فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
تعداد در بسته
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به پاک کننده های آرایشی

گوش پاک کن

قیمت و خرید گوش پاک کن

گوش پاک کن

در حالی که مقداری از جرم گوش طبیعی و سالم است ، اما مقدار زیاد آن می تواند باعث کاهش شنوایی شود. سیستم شنوایی ما بخشی شگفت انگیز از بدن ما است. در حالی که تمیز کردن گوش های شما ممکن است به عنوان یک وظیفه ضروری احساس شود ، اما مطمئناً نگهداری روزانه لازم نیست.

محافظت از گوش های شما

اگر می خواهید از ساختار داخلی گوش محافظت کنید ، ابتدا باید با یک متخصص بهداشت شنوایی صحبت کنید. آنها می توانند در مورد بهترین روش ها برای تمیز کردن گوش و چگونگی جلوگیری از آلودگی گوش به شما مشاوره دهند. تمیز کردن گوش حرفه ای فواید زیادی دارد و می تواند تفاوتی در سلامت شنوایی شما ایجاد کند. در اینجا سه ​​مزیت تمیز کردن گوش حرفه ای وجود دارد:

یک تمیز مناسب

یکی از مهمترین مزایای داشتن یک تمیز کننده گوش حرفه ای این واقعیت است که هیچ صدمه ای به گوش داخلی شما وارد نخواهد کرد. هل دادن مجدد موم گوش به داخل گوش سالم نیست و استفاده از چوب و چوب های کوچک می تواند گوش داخلی را نیز خراش دهد. همه اینها می تواند بسیار مضر باشد و پزشک متخصص شنوایی شما احتمالاً شما را به خاطر آن گوشزد می کند! شما به کمک متخصص نیاز دارید و تمیزکاری حرفه ای می تواند به شما کمک کند.

گوش هر فرد یکی از اعضای حساس و مهم می باشد که نیاز به مراقبت دارد. بنابراین بایستی از پاک کننده های مناسب و بی خطر برای تمیز کردن داخل گوش استفاده شود. در گذشته افراد برای تمیز کردن گوش خود از گوش پاک کن های پنبه ای استفاده می نمودند که نه تنها گوش آنها به خوبی تمیز نمی گردید، بلکه آسیب رسان و در اثر فشار زیاد فرد امکان پاره شدن پرده گوش نیز وجود داشت.

گوش پاک کن earpick

  • جرمی که داخل گوش وجود دارد ماده‌ای است که وظیفه محافظت از کانال و پرده گوش از اجسام خارجی و حشرات را بر عهده دارد. در کل جرم داخل گوش ماده مضری نیست.
  • عده‌ای از افراد برای نظافت گوش از گوش‌ پاک‌کن استفاده و آن را به سختی داخل گوش می‌کنند تا جرم داخل آن خارج شود، کانال گوش به گونه‌ای ساخته شده که جرم به صورت اتوماتیک در آن ساخته می‌شود و پس از انجام وظیفه جرم آن خشک و خود به خود از گوش خارج می‌شود.
  • اصلاً نیازی نیست به عنوان گوش پاک‌کن وسیله‌ای نوک تیز را وارد گوش کنیم تا جرم آن تمیز شود همچنین علاوه بر نیاز نبودن ضرر فراوانی نیز دارد.
  • شکل و سایز گوش پاک‌کن به گونه‌ای است که به جای آنکه جرم گوش را خارج کند مانند سمبه جرم را به داخل آن فرو می‌برد و تا نزدیک پرده گوش هدایت می‌کند.
  • نزدیک شدن جرم به پرده گوش باعث انسداد، درد و عفونت آن می‌شود. لذا در حالت عادی استفاده از گوش پاک‌کن در هر فرم، شکل و سنی به هیچ شخصی توصیه نمی‌شود.

گوش پاک کن آرایشی پنبه ریز ، مناسب برای آرایش چشم، پاک کردن لاک ناخن و ریزه کاری های آرایشی، تهیه شده از پنبه 100% خالص و بهداشتی و با دسترسی آسان می باشد.

سواب یا گوش پاک کن، شامل دسته های الیاف پنبه ای است که دور یک چوب پیچیده شده اند. از گوش پاک کن برای تمیز کردن دقیق و از بین بردن آلودگی ها  استفاده می شود. البته سواب علاوه بر صنعت پزشکی در صنایع دیگر هم به عنوان روان کننده، چسب، پوشش و مواد معدنی به کار می رود.

گوش پاک کن های بسته بندی شده: می تواند از پنبه یا پلی استر ساخته شود. بدون لبه های مهر و موم شده است و بنابراین خطر خراشیدن لایه های ظریف را ندارد. لکه های زیاد سطح را مانند یک چسب پاک می کند و لکه های کم را جمع می کند. دست ساز هستند؛ بنابراین قیمت آنها معمولاً بیشتر از گوش پاک کن های کارخانه ای است.

پنبه ای: نوع پنبه ای و سنتی به دلیل پرزهای کم برای استفاده در موارد معمولی مناسب هستند. از خصوصیات این گوش پاک کن می توان به جذب متوسط​​، جنس نرم و هزینه کم اشاره کرد. در بسیاری از موارد برای بهداشت شخصی استفاده می شود. حتی در آزمایش DNA ، جمع آوری سلول دررشته پزشکی و نیروی انتظامی به کار می رود. استفاده یکبار مصرف دارد و بعد از مصرف می بایستی دور انداخته شود.

پلی یورتان سلول باز: جاذب فوق العاده، بهتر از پنبه به دلیل سختی قابل توجه. اقتصادی و ایده آل هنگام استفاده با الکل. اما برای پاکسازی با حلالهای خشن مانند تولوئن و کتون ایده آل نیست و فقط برای مدت زمان کوتاه می تواند حلال های سخت را تحمل کند.

پلی اورتان سلول بسته: به اندازه سواب های پلی یورتان سلول باز جاذب نیست. از گوش پاک کن های پلی یورتان سلول باز قوی تر است. مقاوم در برابر پارگی و سایش می باشد.

پلی استر اشاره دار: مناسب برای کاربردهای با دقت بالا. مقاوم در برابر بسیاری از مواد شیمیایی حلال. توانایی اسکراب. به دلیل قابلیت جذب و آزادسازی زیاد، برای نمونه برداری بهترین است. کمترین مقدار در NVR (باقیمانده غیر فرار) دارد.

گوش پاک کن کودک گوش پاک کن پنبه ریز گوش پاک کن ایپک مشاهده بیشترمشاهده کمتر
گوش پاک کن ها از چه ساخته شده اند ؟

گوش پاک کن یا همان پنبه ی گوش متشکل از دو قسمت توده ای از پنبه است که در قسمت انتهایی دو طرف یک میله ی کوتاه پیچیده شده است که جنس این میله از چوب، کاغذ پیچیده شده به صورت فشرده و یا پلاستیک است

موارد استفاده از گوش پاک کن چیست ؟

گوش پاکن ها موارد استفاده ی متفاوتی دارند، از گوش پاکن ها در کمک های اولیه، لوازم آرایشی، هنر و صنعت استفاده می کنند 

فهرست