نیرول Nirvel

نیرول Nirvel

برند نیرول در سال 1979 تاسیس شد و امروز یکی از موفق ترین شرکت های اسپانیا در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی به شمار می رود.

ویتامین E موجود در ترکیبات رنگ مو نیرول  از مو در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و دوام رنگ مو را سبب می شود. استفاده از این رنگ مو برای افرادی که نگران آسیب دیدگی مو به هنگام رنگ شدن هستند و یا موهایی آسیب دیده و شکننده دارند توصیه می شود زیرا این محصول حاوی نرم کننده و پروتئین هیدرولیز شده گندم است که موجب بازسازی فوق العاده و تغذیه مو می گردد. رنگ پذیری فوق العاده موهای ضخیم و نیز موهای خاکستری و سفید از ویژگی های فوق العاده این رنگ مو است.

ماسک مو نیرول جهت تثبیت رنگ مو می باشد. این ماسک رنگ مو را احیا کرده و تضمین کننده عدم کدر شدن آن است. استفاده از این ماسک موجب می شود شما بر روی موهای خود یک لایه محافظ در برابر اشعه های UVB و UVA داشته باشید. همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی این محصول از مو در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. با این ماسک موی شما درخشان و نرم خواهد شد.

برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانی که فرد نمی خواهد از رنگ های خیلی تیره استفاده نماید مثلا رنگ های 4 تا 7 و می خواهد از رنگهای متوسط استفاده نماید مصرف می شود و همینطور برای دکلره کردن موهای ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده اند از اکسیدان 6 در صد استفاده می شود. اکسیدان نیرول در ترکیب با رنگ های سری ARTX نیرول رنگ دلخواه شما را ایجاد می کند. این محصول برای ترمیم موی فر بسیار مناسب است. 
 اسپری مو نیرول مدل Punk که حالتی فوق العاده قوی به موهایتان می دهد و هیچ گونه خشکی و چربی روی مویتان ایجاد نمی کند. این محصول در برابر رطوبت مقاوم می باشد و بعد از استفاده به راحتی با شانه کردن جداشده و هیچ اثری به جا نمیگذارد.

در فرمولاسیون شامپوی نیرول مدل Color Protect سعی شده است از مواد طبیعی جهت ترمیم مو و حفظ رنگ مو بهره گرفته شود تا مو خوش حالت و درخشان باشد و نیاز به رنگ کردن مجدد موها کمتر شود. در فرمولاسیون این شامپو از عصاره انار جهت ثبات بخشیدن به رنگ مو و ترمیم ساقه مو استفاده شده است. این شامپو خاصیت شویندگی ملایم دارد تا باعث صدمه بیشتر به موها نشود.

حساب کاربری

فهرست