فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
قیمت
تومان تومان
نیاز به آبکشی
فیلتر کردن محصولات

صابون کودک

با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
صابون بچه گلیسیرینه فیروز صابون بچه گلیسیرینه فیروز
+
24,800 تومان
حاوی گلیسیرین با خاصیت حفظ رطوبت و نرم کنندگی فوق العاده  حاوی روغن نارگیل برای نرمی پوست حاوی روغن کرچک برای جلوگیری از خشکی پوست بدون هرگونه حساسیت زایی
+

خرید صابون کودک

صابون بچه - قیمت صابون کودک - خرید انواع صابون نوزاد

صابون کودک، به عنوان یکی از محصولات ضروری برای حفظ بهداشت و تمیزی کودکان، در بازارهای مختلف موجود است. با توجه به حساسیت پوست کودکان و نیاز به استفاده از محصولات با فرمولاسیون ملايم، صابون کودک به عنوان یکی از محصولاتی که باید در لیست محصولات پوستی کودکان به عنوان مورد ضروری مورد استفاده قرار بگیرد.

صابون کودک با تركيبات طبيعی: این نوع صابون، از ترکیبات طبیعی و بدون مواد شیمیایی تهیه شده است. این صابون با حفظ رطوبت پوست، مناسب برای پوست حساس کودکان است.

صابون کودک با پوسته خورده: این نوع صابون، با استفاده از پوسته‌های خرد شده مثل پوست پرتقال، پوست لیمو و ... تهیه می‌شود. با توجه به وجود مواد آنتی‌اکسیدانی در پوسته‌های مذکور، این نوع صابون، موجب حفظ تر و رطوبت بیشتر پوست می‌شود.

صابون کودک با مواد شیمیایی ملايم: این نوع صابون، با استفاده از ترکیبات شیمیایی ملايم تهیه شده و با توجه به فرمولاسیون آن، به منظور حفظ پوست حساس کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید اینترنتی صابون کودک 

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع  صابون کودک فراهم شده است، شما میتوانید خریدی مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

قیمت  صابون کودک 

شما می توانید  صابون کودک را از زیباما با بهترین قیمت تهیه نمایید 

صابون بچه فیروز مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها