فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
طول
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید کاندوم

افراد بیش از هر زمان دیگری بر سلامت باروری خود کنترل دارند. اگر از نظر جنسی فعال هستید بهترین راه برای جلوگیری از بارداری ناخواسته استفاده صحیح و مداوم از کنترل بارداری قابل اعتماد است. برخی از اشکال کنترل بارداری مانند کاندوم دارای مزایای اضافی است. هنگامی که از آنها به درستی استفاده می کنید ، کاندوم ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش دهد. به علاوه ، ارزان و فاقد هورمون هستند. انواع دیگر پیشگیری از بارداری بدون هورمون نیز برای زنانی که می خواهند در برابر بارداری بدون برنامه محافظت شوند ، در دسترس است.

حقایق و مزایای کاندوم

کاندوم نوعی کنترل ایمن و مطمئن برای بارداری است. برخلاف قرص های جلوگیری از بارداری ، عوارض جانبی هورمونی ندارند. به همان اندازه مهم ، آنها ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی از جمله HIV ، ویروس عامل ایدز را کاهش دهند. کاندوم از مواد متنوعی ساخته شده است. کاندوم های ساخته شده از لاتکس از رایج ترین آنها هستند. کاندوم های ساخته شده از مواد دیگر از جمله پلی اورتان و پلی ایزوپرن برای زوج های آلرژیک به لاتکس گزینه ای است.

گزینه های کاندوم

شما مجموعه ای از کاندوم ها ، هر دو لاتکس و غیر لاتکس ، را که از مواد محکم اما نازک ساخته شده اند ، کشف خواهید کرد. از آنجا که لاغر است ، پوشیدن آنها راحت تر است و کمتر در لذت جنسی اختلال ایجاد می کند. کاندوم ها در گذشته رایحه قوی لاتکس داشتند. امروزه تعدادی از کاندوم های لاتکس به گونه ای تولید می شوند که بوی مطبوعی به آنها می بخشد. سطوح مختلف روغن کاری ، از سبک گرفته تا روغن کاری اضافی ، در دسترس است. برای محافظت بیشتر در برابر بارداری ، بعضی از آنها با اسپرم کش ، ماده ای که اسپرم را از بین می برد ، روان می شوند. برخی از کاندوم ها برای لذت بیشتر از نوع آجدار ، خطوطی یا بافتی هستند.

گزینه های پیشگیری از بارداری زنان

کاندوم های زنانه به زنان اجازه می دهند تا سلامت تولید مثل خود را کنترل کنند. کاندوم زنانه از یک لوله پلی اورتان تشکیل شده است که از یک طرف بسته است و از طرف دیگر دارای یک حلقه انعطاف پذیر است. آن را طوری قرار داده اند که قسمت بسته دهانه رحم را بپوشاند تا از بارداری جلوگیری کند. کاندوم های زن ممکن است خطر بارداری را کاهش دهند و خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش دهند. ژل های ضد بارداری گزینه دیگری برای خانم هایی است که می خواهند از بارداری جلوگیری کنند.

ژل و اسفنج ضد اسپرم

ژل های ضد بارداری با استفاده از اسپرم کش ساخته می شود که باعث کاهش اسپرم در هنگام تماس می شود تا خطر بارداری را کاهش دهد. برای استفاده از آن ، می توانید ژل را در اپلیکاتور قابل استفاده مجدد قرار داده و قبل از فعالیت جنسی آن را در واژن خود قرار دهید. برای محافظت حداکثر همیشه از نزدیک دستورالعمل ها را دنبال کنید. درج های ضد بارداری و اسفنج های ضد بارداری از دیگر روش های مناسب برای محافظت در برابر بارداری هستند. در این روش ها از اسپرم کش برای از بین بردن اسپرم استفاده می شود. علاوه بر این ، آنها به عنوان سدی برای جلوگیری از حرکت اسپرم عمل می کنند.

پیشگیری از بارداری اضطراری چیست؟

پیشگیری از بارداری اضطراری نیز بدون نسخه در دسترس است که در صورت عدم استفاده از پیشگیری از بارداری یا استفاده نادرست از آن ، ممکن است خطر بارداری شما را کاهش دهد. همیشه دستورالعمل ها را دنبال کنید و ظرف 72 ساعت از فعالیت جنسی استفاده کنید. پیشگیری از بارداری اضطراری معایبی دارد. از شما در برابر بیماریهای مقاربتی محافظت نمی کند و می تواند عوارضی داشته باشد. از آن فقط به عنوان پشتیبان استفاده کنید ، نه به عنوان شکل منظم پیشگیری از بارداری.

رابطه جنسی ایمن و محافظت شده را تمرین کنید

برای درک گزینه های پیشگیری از بارداری های ناخواسته ، با پزشک خود مشورت کنید. شما و پزشک خود باید سابقه پزشکی و سبک زندگی خود را بررسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاندوم کاپوت کاندوم ناچ کدکس
مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام