فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
رده سنی
نوع پوست
مقدار
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید شیر پاک کن

از قدیمی ترین محصولات پاک کننده آرایش شیرپاک کن می باشد.محصولات آرایشی پوست صورت را کثیف کرده و منافذ را مسدود می کند.و با شستشو به دفعات می بایست آنها را پاک نمود. که حتی آب و صابون به تنهایی برای از بین بردن ذرات کافی نیست.شیرپاک کن ها غالبا به شکل روغن در آب استفاده می شوندو روغن موجود در این محصول از پارافین انتخاب می شود.

درصد وزن روغن 30 درصد و 70 درص وزن دیگر آب می باشد. شیرپاک کن ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.از این مواد علاوه بر پاک کننده آرایشیبرطرف کننده آلاینده های صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرند.استفاده از صابون جهت پاک کنندگی صورت دارای معایب فراوانی می باشد از جمله :

از بین بردن چربی از روی سطح پوست

ایجاد خشکی برروی پوست

و همچنین قلیایی کردن سطح پوست

تاثیر روانی کف به عنوان پاک کننده

در نظر برخی کف در میزان پاک کنندگی ارتباط مستقیم دار، محصولی که با کف همراه نباشد از پاک کننده ها نیست. به این منظور جهت حس روانی لابراتورها فوم پاک کننده رو به بازار عرضه شد.که این محصول برای پاکسازی پوست نیازمند آب هستندو معایب و عوارض صابون رو ندارند.و در دو نوع حلال در چربی و آب می باشند. نوع حلال در چربی این فرآورده با حل کردن تمام ذرات خارجی ناشی از آلودگی و مواد آرایشی و نوع حلال در آب با شستشوی این رسوبات از سطح پوست پاک کنندگی رو از سطح پوست انجام می دهند واز بسته شدن منافذ پوست جلوگیری می کنند.

نحوه ی استفاده از پاک کننده ها

جهت استفاده مقداری از این محصول رو نوک انگشت  و یا بر روی پد پنبه ایی آغشته نموده و با مالیدن به صورت دورانی به صورت ملایم انجام می شود.این عمل را دو مرتبه در شبانه روز انجام دهید.

به این نکته می بایست توجه داشت که یک پاک کننده آرایش خوب تهیه نمایید.چرا که به نفع سلامت پوستمان می باشد.

برای پاک کردن چشم ها ه بسیار حساس هستند، از مواد پاک کننده مخصوص چشم که روغنی هستند  با حرکات ملایم استفاده کنید.

در صورتی که اهل آرایش نیستید با انجام این عمل ذر پایان روز آلودگی روزانه رو از سطح پوست پاک کردهو با این روش مانع از چرب شدن و جوش زدن پوست می شویم. 

فواید شیر پاک کن

مهم ترین ویژگی شیر پاک کن ها علاوه تمیز کردن پوست می توان به آبرسانی و ایجاد رطوبت اشاره نمود.از دیگر خواص این فرآورده باسازی پوست و از بین بردن سلول های مرده، سفید کننده پوست و تسکین دهنده پوست هایی که بر اثر آفتاب سوخته شده اند

تهیه شیر پاک کن مرغوب

در هنگام خرید به این نکته دقت داشته باشید که پاک کننده آرایش باشد.و برای پاک کردن چشم هم حتما از پاک کننده های چشم استفاده کنید.شیر پاک کن های چند منظوره نیز جهت پاک کردن پوست صورت لب و چشم می باشند.

مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام