فیلتر اعمال شده:

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
دسته‌بندی
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
تعداد در بسته
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
مقدار
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
کشور تولید کننده
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
قیمت
0تومان 35700تومان
فیلتر

لیست قیمت و خرید انواع بهداشت بانوان

محصولات بهداشت بانواع به تنوع های مختلفی تقسیم می شود که اکثرا محصولات بهداشت جنسی بوده که به سلامت فرد در طول مدت زندگی می پردازد، استفاده از نوار بداشتی و پد روزانه یکی از دغدغه های هر بانو بوده که در طول دوره زندگی یکی از اصلی ترین و مورد نیاز ترین کالای مصرفی است، انتخاب نوار بهداشتی مناسب در کنار تحقیق در مورد انواع و کاربرد های مختلف یکی از اصلی ترین مسائل است.

یکی دیگر از محصولات مرتبط با بهداشت بانوان استفاده از ژل بهداشتی بوده که با توجه به خاصیت این دسته از محصولات، باعث تنظیم PH ناحیه تناسلی شده که و در عین حال باعث جلوگیری از تیرگی و عفونت و بوی بد احتمالی می شود. امکان خرید انواع ژل بهداشتی بانوان در فروشگاه اینترنتی زیباما فراهم شده است.

کاپ قاعدگی در عین سادگی یکی از پرکاربرد ترین محصولات در دوران پریود ماهانه بوده که باعث می شود با خیالت راحت در هر مهمانی و جشنی حضور داشته باشید، امکان خرید انواع کاپ قاعدگی در فروشگاه اینترنتی زیباما فراهم شده است.

تامپون ها نیز از محصولاتی برای بهداشت جنسی بانواع بوده که در عملکردی شبیه به نوار بهداشتی داشته و برخلاف نوار بهداشتی در داخل بدن قرار میگیرد، شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز انواع تامپون را از فروشگاه اینترنتی زیباما خریداری کنید.

  • نوار بهداشتی و پد روزانه

    <p>نوار بهداشتی و پد روزانه از برترین برندها :</p> <p></p> <ul> <li>آلویز Always</li> <li>تافته Tafteh</li> <li>مای لیدی My Lady</li> <li>مولپد Molped</li> <li>پنبه ریز Panberes</li> </ul> <p></p>
  • ژل بهداشتی بانوان

    <p>ژل بهداشتی بانوان با کیفیت عالی از برند :</p> <ul> <li>آگرادو Agrado</li> <li>استم سل Stem Cell</li> <li>الی ژن oligen</li> <li>اوریاژ Uriage</li> <li>اوریفلیم Oriflame</li> <li>ایروکس IROX</li> <li>دیترون ditron</li> <li>سروینا servina</li> <li>سینره cinere</li> <li>سی گل seagull</li> <li>فیروز Firooz</li> <li>نئودرم Neuderm</li> <li>پیوردرم purederm</li> </ul> <p></p>
  • کاپ قاعدگی

  • پد ضد درد قاعدگی

  • تامپون

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام