فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به حالت دهنده مو

پودر حالت دهنده مو

خرید پودر حالت دهنده مو

پودر حالت دهنده مو - خرید حالت دهنده پودری مردانه - قیمت پودر فیکس حجم دهنده پشینت مو

پودر حالت دهنده مو یک محصول آرایشی است که برای افزایش حجم و فرم دادن به موها استفاده می‌شود. این پودر حاوی مواد تشکیل دهنده ای به نام silica silylate بوده که باعث افزایش فاصله بین تارهای مو و ایجاد جلوه‌ای مات روی مو می‌شود⁵⁴.

برخی از ویژگی‌ها و روش استفاده از پودر حالت دهنده مو عبارتند از:

  • - پودر حالت دهنده مو در رنگ‌ها و برند‌های مختلف تولید می‌شود که برای نوع و رنگ موی خود می‌توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید¹².
  • - برای استفاده از پودر حالت دهنده مو ابتدا موها را شسته و سپس خشک نمایید. سپس موهای خود را به حالت دلخواه مجعد، فر یا صاف حالت دهید.
  • - پس از آن، کمی پودر حالت دهنده را روی ریشه‌های مو یا قسمت‌هایی که می‌خواهید حجم بیشتری داشته باشند پاشیده و با انگشتان خود ماساژ دهید تا پودر به خوبی با مو ترکیب شود.
  • - اگر می‌خواهید موهایتان را شینیون کنید، می‌توانید پودر حالت دهنده را روی کل مو پخش کنید و سپس با استفاده از سنجاق یا کش مو موهایتان را به شکل دلخواه ببندید.
  • - پودر حالت دهنده مو معمولا ماندگاری بالایی دارد و نیاز به تثبیت کننده‌های دیگر ندارد. اما اگر می‌خواهید از ماندگاری بیشتری برخوردار باشید، می‌توانید از ژل یا اسپری تثبیت کننده نیز استفاده کنید.
  • - برای شستن پودر حالت دهنده مو، کافی است با شامپو و آب گرم موهای خود را بشوئید.

پودر حالت دهنده مو لنسلا پودر حالت دهنده تی ان تی پودر حالت دهنده مو آگیوا پودر حالت دهنده مو باله آ پودر حالت دهنده مو پشنیت مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها