خرید دئودورانت مردانه

برای انتخاب بهترین اسپری مردانه ( دئودورانت مردانه ) باید سراغ برندهای مختلفی برویم که محصولات متنوع با رایحه ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند. خوشبو بودن بدن علاوه بر حس خوب خود و اطرافیان در افزایش اعتماد به نفس نیز تاثیر زیادی دارد. برخی برندهای تجاری در زمینه تولید اسپری خوشبو کننده بدن موفقیت‌های بیشتری داشته اند که محدود به یک کشور و یک منطقه نیست

تفاوت بین بهترین دئودورانت و ضد عرق را بشناسید
اول از همه باید بدانید که چه تفاوتی بین این دو کلمه وجود دارد. دئودورانت ( deodorant )؛ باعث کاهش باکتری های سطح پوست (باکتری های مولد بو) می شود و از این طریق، ایجاد بوی بد را کاهش می دهد، اما ضد عرق ها ( antiperspirant ) ، همان طور که از نامشان هم مشخص است، جلوی عرق کردن را می گیرند و باعث کاهش فعالیت غده های تولید عرق می شوند.

محافظت بهترین دئودورانت مؤثر است، ولی برخی دئودورانت های مردانه لکه بر لباس برجای می‌گذارند. نیوآ فرمول‌های خاصی را شکل داده که مانع از شکل گیری لکه‌های سفید روی پارچه های تیره می شود و شکل گیری لکه های زرد روی پارچه های روشن را کم می کند. تنش و کشش روحی نیز عرق‌ریزی را افزایش می‌دهد. نیوآ استرس پروتکت دارای ترکیب خاصی از دو عنصر ضدتعریق است که عرق حاصل از اضطراب را - با اطمینان، امنیت و برای 48 ساعت، کنترل می کند. و اگر توجه خاص به محافظت ضدباکتری دارید، بخش تحقیقات نیوآ محصولاتی را مختص شما و با سیترات نقره محلول در آب طراحی کرده است. این فرمولاسیون، محافظت بسیار مؤثری را علیه لکه های عرق و خیسی زیر بغل ارائه می دهد و روی پوست نرم و ملایم است.

مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام