فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش چشم

مداد چشم

قیمت و خرید مداد چشم

مداد چشم

مداد چشم و مزیت های آن

مداد چشم از وسیله های آرایشی تاثیرگذار در آرایش چشم می باشد. مداد چشم بسیار ساده است و همین میتواند مزیت بسیار بالایی برای آن محسوب شود. توجه داشته باشید که نوک مداد باید همیشه تیز و تراش شده باشد، زیرا هنگامی که می خواهید به وسیله آن دور چشم را خط بکشید باید زیبایی خط حفظ شود. 

تنوع رنگ مداد چشم بسیار بالاست اما رنگ هایی که بسیار متداول هستند مشکی و قهوه ای می باشند. 

 

مداد چشم

کاربردهای مداد چشم:

 1. افرادی که دارای پوست و موی روشن هستند بهتر است از مداد قهوه ای استفاده کنند، استفاده از مداد مشکی در این تیپ افراد ممکن است باعث ناهماهنگی در آرایش و چهره آنها شود. از مداد چشم قهوه ای به عنوان خط چشم می توانید استفاده کنید تا تاثیر بالای آن را در زیبایی آرایش خود ببینید.
 2. با استفاده از روش خط چین خط چشمی صاف با مداد چشم داشته باشید، گوشه خارجی پلک چشم را بکشید و شروع کنید از گوشه داخلی چشم خط های کوچک بکشید و در آخر خط ها را بهم متصل کنید.
 3. اگر چربی نوک مداد چشم خشک شد چه کاری باید انجام بدهیم؟ در صورت خشک شدن نوک مداد که معمولا به علت سرما یا خشکی  هوا ایجاد میشود باید آن را بین دو انگشت شست و سبابه قرار دهید و به آرامی بچرخانید، توجه داشته باشید که خشکی نوک مداد باعث می شود که خط چشم حالتی یکدست نداشته باشد و یا رنگ آن به شکل یکنواخت پخش نشود. 
 4. برای اینکه چشم هایی درشت داشته باشید، به هیچ وجه مداد را دور تا دور چشم نکشید. برای این کار می توانید خط چشم را از نیمه پلک بکشید و تا محدوده قسمت خارجی آن را ادامه بدهید و در آخر خط ها را بهم متصل کنید.

 

کاربردهای مداد چشم

جدیدترین نوع مداد چشم

در حال حاضر جدیدترین نوع مداد، مداد چشم پیچی می باشد که بسیار تیره تر و دقیق تر از سایر مداد های دیگر می باشد. ساختار این مداد بسیار نرم می باشد و هیچ نیازی به تراش ندارد.

برند های پرفروش مداد چشم :

 • استاتیرا Statira
 • اوریفلیم Oriflame
 • اپکس Apex
 • فارماسی Farmasi
 • فلورمار Flormar
 • پرشین گرل Persian Girl
 • کالیستا Calista

خلاصه:

مداد چشم از وسیله های آرایشی تاثیرگذار در آرایش چشم می باشد. مداد چشم بسیار ساده است و همین میتواند مزیت بسیار بالایی برای آن محسوب شود. توجه داشته باشید که نوک مداد باید همیشه تیز و تراش شده باشد، زیرا هنگامی که می خواهید به وسیله آن دور چشم را خط بکشید باید زیبایی خط حفظ شود.

مداد چشم کویین فیس مداد چشم اپکس مداد چشم بل مداد چشم دیپ رومنس مداد چشم یورن مداد چشم و ابرو مایتی مداد چشم فلورمار مداد چشم آر تی اس استار مشاهده بیشترمشاهده کمتر
مداد چشم چیست ؟

مهمترین ویژگی آن تنوع و سرعت در پاک کردن آن است و شما حتی اگر در کشیدن خط چشم یا هر حرکت دیگری مهارت داشته باشید ترجیح می دهید از مداد چشم برای اکثر کارهای آرایشی خود استفاده کنید

چگونه مداد چشم  های خشک را پاک کنیم ؟

اگر مداد چشم تان کمی خشک و غیر روان کشیده می شود  نیاز است که با کمی کرم پشت پلک خود را نرم کنید و پس از آن به راحتی مداد را پشت پلک خود به حرکت در بیاورید. 

چگونه از مداد چشم نگهداری کنیم ؟

 برای نگهداری از مداد چشم بهتر است آن را در جای خنک نگهداری کنید و قبل از تراشیدن آن به مدت  10 دقیقه آن را داخل یخچال قرار دهید تا هنگام تراشیدن له و نرم نشود. 

ویژگی مداد چشم خوب چیست ؟

 مداد آرایشی خوب باید نرم باشد و پس از مدتی زیر چشم شما را سیاه نکند از همین رو برای نگهداری آن نیاز است آن را در یخچال یا فریزر نگهداری کنید تا مداد آرایشی شما همیشه سفت بماند و برای مدت طولانی بتوانید از آن استفاده کنید. 

ماندگاری مداد چشم تا چه زمانی است ؟

ماندگاری و کیفیت مداد چشم به مراتب از خط چشم کمتر بوده است اما به نسبت آن محبوبیت مداد چشم از خط چشم بیشتر است که این موضوع برای بسیاری از خانم ها بیشتر اهمیت خواهد داشت و قابل چشم پوشی نخواهد بود.

فهرست