فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
تعداد تیغه ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش ابرو

قیچی و تیغ ابرو

خرید قیچی و تیغ ابرو

قیچی و تیغ ابرو

آشنایی با کار قیچی و تیغ ابرو

در زیبایی ابرو قیچی و تیغ ابرو نقش مهمی را ایفا میکنند. این دو وسیله می توانند بسیار تاثیرگذار باشند، اما کاربرد هر یک از آنها با دیگری کاملا تفاوت دارد و در ادامه قصد داریم شما را با کار هرکدام به خوبی آشنا کنیم و متوجه اهمیت قیچی و تیغ ابرو در شکل دادن به ابرو شوید.

چگونه با استفاده از تیغ ابرو به ابروها شکل دهیم؟

در اولین مرحله آشنایی با کار قیچی و تیغ ابرو قصد داریم شمارا با کار تیغ ابرو آشنا کنیم. در ابتدا، سعی کنید با یک دوش آب ولرم موهای ابرو را نرم کنید، زیرا دوش گرفتن باعث می شود که ریشه موی ابرو باز شود در نتیجه شکل دادن به ابرو بسیار راحت می شود.

دور چشم و ابرو را مرطوب کننده بزنید این کار باعث می شود که پوست اطراف آنها نرم شده و باعث نشود که تیغ ابرو به پوست آسیب برساند و مانع از این عمل شود.

با استفاده از مداد ابرو شکل ابروی خود را مشخص کنید و در صورتی که مداد ابرو در دسترس نبود می توانید از یک مداد سفید برای نشان دادن خطوط استفاده کنید بر روی ابرو استفاده کنید. 

برای این که به ابرو ها شکل دهید فراموش نکنید که آنها را شانه کنید و هنگامی که از تیغ استفاده می کنید بسیار آرام و با ظرافت این کار را انجام بدهید زیرا تیغ ابرو بسیار تیز است و هرگونه سهل انگاری در هنگام استفاده از آن ممکن است به پوست شما آسیب برساند.

بعد کشیدن خط، تیغ را بر روی قسمتی بکشید که خارج از ابرو قرار می گیرد، حرکت تیغ ابرو باید به شکل افقی و خلاف جهت رویش ابرو باشد.

قیچی ابرو:

بالاتر به اهمیت قیچی و تیغ ابرو اشاره کردیم و نحوه استفاده از تیغ ابرو را توضیح دادیم، هم اکنون قصد داریم شما را با کار قیچی ابرو آشنا کنیم. ممکن است هنگامی که ابروی خود را مرتب می کنید بعضی از موها نامرتب رشد کرده باشند و امکان این که آن را با تیغ یا موچیین بردارید وجود ندارد زیرا ممکن است این مو در وسط ابرو باشد بنابر این باید با استفاده از قیچی ابرو می توانیدآنها را تا اندازه ای که به شکل ابرو آسیب نرساند، کوتاه کنید.

قیچی و تیغ ابرو از برندهای با کیفیت :

  • آر تی اس RTS
  • دورکو Dorco
  • سوییت رز sweet rose

قیچی ابرو تیغ ابرو مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها