فیلتر کن با

برند
جنسیت
کارکرد برای مو
مقدار
نوع مو مواد فر
نوع مواد فر کننده مو
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش مو

مواد فر کننده مو

قیمت و خرید مواد فر کننده مو

خیلی از خانم‌ها دوست دارند که هر چند وقت یک‌بار در ظاهر خود تنوعی ایجاد کنند و یکی از مهم‌ترین ابزارهای این تنوع، موها هستند که تنها با تغییر رنگ یا حتی حالت آنها، چهره بطور کامل تغییر می‌کند، مثل فر کردن موها.

برای فر کردن موها از ماده شیمیایی‌ای به نام «پرمننت» استفاده می‌‌شود. با این ماده، ابتدا پل‌‌های گوگردی موجود در ساختمان مو طوری شکسته می‌‌شود که موی پیچیده شده در بیگودی، شکل فر مورد نظر را بپذیرد. در مرحله دوم، پیوندهای گوگردی در حالت جدید قرار می‌‌گیرد که بعد با استفاده از یک محلول خنثی‌‌کننده، فر مو «سفت و ثابت» می‌شود.

علاقمندان به فر دائم مو را اغلب کسانی تشکیل می‌دهندکه دارای موهایی کاملا صاف و بی‌حالت بوده و از حجم کم موهای خود ناراضی اند. به همین دلیل مواد فر دائم مو  گزینه مناسبی برای رفع بی‌حالتی و کم پشتی موهای این افراد به شمار می‌آید. دوام شش ماهه این تکنیک بر روی موها و علاوه بر آن فرهای منظم و سیم تلفنی حاصله نیز دست به دست هم داده و در کنار استفاده از یک محصول براق کننده موها می‌توانست ایده‌ای بسیار وسوسه کننده به نظر بیاید.

انواع مواد فر کننده مو

مناسب موهایمعمولی و رنگ شده
محتویاتدارای خنثی کننده و دستکش
نوع مواد فرمواد فر دائمی
مناسب برایآقایان و خانم ها

ویژگی های مواد فر کننده مو

 • فر کننده بسیار قوی
 • مخصوص موهای مقاوم
 • حاوی محلول فرکننده و محلول خنثی
 • ماندگاری بالا
 • ماده فر کننده مو مردانه
 • ماده فر کننده مو زنانه 

خرید اینترنتی مواد فر کننده مو

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع  مواد فر کننده مو فراهم شده است، شما میتوانید خریدی مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 

قیمت مواد فر کننده مو

شما می توانید مایع فر کننده مو رو از زیباما با بهترین قیمت تهیه کنید

روش استفاده از مواد فرکننده مو

موهای شسته شده و تمیز را به وسیله ابزارهای فر کردن مو (بیگودی و ...) دسته بندی کنید. هر دسته را به مواد فر مناسب موی خود آغشته کرده و بر اساس سلامت مو، بین 20 الی 35 دقیقه مکث نمایید (پس از 10 دقیقه حتما موها را بررسی کنید تا مشکلی وجود نداشته و آسیبی به آن ها وارد نشود).

پس از گذشت زمان مکث مورد نیاز، موها را بدون باز کردن بیگودی، با آب شسته و با حوله خشک کنید. در این مرحله باید دسته های مو را به محلول خنثی کننده آغشته نموده، پس از 10 دقیقه مکث، بیگودی ها را باز کرده و دوباره به محلول خنثی کننده آغشته نمایید. پس از گذشت 5 دقیقه موها را با آب شسته و با یک نرم کننده و احیا کننده مو کار را تمام کنید.

نظرات دیگر خریداران در مورد مواد فر کننده مو

 • خیلی محلول فر کننده مو  خوبیه من ازش استفاده کردم خیلی راضیم
 • واقعا با این قیمت مفته عالیهه پیشنهاد میکنم.
 • خیلی خوب بود.قوی وفرکنندگی خوب و در زمان پایین قیمت مواد فر دائم مو مردانه در زیباما بهتر از بازار هم بود 
 • خیلی  خوبه کیفیت و قیمتش خیلی به صرفه تر از کیفیت و قیمت مواد فر مو آلمانی هستش
 • پودر فر کننده مو مردانه و زنانه برای یه تونع جهت عوض شدن روحیه خیلی مناسبه  
مواد فر دوبینا مواد فر کننده مو آتوسا مشاهده بیشترمشاهده کمتر
قبل از فر کردن مو ها چه اطلاعاتی باید داشته باشیم؟

فر جزء قوی‌ترین مواد است، بنابراین مو پس از مصرف مواد فر، بیشتر نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد.
بنابراین اگر اهل رسیدگی به موهایتان نیستید در مورد این موضوع جدی‌تر فکر کنید. در غیر این صورت بعد از مدتی نخواهید دانست با موهای وزشده‌تان چه کنید.
قدم مهم بعدی پیدا کردن آرایشگر متخصصی است که موهایتان را نسوزاند. البته راه‌های خانگی زیادی هم وجود دارد که آسیب کمتری به موها وارد می‌کنند.

کدام ماده شیمیایی مو ها را فر میکند؟

برای فر کردن موها در آرایشگاه، از ماده شیمیایی‌ای به نام «پرمننت» استفاده می‌‌شود. با این ماده، ابتدا پل‌‌های گوگردی موجود در ساختمان مو طوری شکسته می‌‌شود که موی پیچیده شده در بیگودی، شکل فر مورد نظر را بپذیرد. در مرحله دوم، پیوندهای گوگردی در حالت جدید قرار می‌‌گیرد که بعد با استفاده از یک محلول خنثی‌‌کننده، فر مو «سفت و ثابت» می‌شود

چگونه مو ها را فر کنیم؟

برای فر کردن، ابتدا موها شسته شده و در بیگودی مخصوص پیچیده می‌‌شود. قطر لوله بیگودی، طرز قرار گرفتن و تعداد آنها در سر، تراکم فر و مدل نهایی مو را مشخص می‌‌کند. وقتی همه بیگودی‌‌ها سرجای خود قرار گرفتند، هر بیگودی با محلول فر آغشته می‌‌شود. به دلیل اینکه محلول فر پوست را تحریک می‌‌کند، باید دقت کنید که با پوست ناحیه مجاور تماس پیدا نکند.

چگونه موهای فر شده را نرم کنیم؟

برای نرم کردن موهایتان از چندین محصول با مارک‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید. مهم‌ترین آنها نرم‌کننده‌ها و شامپوها و ماسک موهای نرم‌کننده قابل استفاده در حمام یا بیرون از آن هستند.
برخی‌ روش‌های سنتی مانند استفاده از روغن زیتون را هم توصیه می‌کنند. در آخرین بخش استحمام، روغن زیتون را به موهایتان بمالید و بعد یک آبکشی کوتاه‌مدت انجام دهید.

برا موهای فر بهتر است از چه شانه ایی استفاده کنیم؟

از شانه با دندانه‌های ریز اصلا استفاده نکنید.
بیشتر از برس فلزی استفاده کنید (برای استفاده روزانه).
از شانه‌های دندانه درشت استفاده کنید.

فهرست