فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
نوع دستمال مرطوب
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به پاک کننده های آرایشی

پاک کننده آرایش چشم

قیمت و خرید پاک کننده آرایش چشم

پاک کننده آرایش چشم

برخی افراد این تصور را دارند که تنها با استفاد از پاک کننده های آرایشی می توان اکتفا نمود در صورتی که استفاده از این محصولات و باقی ماندن مداوم و طولانی مدت روی پوست باعث کاهش اکسیژن  و آبرسانی به پوست و خشکی و اتهاب را در پی خواهد. 

تفاوت پاک کنندهی چشم تک فاز و دو فاز در نوع کالا می باشد و پاک کننده ی دو فاز جهت آرایش های ضد آب می باشد که چون محتوای روغن هست کمک به پاک کردن آرایش ضد آب چشم می گردد.جهت استفاده ازآرایش پاک کن ابتدا بر روی پارچه کتان و با پنبه مقداری ریخته و بر روی چشم قرارمی دهیم تا خیس بخورد به هیچ عنوان چشم رو مالش نمی دهیم چون به مرور باعث ریزش مژه و چین و چروک چشم می شود سپس بامقداری پنبه پاک کرده و در ادامه با آب سرد می شوییم.

شما به راحتی میتوانید از فروشگاه اینترنتی زیباما انواع پاک کننده آرایش چشم و آرایش پاک کن را در تمامی ساعات شبانه روز خریداری کنید، فروشگاه اینترنتی زیباما معتبرین فروشگاه اینترنتی آرایشی در ایران و دارای نماد اعتماد الکترونیک است.

پاک کننده آرایش چشم نیوا پاک کننده آرایش چشم لورال مشاهده بیشترمشاهده کمتر
پاک کننده آرایش چشم به چه شکلی قابل استفاده است؟

به صورت کلی پاک کننده های آرایش چشم به صورت پد ( دستمال ) ، محلول تک فاز و دوفاز هستند که در نهایت باید پد آرایشی بر روی صورت استفاده شوند.

امکان استفاده از دستمال مرطوب برای پاک کردن ارایش چشم وجود دارد؟

بهتر است استفاده نشود، چون پوست چشم ها حساس بوده و در مواردی دستمال مرطوب مناسب این کار نخواهد بود.

روش استفاده از پاک کننده آرایش چشم چگونه است؟

در صورت مایع بودن پاک کننده، ابتدا پاک کننده‌ی آرایش چشم را به خوبی تکان دهید. سپس مقدار مناسبی از محلول را به روی پنبه بریزید و به آرامی مواد آرایشی دور چشم را پاک کنید.
در صورتی که از پد پاک کننده آرایش استفاده می کنید، کافیست پد را روی چشم ها به آرامی کشیده و در نهایت خواهید دید که آرایش پاک خواهد شد.

رنج قیمتی پاک کننده های آرایش چگونه است؟

قیمت برندهای مختلف متفاوت بوده و با توجه به حجم قیمت گذاری می شود، به صورت کلی رنج قیمتی بین 20 الی 70 هزار تومان است، البته برای مشاهده قیمت بروز به وبسایت زیباما مراجعه کنید و با تخفیف خرید کنید.

فهرست