خرید دئودورانت مردانه

برای انتخاب بهترین اسپری مردانه ( دئودورانت مردانه ) باید سراغ برندهای مختلفی برویم که محصولات متنوع با رایحه ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند. خوشبو بودن بدن علاوه بر حس خوب خود و اطرافیان در افزایش اعتماد به نفس نیز تاثیر زیادی دارد. برخی برندهای تجاری در زمینه تولید اسپری خوشبو کننده بدن موفقیت‌های بیشتری داشته اند که محدود به یک کشور و یک منطقه نیست

تفاوت بین بهترین دئودورانت و ضد عرق را بشناسید
اول از همه باید بدانید که چه تفاوتی بین این دو کلمه وجود دارد. دئودورانت ( deodorant )؛ باعث کاهش باکتری های سطح پوست (باکتری های مولد بو) می شود و از این طریق، ایجاد بوی بد را کاهش می دهد، اما ضد عرق ها ( antiperspirant ) ، همان طور که از نامشان هم مشخص است، جلوی عرق کردن را می گیرند و باعث کاهش فعالیت غده های تولید عرق می شوند.

محافظت بهترین دئودورانت مؤثر است، ولی برخی دئودورانت های مردانه لکه بر لباس برجای می‌گذارند. نیوآ فرمول‌های خاصی را شکل داده که مانع از شکل گیری لکه‌های سفید روی پارچه های تیره می شود و شکل گیری لکه های زرد روی پارچه های روشن را کم می کند. تنش و کشش روحی نیز عرق‌ریزی را افزایش می‌دهد. نیوآ استرس پروتکت دارای ترکیب خاصی از دو عنصر ضدتعریق است که عرق حاصل از اضطراب را - با اطمینان، امنیت و برای 48 ساعت، کنترل می کند. و اگر توجه خاص به محافظت ضدباکتری دارید، بخش تحقیقات نیوآ محصولاتی را مختص شما و با سیترات نقره محلول در آب طراحی کرده است. این فرمولاسیون، محافظت بسیار مؤثری را علیه لکه های عرق و خیسی زیر بغل ارائه می دهد و روی پوست نرم و ملایم است.

مشاهده بیشتر
دئودرانت مردانه چیست ؟

در کنار دئودورانت‌ها، ضد تعریق‌ ها یا آنتی پرسپیرانت‌ ها وجود دارند که می‌توانند نمک‌های آلومینیومی تولید شده توسط عرق غدد را کاهش دهند.  ضد تعریق‌ها نیز خاصیت بوزدایی دارند، اما به اندازه دئودورانت‌ها محصولات قوی و قدرتمندی در این زمینه نیستند. شیوه کار این نوع محصولات زیبایی کاهش پی اچ پوست برای ایجاد مقداری کمتری باکتری است

چرا عرق میکنیم؟

افزایش دمای بدن طی فعالیت‌های جسمانی و یا گرم بودن هواست. در واقع بدن با عرق کردن می‌خواهد، دمای بدن را کاهش دهد و افت دمایی را تجربه کند. شما به واسطه عرق کردن، غدد اکرین (تولید کننده عرق) رها کرده‌اید که به معنای تولید آب و نمک است.

دئودرانت ها برای آقایان مناسب است یا بانوان؟

 دئودورانت تولید شده‌اند که نه تنها می‌توانند در تولید کمتر عرق موثر باشند، بلکه بوی بد آن‌ها را نیز کاهش می‌دهند. این نوع محصولات می‌توانند هم برای زنان و هم مردان مورد استفاده قرار بگیرند.

تفاوت دئودرانت و مام رول چیست؟

عرق بدن به واسطه باکتری‌های پنهانی که در زیر پوست خود دارد، باعث ایجاد بو می‌شود. برای از بین بردن رطوبت حاصل از عرق و مقابله با باکتری‌ها از مام ضد تعریق یا دئودورانت می‌توانید استفاده کنید. بله درست حدس زدید! هر دوی این محصول‌ها مشابه یکدیگر هستند، اما فرمول ساخت آن‌ها و شیوه عملکرد آن‌ها با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارند!

چگونه از دئودرانت استفاده کنیم ؟

 شیوه استفاده از این موارد بسیار آسان بوده و اگر با رطوبتی که این ماده ایجاد می‌کند، مشکلی ندارید، می‌توانید از هر نوع آن که علاقه مند هستید، استفاده کنید. شما می‌توانید از مام‌های صابونی یا ژل استفاده کنید که رطوبت کمتری دارند. این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و بهتر است که قبل از هر اقدامی با یک فرد حرفه ای در این زمینه صحبت کنید.

آف

فهرست