فیلتر کن با

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
نوع محفظه نگه دارنده
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

چسب مژه مصنوعی

پر نشان دادن مژه ها کیفیت مناسب ماندگاری طولانی برداشتن آسان مژه بعد از استفاده عدم ایجاد ریزش مژه عدم ایجاد چسبندگی
ناموجود
چگونه مژه مصنوعی بگذاریم؟

مژه‌های مصنوعی با بلندتر و پر کردن تارهای مژه‌های شما، ظاهر جذاب تر و چشم‌گیرتری به شما می دهند. قطعا قرار دادن صحیح مژه مصنوعی و چسباندن آن، نیاز به تمرین و تکرار دارد، اما جدا کردن آن، کار چندان سخت و پیچیده‌‌‌‌‌ای نیست. با این حال اکثر افراد با آن مشکل دارند.

چگونه از چسب مژه استفاده کنیم ؟

 برای پاک کردن چسب مژه، می‌توانید از ریموور مخصوص این کار، آرایش پاک کن و همچنین انواع روغن‌های پاک‌کننده استفاده کنید. پاک کردن چسب مژه، تنها نیاز به چند فرمول و روش ساده دارد که بایستی آن ها رعایت کنید

چرا باید از چسب مژه  استفاده کنیم ؟

چسب مژه مخصوص چسباندن مژه مصنوعی استفاده کنید و از چسب‌های متفرقه و یا روش‌های غیر معمول برای چسباندن مژه مصنوعی استفاده نکنید، به دلیل اینکه استفاده از این چسب‌ها و روش‌های اشتباه، احتمال آسیب‌های جدی به مژه‌های اصلی و چشم‌ها را دارد.

در چه صورت میتوان از مژه مصنوعی چندین بار استفاده کرد؟

ریموورهای دارای چربی باعث می‌شوند که مژه مصنوعی چرب شده و در دفعات بعدی چسب روی آن جواب ندهد.

چگونه چسب مژه را ریمو کنیم ؟

ریموور چسب مژه، محصولی است که برای پاک کردن چسب مژه مصنوعی تولید شده است. با استفاده از ریموور، چسب مژه به راحتی بلند می‌شود و مژه مصنوعی از مژه‌ها جدا می‌شود. در حالی‌که اکثر ریموورهای تولید شده ساختاری ملایم دارند، با این حال ممکن است چشم بعضی افراد را تحریک کنند. بنابراین حتما قبل از استفاده تست کنید.

فیس براش چیست ؟

فیس‎براش یک دستگاه برقی برای شستشوی صورت شماست. کارکرد این دستگاه به دو صورت قابل شارژ و باطری خور است که انرژی موتور دستگاه به سری‎ها منتقل و باعث حرکت آنها می‎شود

فهرست