فیلتر اعمال شده:

برند
جنسیت
رده سنی
مقدار
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات
صابون ابرو گابرینی صابون ابرو گابرینی
+
55,000 تومان
5%
52,250 تومان
حجم دهنده بلند کننده فاقد رنگ فرم دهی به ابرو و مژه نمای طبیعی
+

خرید تقویت کننده مژه و ابرو

تقویت کننده مژه و ابرو چیست؟

بسیاری از شما میدانید که جهت داشتن چشمانی زیبا و حالت دار مژه و ابرو نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و در صورتی که هر یک از آن دو شروع به ریزش کنند میتواند عامل بسیار مهمی در تغییر چهره باشد. ممکن است بسیاری از افراد به صورت مادرزادی مژه های بلند یا ابروهایی پرپشت داشته باشند اما اگر شما با خود فکر کنید که هرگز نمیتوانید مانند این افراد مژه های بلند و ابروهای پرپشت داشته باشید کاملا در اشتباه هستید، زیرا امروزه با وجود تقویت کننده مژه و ابرو که در بازار وجود دارد دیگر داشتن مژه و ابرو زیبا آرزو نیست.

 

تقویت کننده مژه و ابرو

چگونه از تقویت کننده مژه و ابرو استفاده کنیم؟

برای استفاده از تقویت کننده ابتدا باید آرایش چشمانتان را به خوبی پاک کنید و صورتتان را با آب بشویید. سپس محلول تقویت کننده را با استفاده از فرچه به ریشه مژه هایتان بزنید توجه داشته باشید که این کار به دقت بسیار بالایی نیز دارد.

بهترین زمان برای استفاده از تقویت کننده مژه و ابرو:

برای استفاده از تقویت کننده بهترین زمان شب ها قبل از خواب می باشد و در صورتی که آن را به مژه و ابروهایتان زدید بگذارید تا صبح بر روی آنها باقی بماند.

 

چگونه از تقویت کننده مژه و ابرو استفاده کنیم؟

کار تقویت کننده چیست؟

اصلی ترین کار تقویت کننده مژه و ابرو در حال حاضر افزایش رشد و ضخامت مژه و ابرو می باشد.

اگر به طور مداوم از تقویت کننده استفاده کنید بعد از یک ماه می توانید نتیجه فوق العاده آن را ببینید. البته تاثیر آنها به طور قطعی نیست و ممکن است بر روی بعضی از افراد جواب ندهد و نتوانند نتیجه لازم را از آن بگیرند.

محلول تقویت کننده باعث میشود که جریان خون در ناحیه پیاز مو بالا برود و ریزش مو قطع شود و عمل دریافت مواد مغذی را بهبود می بخشد.

برند های پرفروش تقویت کننده مژه و ابرو :

  • الی ژن oligen
  • فارماسی Farmasi

خلاصه:

اصلی ترین کار تقویت کننده مژه و ابرو در حال حاضر افزایش رشد و ضخامت مژه و ابرو می باشد. اگر به طور مداوم از تقویت کننده استفاده کنید بعد از یک ماه می توانید نتیجه فوق العاده آن را ببینید. البته تاثیر آنها به طور قطعی نیست و ممکن است بر روی بعضی از افراد جواب ندهد و نتوانند نتیجه لازم را از آن بگیرند.

مشاهده بیشتر

آف

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام