فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
طول
سایز
اسانس مشابه
نوع نوار بهداشتی
میزان pH
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به بهداشت و سلامت

بهداشت بانوان

با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
کد :
عطر کودک و بیکینی بایو آکوا 75 میل عطر کودک و بیکینی بایو آکوا 75 میل
49,000 تومان
زرد رایحه آناناس سبز رایحه شیرین قرمز رایحه آدامسی نارنجی رایحه هلو  ضد خارش و حساسیت خوشبو کننده  نوع عطر ادو تویلت بدون الکل
کد :

خرید بهداشت بانوان

بهداشت بانوان

محصولات بهداشت بانواع به تنوع های مختلفی تقسیم می شود که اکثرا محصولات بهداشت جنسی بوده که به سلامت فرد در طول مدت زندگی می پردازد، استفاده از نوار بداشتی و پد روزانه یکی از دغدغه های هر بانو بوده که در طول دوره زندگی یکی از اصلی ترین و مورد نیاز ترین کالای مصرفی است، انتخاب نوار بهداشتی مناسب در کنار تحقیق در مورد انواع و کاربرد های مختلف یکی از اصلی ترین مسائل است.

یکی دیگر از محصولات مرتبط با بهداشت بانوان استفاده از ژل بهداشتی بوده که با توجه به خاصیت این دسته از محصولات، باعث تنظیم PH ناحیه تناسلی شده که و در عین حال باعث جلوگیری از تیرگی و عفونت و بوی بد احتمالی می شود. امکان خرید انواع ژل بهداشتی بانوان در فروشگاه اینترنتی زیباما فراهم شده است.

کاپ قاعدگی در عین سادگی یکی از پرکاربرد ترین محصولات در دوران پریود ماهانه بوده که باعث می شود با خیالت راحت در هر مهمانی و جشنی حضور داشته باشید، امکان خرید انواع کاپ قاعدگی در فروشگاه اینترنتی زیباما فراهم شده است.

تامپون ها نیز از محصولاتی برای بهداشت جنسی بانواع بوده که در عملکردی شبیه به نوار بهداشتی داشته و برخلاف نوار بهداشتی در داخل بدن قرار میگیرد، شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز انواع تامپون را از فروشگاه اینترنتی زیباما خریداری کنید.

نوار بهداشتی و پد روزانه ژل بهداشتی بانوان تامپون مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها