فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به ابزار آرایش

فرمژه

قیمت و خرید فرمژه

فرمژه

فرمژه چیست؟

فرمژه وسیله ای کاربردی برای حالت دادن به مژه ها بوده که بدون آسیب زدن مژه ها، حالت دهی به مژه ها انجام می شود

کاربرد فرمژه در آرایش

فر کردن مژه از مهم ترین اصول آرایش است که به وسیله فرمژه انجام می گیرد و میتوان زیبایی چشم را دو برابر کند. با استفاده از فرمژه می توان مژه ها را بلند و ضخیم و پر تر از همیشه نشان داد و باعث میشود چشم ها بسیار بزرگتر و سرحال تر خود را نشان دهد.

چگونه از فرمژه استفاده کنیم؟

دستگیره های فرمژه را بین انگشت های اشاره و شست بگیرید و آن را به خوبی باز کنید، آن را به سمت مژه های بالایی ببرید و توجه داشته باشید که نوار را دقیقا در کجا قرار میدهید بهترین مکان برای قرارگیری نوار بر روی مژه دقیقا بالای ریشه مژه می باشد و توجه داشته باشید که تمامی مژه ها درون فرمژه قرار بگیرند. به آرامی و با ظرافت ضربات کوتاهی به مژه نیرو وارد کنید و چند ثانیه آن را نگه دارید تا به آنها شکل بدهید.

فرمژه را با حرکاتی آرام و مرحله به مرحله و فشار به طور یکسان به سمت نوک مژه ها هدایت کنید، میبینید که مژه شما به زیبایی شکل گرفته است. می توانید این حرکت را برای مژه چشم دیگر امتحان کنید.

سعی کنید آن را بالا بیاورید زیرا این کار باعث میشود که انحنای این وسیله  با انحنای چین مژه همردیف می شود و از چروک شدن مژه جلوگیری می کند و فر میشود. سعی کنید هنگامی که از این ابزار استفاده می کنید پلک نزنید و چشم خود را ثابت نگه دارید.

فرمژه و سبک های مختلف آن:

بعضی از فرمژه برای بیشتر چشم ها ایده آل هستند و با یک فشار مناسب می توان مژه را به زیباترین شکل ممکن فر کرد. 

بعضی دیگر از فرمژه ها انحنای آنها بسیار دقیق است و پهن تر از بقیه است. این نوع می تواند بی عیب ترین و بی نقص ترین نتیجه ممکن را به شما بدهد.

فرمژه بیول فرمژه سالن تک فرمژه آی ایکس فرمژه جویل مشاهده بیشترمشاهده کمتر
فرمژه چیست ؟

 فرمژه از دیرباز تا کنون توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گرفته است. اما خیلی از خانم ها شیوه صحیح استفاده از فرمژه و روش استفاده از فرمژه را نمی دانند. همین مسئله باعث می شود تا بعد از استفاده از ریمل، ظاهری غیر طبیعی داشته باشند و گریم و میکاپ شان ناقص بماند.

کاربرد فرمژه چیست ؟

این وسیله می تواند هم مژه ها را ضخیم کند و هم آنها را پرتر نشان دهد.

چکونه فرمژه  را روی مژه قرار دهیم ؟

فرمژه را در خط ریشه مژه ها قرار دارد و همه ی مژه ها را داخل آن قرار دهید. نباید به این صورت باشد که بخشی از مژه ها داخل آن و بخشی دیگر بیرون یا به حالت کج قرار داشته باشند.

اگر در انتهای فرمژه مژه ها یک دست نبود چه باید کرد؟

در مرحله نهایی روش استفاده از فرمژه باید مژه ها را بررسی کنید و از نظر بی عیب و نقص بودن آنها را چک کنید. اگر یک دست به حالت فر در نیامده اند باید مراحل قبلی گفته شده را تکرار نمایید. این کار باعث می شود مژه های جدا از هم و یکدستی داشته باشید.

آیا هنگام فرمژه باید به مژه ها فشار وارد کنیم ؟

مراقب باشید که به فرمژه زیاد فشار وارد نکنید و آن را با ضربات آرام فشار دهید. توجه داشته باشید که در این شرایط چه خودتان و چه شخصی که قصد دارید مژه های وی را فر بزنید، نباید پلک بزند

فهرست