فیلتر کن با

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
نوع محفظه نگه دارنده
نوع مصرف
مناسب استفاده
میزان pH
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

نرم کننده مو

قیمت و خرید نرم کننده مو

انواع نرم کننده مو

ویژگی های نرم کننده مو

خرید اینترنتی نرم کننده موی

قیمت انواع نرم کننده موی

روش استفاده از نرم کننده مو

نظرات دیگر خریداران در مورد نرم کننده مو

نرم کننده مو شون نرم کننده مو مارال نرم کننده مو لروکس نرم کننده مو مای نرم کننده مو وینا نرم کننده مو پرژک نرم کننده مو گلرنگ نرم کننده آرکیا نرم کننده مو سان سیلک مشاهده بیشترمشاهده کمتر
نرم کننده برای چه کسانی مناسب است؟

شامپوهای نرم کننده مو در حمام برای راحت تر شانه شدن موهای ضخیم، فر و یا آن دسته از موهایی که به علت استفاده از مواد شیمیای مانند رنگ و دکلره آسیب دیده اند، استفاده میشوند

نکات مهم استفاده از نرم کننده مو چیست ؟

 نکته مهم شناخت درست از نوع مو و نوع محصول متناسب با موهای شماست.

نرم کننده چند دقیقه باید روی مو بماند؟

پس از آغشتن موها به نرم کننده، بهتر است اجازه دهید نرم کننده حداقل یک دقیقه روی مو باقی بماند تا تاثیر خود را بگذارد و موها را درخشان و نرم کند.

نرم کننده چیست؟

در واقع، نرم کننده ماده‌ای است که برای تامین رطوبت موها و نرم کردن آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم کننده از ترکیباتی مانند سیلیکون‌ها، روغن‌ها و نرم کننده‌ها و همچنین سورفاکتانت‌های کاتیونی (اصطلاح علمی صابون‌ها یا مواد شوینده، که به شستشوی عناصر روغنی کمک می‌کند) تشکیل شده است.

چگونه از نرم کننده استفاده کنیم؟

ابتدا موها را با شامپو شستشو دهید. پیش از استفاده از نرم کننده ابتدا باید با فشار دادن مو، آب اضافی را از انتهای آن خارج کنید تا نرم کننده تاثیر مورد انتظار را روی موها بگذارد. آب اضافی، ترکیب نرم کننده را رقیق کرده و از جذب مواد مرطوب کننده توسط موها جلوگیری می‌کند.

فهرست