فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به بهداشت دهان و دندان

دهانشویه

قیمت و خرید دهانشویه

دهانشویه ها و شستشوها در زیباما

آیا نگرانی برای مراقبت از دهان و دندان دارید که با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به طور کامل برطرف نشود؟ افزودن دهانشویه یا شستشوی مناسب به روال مراقبت از دهان می تواند تفاوت ایجاد کند. دندانپزشک می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع دهانشویه یا شستشو برای نیازهای شما مناسب است و سپس ، شما می توانید به راحتی محصول پیشنهادی را در زیباما پیدا کنید. ما مجموعه گسترده ای از دهان شویه ها و شستشوها را ذخیره می کنیم که می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین و درب منزل تحویل بگیرید. برای افزودن دهان شویه یا شستشوی دهان به رژیم مراقبت از دهان خود امروز ، از دکمه "پیدا کردن در فروشگاه" برای قرار دادن محصول مورد علاقه خود در یکی از فروشگاه های نزدیک شما استفاده کنید.

نفس خود را بهبود ببخشید

بسیاری از افراد از دهان شویه صرفاً برای بهبود نفس خود استفاده می كنند. دهانشویه های معمولی برای بوی بد دهان ، طعم و بوی قوی ، مطبوعی دارند. وقتی مایع را در دهان خود چرخ می کنید و سپس آن را تف می کنید ، دهانشویه برای مدت کوتاهی بوی تازه تری از بوی شما می دهد. می توانید دهان شویه را برای طراوت بخشیدن به نفس در طعم های مختلف پیدا کنید. گزینه های Minty محبوب ترین هستند.

دهانشویه ضد عفونی کننده

برای داشتن نتایج خوشبو کننده با نفس طولانی مدت ، می توانید دهان شویه ای را انتخاب کنید که دارای خاصیت ضد عفونی کننده باشد. بوی بد دهان اغلب به دلیل باکتری هایی است که در دهان وجود دارند. دهانشویه های ضد عفونی کننده حاوی موادی هستند که این میکروب ها را از بین می برند تا بوی بد دهان برای مدت زمان طولانی تری نسبت به دهانشویه های معمولی خوشایند شود. علاوه بر این ، دهان شویه های ضد عفونی کننده می توانند با مبارزه با باکتری ها باعث سلامت دندان ها و لثه ها شوند.

دندان های خود را تقویت کنید

اگر مستعد پوسیدگی هستید ، دندانپزشک ممکن است به شما توصیه کند که روزانه از یک شستشوی فلوراید استفاده کنید تا خطر پوسیدگی را کاهش دهد. شستشو با فلوراید معمولاً برای استفاده بعد از مسواک زدن در نظر گرفته می شود.

مدیریت علائم خشکی دهان

خشکی دهان بیماری است که می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود. در صورت خشکی دهان ، ممکن است علائم ناخوشایندی مانند احساس چسبندگی در دهان ، بوی بد دهان ، گلودرد و مشکلات چشیدن غذا ، جویدن ، بلع و گفتار داشته باشید. غالباً ، دندانپزشکان برای افرادی که از این بیماری رنج می برند ، خشکی دهان را توصیه می کنند. این شستشوها دهان را مرطوب می کنند تا علائم را تسکین دهند.

تبلیغ دندانهای سفیدتر

لکه های مینای دندان شما که ناشی از استعمال دخانیات ، غذا یا نوشیدنی است می تواند یک مسئله شرم آور باشد. دهان شویه های سفید کننده می توانند به لبخند شما با مواد تشکیل دهنده لکه های جزئی کمک کنند. دندانپزشکان ممکن است استفاده از دهان شویه های سفیدکننده را پس از یک درمان سفید کننده حرفه ای یا استفاده از کیت سفید کننده دندان در خانه برای حفظ نتایج توصیه کنند. همچنین می توانید برای تقویت فواید خمیردندان سفید کننده از دهان شویه سفید کننده دندان استفاده کنید.

دهانشویه هربکس دهانشویه وی وان دهانشویه اورال بی مشاهده بیشترمشاهده کمتر
دهانشویه چیست ؟

دهان شویه  باعث توقف پوسیدگی می گردد ویا از پوسیدگی دندانها جلوگیری می کند. و برای افرادی که امکان ابتلا به پوسیدگی درآنها زیاد است تجویز می گردد

دهان شویه برای چه کسانی تجویز میشود؟

1- کودکان و نوجوانان
2- افرادی که بدلایل مختلف دچار خشکی دهان شده اند مانند بیمارانی که داروهای ضد فشارخون استفاده می کنند.
3- افرادی که بدلیل ابتلا به سرطان، اشعه درمانی می شوند.
4- افراد سیگاری
5- افرادی که از حساسیت در دندانهای خود رنج می برند.

آیا دهان شویه به تنهایی باعث سلامت دندان میشود؟

 استفاده از بهترین دهان‌ شویه به جای مسواک زدن‌ و کشیدن نخ‌دندان به تنهایی باعث حفظ سلامت دهان نمی‌شود. باید فقط بعد از مسواک زدن دندان از دهان‌ شویه استفاده‌کرد.

دهان شوی حاوی فلوراید چیست ؟

فلوراید موجود در این دهان‌ شویه‌ها به منظور جلوگیری از پوسیدگی دندان، با مینای دندان ترکیب می‌شود.

چگونه از دهان شویه استفاده کنیم؟
  • دهان‌ شویه را به اندازه نیاز درون لیوان بریزید
  • دهان‌ شویه را داخل دهان بریزید
  • دهان‌ شویه را در دهان بچرخانید
  • دهان شویه را از دهان بیرون بریزید

فهرست