فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
میزان pH
قیمت
تومان تومان
نیاز به آبکشی
فیلتر کردن محصولات
برگشت به شامپو و نرم کننده موی سر

نرم کننده مو

خرید نرم کننده مو

نرم کننده مو - قیمت انواع نرم‌کننده قوی مو - خرید نرم کننده موی سر

نرم کننده مو یکی از محصولات مراقبت از مو است که به منظور تغذیه، آبرسانی و نرم کردن موها استفاده می‌شود. این محصول با ترکیبات خاصی تولید می‌شود که به ساختار موها نفوذ کرده و آنها را از داخل تقویت کنند. استفاده منظم از نرم کننده مو باعث حفظ رطوبت و لطافت موها، کاهش شکنندگی و الکتریسیته ساکن آنها می‌شود

فواید استفاده از نرم کننده مو:

الف) نرم و لطیف شدن موها

ب) آبرسانی و تغذیه موها

ج) کاهش شکنندگی و خرابی موها

د) بهبود ماندگاری آرایش مو

ه) حفظ رطوبت موها

و) کاهش الکتریسیته ساکن موها

انواع نرم کننده مو:

الف) نرم کننده مو معمولی

ب) نرم کننده مو بدون سولفات

ج) نرم کننده مو بدون سیلیکون

د) نرم کننده مو گیاهی

ه) نرم کننده مو ضد ریزش

و) نرم کننده مو رنگ‌دار

روش خرید نرم کننده مو:

شما می‌توانید نرم کننده مو مورد نظر خود را از فروشگاه آنلاین زیباما خریداری کنید. زیباما یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در ایران است که انواع محصولات مراقبت از پوست و مو از جمله نرم کننده مو را عرضه می‌کند. با ورود به وبسایت زیباما و استفاده از قسمت جستجو، نام نرم کننده مو مورد نظرتان را وارد کرده و سپس با مشاهده نتایج، نرم کننده مو مورد نظرتان را انتخاب کنید.

قیمت نرم کننده مو در فروشگاه زیباما بسته به برند و نوع محصول متفاوت است. همچنین، زیباما به منظور راحتی مشتریان، اقساط برای خرید محصولات را نیز ارائه می‌دهد. برای اطلاعات دقیقتر درباره قیمت و شرایط خرید نرم کننده مو، می‌توانید به بخش مربوطه در وبسایت زیباما مراجعه کنید.

با خرید از زیباما، می‌توانید به راحتی و آسانی نرم کننده مو مورد نظر خود را سفارش داده و به آدرس مورد نظرتان ارسال شده درب منزل دریافت کنید. در نهایت، با استفاده منظم از نرم کننده مو، می‌توانید به موهایی نرم، لطیف و سالم دست یابید و از زیبایی و درخشندگی آنها لذت ببرید.

نرم کننده مو شون نرم کننده مو مارال نرم کننده لروکس نرم کننده مو مای نرم کننده مو وینا نرم کننده مو سینره نرم کننده مو پرژک نرم کننده مو گلرنگ نرم کننده آرکیا نرم کننده مو سان سیلک نرم کننده مو واتیکا نرم کننده موی پنتن نرم کننده موی لورال نرم کننده مو گلیس نرم کننده موی نلی نرم کننده مو گارنیر نرم کننده مو او جی ایکس نرم کننده مو شوما نرم کننده مو مورفوس نرم کننده مو مائویی نرم کننده مو دپی دکس نرم کننده مو ترزمه مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها