فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش چشم

تقویت کننده مژه و ابرو

قیمت و خرید تقویت کننده مژه و ابرو

تقویت کننده مژه و ابرو

تقویت کننده مژه و ابرو چیست؟

بسیاری از شما میدانید که جهت داشتن چشمانی زیبا و حالت دار مژه و ابرو نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و در صورتی که هر یک از آن دو شروع به ریزش کنند میتواند عامل بسیار مهمی در تغییر چهره باشد. ممکن است بسیاری از افراد به صورت مادرزادی مژه های بلند یا ابروهایی پرپشت داشته باشند اما اگر شما با خود فکر کنید که هرگز نمیتوانید مانند این افراد مژه های بلند و ابروهای پرپشت داشته باشید کاملا در اشتباه هستید، زیرا امروزه با وجود تقویت کننده مژه و ابرو که در بازار وجود دارد دیگر داشتن مژه و ابرو زیبا آرزو نیست.

 

تقویت کننده مژه و ابرو

چگونه از تقویت کننده مژه و ابرو استفاده کنیم؟

برای استفاده از تقویت کننده ابتدا باید آرایش چشمانتان را به خوبی پاک کنید و صورتتان را با آب بشویید. سپس محلول تقویت کننده را با استفاده از فرچه به ریشه مژه هایتان بزنید توجه داشته باشید که این کار به دقت بسیار بالایی نیز دارد.

بهترین زمان برای استفاده از تقویت کننده مژه و ابرو:

برای استفاده از تقویت کننده بهترین زمان شب ها قبل از خواب می باشد و در صورتی که آن را به مژه و ابروهایتان زدید بگذارید تا صبح بر روی آنها باقی بماند.

 

چگونه از تقویت کننده مژه و ابرو استفاده کنیم؟

کار تقویت کننده چیست؟

اصلی ترین کار تقویت کننده مژه و ابرو در حال حاضر افزایش رشد و ضخامت مژه و ابرو می باشد.

اگر به طور مداوم از تقویت کننده استفاده کنید بعد از یک ماه می توانید نتیجه فوق العاده آن را ببینید. البته تاثیر آنها به طور قطعی نیست و ممکن است بر روی بعضی از افراد جواب ندهد و نتوانند نتیجه لازم را از آن بگیرند.

محلول تقویت کننده باعث میشود که جریان خون در ناحیه پیاز مو بالا برود و ریزش مو قطع شود و عمل دریافت مواد مغذی را بهبود می بخشد.

برند های پرفروش تقویت کننده مژه و ابرو :

  • الی ژن oligen
  • فارماسی Farmasi

خلاصه:

اصلی ترین کار تقویت کننده مژه و ابرو در حال حاضر افزایش رشد و ضخامت مژه و ابرو می باشد. اگر به طور مداوم از تقویت کننده استفاده کنید بعد از یک ماه می توانید نتیجه فوق العاده آن را ببینید. البته تاثیر آنها به طور قطعی نیست و ممکن است بر روی بعضی از افراد جواب ندهد و نتوانند نتیجه لازم را از آن بگیرند.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
 تقویت کننده مژه و ابرو چیست؟

تقویت کننده مژه و ابرو، یک محصول آرایشی و بهداشتی است که برای تقویت، ضخیم‌تر و قوی‌تر کردن مژه‌ها و ابروها به‌کار می‌رود.

از چه موادی تقویت کننده مژه و ابرو ساخته می‌شود؟

تقویت کننده مژه و ابرو معمولاً شامل موادی مانند پروتئین، ویتامین‌ها، پنتنول، ارگانیک سیلیسیم، عصاره‌های گیاهی و آمینواسیدها است.

چگونه باید تقویت کننده مژه و ابرو را بهترین طریقه استفاده کرد؟

برای استفاده از تقویت کننده مژه و ابرو، معمولاً باید محصول را با قلم مژه و ابرو به سمت ریشه مژه و ابرو بکشید. برخی محصولات می‌توانند با استفاده از برس، قوطی یا اسفنج کوچکی که به داخل محصول ارائه شده، بر روی مژه و ابرو اعمال شوند.

فهرست