فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
مقدار
نوع خط چشم
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش لب

خط لب

مداد خط لب و چشم مداد خط لب و چشم مداد خط لب و چشم
ناموجود

قیمت و خرید خط لب

خط لب

خط لب در آرایش چه کاربردی دارد؟

خط لب یکی دیگر از لوازم آرایشی که بسیار در زیبایی آرایش شما تاثیر دارد و جلوه ای ویژه به لب های شما می بخشد و می توان گفت بسیار محبوب است و بسیاری از افراد طرفدار پر و پا قرص آن می باشند. استفاده از خط لب واجب نیست اما برای خانم هایی که لب های آنها باریک و یا نامیزان است می تواند بسیار پرکاربرد باشد. 

کاربرد مهم خط لب در آرایش:

از خط لب برای پوشاندن ناهمواری های مربوط به لب استفاده می شود در واقع خط لب باعث می شود لب منظم و برجسته به نظر برسد. بهتر است هنگام استفاده از خط لب برای اینکه رژ لب بر روی لب های شما ثابت بماند از مرطوب کننده لب استفاده کنید تا از پوسته پوسته شدن و خشکی لب جلوگیری کند. خط لب به دو شکل مدادی و قالب لوله ای در بازار وجود دارد و برای استفاده از این مدادها و تیز کردن نوک آنها می توان از تراش های مخصوصی که برای خط لب طراحی شده است استفاده کنید.

 

خط لب از چه موادی تشکیل شده است؟

خط لب می تواند از مواد ارگانیک یا شیمیایی تشکیل شود و بهتر است هنگام خرید آن کاملا به این نکته توجه داشته باشید که مدادی که قصد خرید آن را دارید جزو کدام دسته است؟ آیا از مواد ارگانیک تشکیل شده است یا مواد شیمیایی؟ 

خط لب از موم و رنگدانه و روغن تشکیل میشود. روغن رژ لب بسیار بیشتر از خط لب است اما رنگدانه و موم خط لب بیشتر است. چسبندگی مداد لب زیاد است اما علت این امر چیست؟ چسبندگی بالا در مداد لب باعث می شود که به زیبایی و به راحتی به روی لب کشیده شود. نکته قابل توجهی که در مواد تشکیل دهنده خط لب وجود دارد این است که بهترین نوع موم موجود در مداد لب، موم ژاپنی می باشد.

برند های پرفروش مداد خط لب :

  •  پرشین گرل Persian Girl

خلاصه:

خط لب یکی دیگر از لوازم آرایشی که بسیار در زیبایی آرایش شما تاثیر دارد و جلوه ای ویژه به لب های شما می بخشد و می توان گفت بسیار محبوب است و بسیاری از افراد طرفدار پر و پا قرص آن می باشند. استفاده از خط لب واجب نیست اما برای خانم هایی که لب های آنها باریک و یا نامیزان است می تواند بسیار پرکاربرد باشد.

خرید اینترنتی خط لب 

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع خط لب  فراهم شده است، شما میتوانید خریدی مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

قیمت خط لب 

شما می توانید خط لب را از زیباما با بهترین قیمت تهیه نمایید 

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
مداد لب چیست؟

مداد لب یکی از لوازم آرایشی است که اغلب خانم ها از استفاده کردن آن غافل می شوند. مداد لب تاثیر بسیاری را در زیبا نمودن لب ها دارد. 

کاربرد مداد لب چیست؟

 در صورتی که طرز صحیح استفاده از آن را بلد باشید می توانید لب هایی برجسته تر و خوش فرم تر داشته باشید.

لایه بردار چه تاثیری در آرایش لب دارد ؟

بهتر است همیشه قبل از رژ لب زدن لب های خود را تمیز نموده و حتی توسط یک لایه بردار، لایه برداری روی آنها انجام دهید. این کار سبب می شود تا آرایش لب شما تمیز تر و زیبا تر به نظر آید. توجه داشته باشید که تراشیدن مداد نیز قبل از استفاده و کشیدن خط لب باید انجام شود.

چگونه از مداد لب استفاده کنیم ؟

قبل از هر کاری باید بدانید که مداد لب را باید قبل از رژ لب استفاده نمایید. کاری که باید انجام دهید کشیدن خطی نازک بر روی خط های طبیعی لبتان می باشد. توجه داشته باشید که نباید مداد لب را با فاصله زیادی از لب ها بکشید زیرا این کار نه تنها باعث برجسته شدن و زیبا تر شدن لب ها نمی گردد بلکه سبب غیر طبیعی دیده شدن لب ها می گردد.

چگونه آرایش لب را فیکس کنیم ؟

اگر می خواهید رژلبتان پاک نشود و در یک مهمانی چند ساعته بدون تغییر و کمرنگ شدن، روی لبتان ثابت باشد، قبل از اینکه رژلب بزنید، دور تا دور و داخل لب را با مداد لب آرایشی که همرنگ رژلبتان است، پر کنید. این پایه برای لب ها به عنوان یک فیکس کننده رژلب خواهد بود که از پاک شدن آن جلوگیری می کند. به طور کلی برای ماندگاری بیشتر هر آرایشی، باید از پرایمر و پوشش پایه برای آن استفاده کرد که برای رژلب، استفاده و خرید مداد لب همین حکم را دارد.

فهرست