فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش چشم

لنز، مایع لنز، جا لنزی

5,000 تومان
یک جفت جا لنزی عدم آسیب به لنز و لب‌پر شدن لنزها افزایش طول عمر لنزها عدم ایجاد خراش و صدمات به سطح چشم توسط ناخن‌ صرفه جویی در هزینه‌های خرید مجدد لنز استفاده از مواد اولیه با گریدهای مدیکال
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مایع لنز کلیول 120 میل مایع لنز کلیول 120 میل
+
67,500 تومان
حفظ رطوبت لنز تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی لنز  مناسب برای چشم های حساس همراه با یک عدد جالنزی هدیه
+
جدا کننده تمام ذرات آلودهاز سطح لنز مرطوب کننده لنز  جلو گیری از خشکی و ایجاد احساس تراشیدگی در چشم  قابلیت ضد باکتری محافظت در برابر رویدادهای آب و چربی مناسب برای انواع لنز های تماسی
ناموجود
D012
D014
D031
D032
D035
D036
D038
D045
D055
D065
D074
D075
D134
D136
D214
D315
D324
D325
D335
D825
لنز نئو ویژن لنز مدل One Day نئو کاسمو لنز نئو ویژن
ناموجود
یک روزه ساخت نئو ویژن انگلستان DIA 14.2 B.C 8.6 P 0.00 
ناموجود
D012
D014
D031
D032
D035
D036
D038
D045
D055
D065
D074
D075
D134
D136
D214
D315
D324
D325
D335
D825

خرید لنز، مایع لنز، جا لنزی

لنز، مایع لنز، جا لنزی

لنز، مایع لنز، جا لنزی و اهمیت آنها در سلامتی چشم

در این مقاله قصد داریم درباره اهمیت بالای لنز، مایع لنز، جا لنزی صحبت کنیم. بسیاری از افراد به دلایل گوناگون از لنز استفاده می کنند، برای مثال افرادی که چشم های آنها ضعیف است نیاز دارند که به جای عینک از لنز استفاده کنید بنابر این یکی از دلایل استفاده از لنز، طبی می باشد. دسته دیگر افرادی هستند که دوست دارند چشم های رنگی داشته باشند و جهت زیبایی از آن استفاده می کنند بنابراین جنبه دیگر استفاده از لنز زیبایی و آرایشی می باشد.

رابطه بین لنز، مایع لنز، جا لنزی غیرقابل انکار است، اگر هر کدام از آنها آسیب ببیند بر روی دیگری اثر می گذرد. 

 

لنز، مایع لنز، جا لنزی

مدت زمانی که می توانید از لنز استفاده کنید

جنس لنزها با یکدیگر متفاوت است و نمی توان که جنس همه آنها یکسان است. لنز ها به سه نوع تقسیم میشوند که عبارتند از: سخت، نرم، RGP 

در گذشته جنس لنزها از هیدروژل بود اما هم اکنون جنس آن ها از سیلیکون- هیدروژل می باشد که باعث شده است نفوذپذیری اکسیژن آن شش برابر لنزهای قدیمی است. در حقیقت از گذشته تا امروز در لنز، مایع لنز، جا لنزی تفاوت بسیار زیادی ایجاد شده است. 

لنزها از نظر مدت زمان به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: 

  1. لنزهای روزانه: از صبح تا شب مورد استفاده قرار می گیرند و شب باید آنها را از چشم خارج کرد.
  2. لنزهای شبانه: شب ها می توانند بر روی چشم باقی بمانند. این لنزها را می توان دو هفته بدون اینکه از چشم خارج کرد استفاده کنیم، البته لنزهای نرم را می توان تا یک ماه بدون خارج کردن از چشم استفاده کرد، اما عیبی که در آن وجود دارد این است که به دلیل رسوب پروتئین ها و چربی زمینه را برای ایجاد حساسیت و عفونت را آماده می کند.

لنزهای سخت RGP به دلیل اینکه نفوذپذیری اکسیژن آنها بالا است، می توان به مدت یک هفته بدون اینکه آنها را شبانه از چشم خارج کرد از آن استفاده کرد.

به دلیل حساسیت بالای چشم سعی کنید لنز، مایع لنز، جا لنزی مناسب را انتخاب کنید.

 

مدت زمانی که می توانید از لنز استفاده کنید

مایع لنز:

بالاتر از رابطه مهم لنز، مایع لنز، جا لنزی صحبت کردیم هم اکنون قصد داریم در مورد مایع لنز و اهمیت بالای آن صحبت کنیم. از مایع لنز برای ضدعفونی و تمیز کردن لنز استفاده می کنند، بنابر این اهمیت بالای آن غیر قابل انکار است. با استفاده از مایع لنز می توان از ایجاد رسوب و پروتئین جلوگیری کرد. برای خرید مایع لنز مهم ترین نکته این است که با توجه به لنز اقدام به خرید مایع لنز کنید و به برند و مارک مایع توجه ویژه داشته باشید. 

برند های پرفروش لنز ، مایع لنز ، جالنزی :

  • اپتیما Optima
  • توتی tutti

خلاصه:

جنس لنزها با یکدیگر متفاوت است و نمی توان که جنس همه آنها یکسان است. لنز ها به سه نوع تقسیم میشوند که عبارتند از: سخت، نرم، RGP 

در گذشته جنس لنزها از هیدروژل بود اما هم اکنون جنس آن ها از سیلیکون- هیدروژل می باشد که باعث شده است نفوذپذیری اکسیژن آن شش برابر لنزهای قدیمی است.

مایع لنز لنز جا لنزی مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها