فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به مراقبت پوست و صورت

ماسک زیر چشم (پچ)

خرید ماسک زیر چشم (پچ)

ماسک زیر چشم - قیمت ماسک زیر چشمی ورقه ای - خرید انواع پچ زیر چشم

ماسک زیر چشم (پچ) یکی از محصولات مراقبت از پوست است که به صورت ویژه برای منطقه زیر چشم طراحی شده است. این ماسک با استفاده از مواد مغذی و آرامبخش برای پوست، باعث حذف خستگی و تیرگی زیر چشم و بهبود روشنایی و درخشندگی پوست این منطقه می‌شود.

پچ دور چشم ماسک کوچکی است که برای استفاده در پوست حساس زیر چشم مناسب است. پچ های دور چشم دارای مواد معدنی، ویتامین ها و سایر مواد مفید برای پوست زیر چشم هستند. ماسک دور چشم در واقع موجب رطوبت، آبرسانی و کلاژن سازی در اطراف چشم می شود. کلاژن در پوست سبب رطوبت رسانی و کاهش چین چروک می شود. ماسک های دور چشم هم با وجود کلاژن در خود، موجب کاهش چین و چروک و سیاهی دور چشم می شود و از خشکی دور چشم جلوگیری می کند.

انواع ماسک زیر چشم 

 1 .. پد ماسک دور چشم ژله ای

پد ماسک دور چشم ژله ای یک محصول سیلیکونی است که بیشتر به قالب یخ شباهت دارد. این ماسک را بهتر است در یخچال یا فریزر نگهداری کنید. این ماسک بیشتر برای رفع پف و تیرگی دور چشم استفاده می شود. به همین دلیل هم هست که آن را در یخچال نگهداری می کنند که اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

2 .. پد ماسک دور چشم ورقه ای

پد ماسک دور چشم ورقه ای محصولی است شبیه ماسک صورت ورقه ای و آغشته به ژل دور چشم که به آبرسانی پوست کمک می کند. این محصول با تزریق انواع ویتامین ها و مواد ضروری پوست مثل کلاژن یا پروتئین های ضروری پوست به رفع چین و چروک و سایر عارضه های دور چشم کمک می کند. این ماسک را باید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی پوست بگذارید و سپس بشویید.

ویژگی ماسک زیر چشم 

 • رطوبت و آبرسانی پوست
 • کاهش تورم و پف زیر چشم
 • برطرف کننده سیاهی زیر چشم
 • کاهش حلقه تیره دور چشم
 • رفع خستگی مزمن عضلات اطراف چشم
 • روشن کننده پوست دور چشم
 • جوان سازی پوست زیر چشم
 • درمان چروک ریز و کناره خارجی چشم
 • کاهش تولید خطوط ظریف اطراف چشم
 • افزایش قوام پوست دور چشم

روش استفاده از ماسک زیر چشم 

قبل از استفاده از ماسک های زیر چشم آرایش صورتتان را پاک کنید و با استفاده از یک شوینده ی مناسب، پوست صورت خود را تمیز کنید و با آب ملایم بشویید.

ماسک ورقه ای را از بسته خارج نموده و در زیر چشمان خود قرار داده و چند ضربه با نوک انگشتان به آرامی به آن وارد نمایید تا سبب چسبیدن این ماسک و نفوذ هرچه بهتر مواد مغذی و ویتامین ها به داخل پوست شما شود.

این ماسک های زیر چشم و دور چشم به مدت ۲۰ دقیقه باید روی پوست بمانند.

بعد از برداشتن ماسک جای آن را ماساژ دهید تا باقی مانده مواد جذب چشم ها شوند.

از این ماسک ها میتوانید ۲ بار در روز استفاده کنید که در این حالت بهترین اثر را در جوان نگه داشتن پوست زیر چشم ها و دورچشم ها برای شما انجام میدهد.

بهترین زمان استفاده از ماسک زیر چشم ها قبل از خواب و یا در زمان استراحت و بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در روز می باشد.

مدت زمان استفاده از این ماسک های زیر چشم بسته به نوع مدل و نوع پوست شما بین ۱۰ تا ۱۵ روز بستگی دارد که این دوره توسط خود شما قابل تکرار مجدد است .

قیمت ماسک زیر چشم 

شما می توانید ماسک زیر چشم را از زیباما با بهترین قیمت تهیه کنید 

خرید اینترنتی ماسک زیر چشم 

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع پچ زیر چشم  فراهم شده است، شما میتوانید خریدی مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 

 نظر دیگر خریدارا ماسک زیر چشم 

 • خیلی حس خوبی داشت متاسفانه من به طور مداوم استفاده نکردم اما بنظرم اگر مداوم استفاده بشه نتیجه مطلوب میگیرید
 • هر شب بزنین تاثیرش رو نشون می ده
 • واقعا محصول عالی است. برای کسانی مثل من که به خاطر کارشون مدام پای کامپیوتر هستند واقعا لازمه . خستگی و سنگینی چشم را که در طول روز دچار آن میشیم رو از بین میبره و حس خوبی به چشم ها میده.

ماسک زیر چشم کیس بیوتی پچ زیر چشم بایوآکوا ماسک چشم اونیبو مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها