فیلتر کن با

برند
رده سنی
نوع پوست
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

کانتورینگ و هایلایت

قیمت و خرید کانتورینگ و هایلایت

کانتورینگ و هایلایت

کانتورینگ

از کانتورینگ برای ایجاد تعادل در صورت استفاده می کنند و با استفاده از آن می توانند عیب ها و نواقص صورت را برطرف کنند و با استفاده از کانتورینگ می توانیم نقاطی که میخواهیم کوچکتر به نظر برسند و یا حالت فرو رفتگی داشته باشند ایجاد کنیم. نقش هایلایت برخلاف کانتورینگ است، در واقع هایلایت در برجسته سازی و بزرگتر دیده شدن بعضی از نقاط صورت تاثیر بسیار زیادی دارد.

در حال حاضر رقابت بسیاری از برندهای بزرگ دنیا در طراحی پالت های کانتورینگ و هایلایت است که به صورت چند رنگ و تک رنگ به فروش می رسد. 

 

فرم های کانتورینگ

کانتورینگ به شکل های مختلفی از جمله پودری، کرم و مداد مات که با پوست شما دو درجه تفاوت دارد و تیره تر است در اختیار مشتری قرار می گیرد.

هایلایت

از هایلایت برای برجسته سازی استفاده می کنند، با استفاده از هایلایت می توانید گونه و بینی و لب را برجسته تر نشان دهید ممکن است برای افراد مبتدی این سوال مطرح شود که تاثیر هایلایت بر روی هریک از قسمت های صورت که بالاتر به آن اشاره کردیم به چه شکل است؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که گونه ها برجسته، لب ها حجیم تر و بینی باریکتر و در نتیجه صورت کشیده تر خواهد بود.

نکته بسیار مهم در مورد هایلایت

سعی کنید در استفاده از هایلایت زیاده روی نکنید، زیرا استفاده بیش از آن نه تنها زیبایی آرایش شما را از بین می برد بلکه سادگی و برق صورت شما را نیز کم می کند. 

 

فرم های هایلایت

هایلایترها به 3 شکل مختلف در بازار یافت میشوند که عبارتند از:

هایلایتر مایع، پودری، کرمی و شما می توانید به سلیقه خود با هر کدام از این 3 نوع راحتتر بودید کار کنید و به زیبایی بیشتر آرایش خود کمک کنید.

از کدام رنگ هایلایتر بیشتر استفاده کنیم؟

در جواب به این سوال می گوییم که بهتر است از طیف رنگ هایی استفاده کنید که زرد مایل به سبز هستند علت انتخاب این رنگ این است که هر 3 رنگ نقره ای، طلایی و صورتی را در خود جا داده است و هماهنگی این رنگ با چهره های مختلف بیشتر است.


برای انتخاب کانتور و هایلایت دقت کنید رنگشون به پوست صورتتون بخوره و همونطور که اعلام شد بالاتر 2 تا 3 درجه اختلاف داشته باشه با رنگ پوستتون و اینکه بعد از استفاده روی صورتتون ماسیده نشده
کانتور کردن فرم های مختلف صورت با هم متفاوت است مثلا کانتور کردن صورت بیضی با صورت گرد روش های مختلفی دارد پس برای انجامش به فرم صورتتون دقت کنید


مراحل کانتور کردن صورت

1. کرم مرطوب کننده بزنید
2. با کرم پودری که به رنگ پوست تان نزدیک است پوست تان را پوشش دهید
3. زیر چشم، روی بینی، چانه و پیشانی را با کرم پودری که دو درجه از پوست تان روشن تر است هایلایت کنید
4. بالای پیشانی و زیر گونه ها را کمی تیره کنید
5. شروع کنید به محو کردن قسمت های مشخص شده

پرطرفدار ترین برندهای کانتورینگ و هایلایت :

  •  اوریفلیم Oriflame
  • مک MAC

خلاصه:

از کانتورینگ برای ایجاد تعادل در صورت استفاده می کنند و با استفاده از آن می توانند عیب های صورت را برطرف کنند و با استفاده از کانتورینگ می توانیم نقاطی که میخواهیم کوچکتر به نظر برسند و یا حالت فرو رفتگی داشته باشند ایجاد کنیم. نقش هایلایت برخلاف کانتورینگ است، در واقع هایلایت در برجسته سازی و بزرگتر دیده شدن بعضی از نقاط صورت تاثیر بسیار زیادی دارد.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر

فهرست