کرم CC و BB و DD

فیلتر جستجو توسط
فیلتر جستجو پیشرفته

کرم BB و آنچه باید در مورد آن بدانید

همه شما ممکن است هنگامی که به فروشگاه ها مراجعه می کنید متوجه این مسئله شده باشید که بعضی از کرم ها با اسامی مختلف وجود دارند اما کاربرد هر یک از این کرم ها که بر اساس حروف الفبا نامگذاری شده اند چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب با این دسته بندی از کرم ها بهتر آشنا شوید و تفاوت آنها را با یکدیگر به خوبی بدانید.

کرم BB:

این کرم نقش مراقبت از پوست را دارد، پوشانندگی بالایی دارد و دارای SPF  و آنتی اکسیدان می باشد. کرم BB مخفف شده Blemish Balm می باشد. کرم BB بسیار سبک می باشد ولی در مقایسه با مرطوب کننده ها کمی سنگینتر می باشند. البته ممکن است به دلیل وجود SPF در این کرم با خود فکر کنید که هنگام استفاده از آن دیگر نیازی به ضدآفتاب نیست اما لازم به ذکر است که این تصوری غلط است و برای این که از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنید شما حتما باید از ضدآفتاب استفاده کنید.

کرم CC:

این کرم از کرم های BB پیشرفته تر می باشد و کار آن اصلاح رنگ است. کرم CC مخفف شده Color Correction می باشد، از این کرم جهت رفع قرمزی و یا زردی پوست استفاده می کنند و کرم CC بسیار سبک تر از کرم BB می باشد و هنگامی که بر روی پوست قرار می گیرد حس سبکی و نرمی و طراوت را به پوست می بخشد. میزان SPF در این کرم بالا است. از دیگر خواص این کرم روشن کننده پوست و ضد پیری و ضد چین و چروک می باشد.

کرم DD:

کرم DD ترکیبی از دو کرم CC و BB می باشد، نقش اصلی این کرم رفع چین و چروک و بهبود رنگ پوست صورت می باشد. کرم DD مخفف شده Dynamic Do-All می باشد، این کرم می تواند از نواحی حساس صورت شما به خوبی محافظت کند و بر خلاف دو مورد بالا این کرم از تنوع بسیار کمتری در برندهای آرایشی برخوردار است. 

پرطرفدار ترین برندهای کرم CC و DD و BB :

  • اوریفلیم Oriflame
  • بی یلندا bielenda
  • سی گل seagull

حساب کاربری

فهرست