فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به ابزار آرایش

موچین

قیمت و خرید موچین

موچین

موچین و نکات مربوط به آن!

از موچین می توان برای مرتب کردن ابرو و برداشتن موهای اضافی اطراف ابرو استفاده کرد. موکن ها به دو صورت طبی و آرایشی وجود دارد و سر های آن نیز به دو شکل مو چین کج و صاف و موچین انبری  وجود دارد. برا ی این که دچار عفونت نشوید بهتر است از فولاد ضد زنگ و آلیاژ و عدم وجود نیکل در ساختار استفاده کنید.

موچین های مناسب چه ویژگی هایی دارند؟

موچین هایی که سر آنها کج است می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد زیرا ظرافت در این نوع موکن بسیار بالاست.

از موکن هایی که نوک آنها تیز است می توان برای خارج کردن موهای نازک و زیر پوستی استفاده کرد. چه بسا بر حسب اتفاق ممکن است تراشه چوب وارد پوست شما شود شما به راحتی با استفاده از موکن های نوک تیز می توانید تراشه چوب را خارج کنید.

موچین های نامناسب چه ویژگی هایی دارند؟

سعی کنید به سمت موکن هایی نروید که سر آنها صاف، گرد و مربعی است.  این نوع از موکن نمی توانند ظرافت لازم را داشته باشند و علاوه بر آن باعث می شود شما به اشتباه بخش بزرگی از موهای ابرو را بردارید و این امر بسیار آزار دهنده است. و قیمت موچین بالا می باشد و ارزش خرید ندارند

چگونه موها را با استفاده از موچین برداریم؟

برای این که موهای اضافی اطراف ابرو را بردارید باید آنها را از ریشه بردارید، زیرا اگر مو را به گونه ای بردارید که گردی انتهای فولیکول مو خارج نشود در واقع مو را در ضخیم ترین نقطه از فولیکول می شکنید و این امر باعث می شود که مو ضخیم تر از قبل رشد کند، بنابر این در برداشتن مو دقت بالایی داشته باشید و با بالاترین ظرافت این کار را انجام دهید. برای این که درد برداشتن مو را به حداقل برسانید سعی کنید از کرم های بی حس کننده استفاده کنید و این عمل را 15 دقیقه قبل از برداشتن ابرو انجام دهید بعد از اتمام کار می توانید از یک یخ برای کم کردن التهاب استفاده کنید.

خرید موچین اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع موچين فراهم شده است، شما میتوانید یک خرید موچین حرفه ای  و مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 

موچین بیول موچین سالن تک موچین زد وان موچین جویل مشاهده بیشترمشاهده کمتر
از چه موچینی باید استفاده کرد ؟

 برای جلوگیری از عفونت ناشی از زنگ زدگی در هنگام برداشت ابرو در اطراف فولیکول مو، همیشه از فولاد ضد زنگ، بدون نیکل یا آلیاژهای دیگر استفاده کنید.

استفاده از کدام موچین راحت تر است ؟

تا حد ممکن از موچین هایی که سرشان نوک تیز یا کج است، استفاده کنید. موچین های کج با زاویه ی دقیقی موها را بر می دارند و استفاده از آنها، راحت تر از بقیه است.موچین هایی که سرشان شیب زیادی دارد، به شما این امکان را می دهند که موچین را در مقابل صورتتان، صاف نگهدارید. بنابراین می توانید ببینید که دقیقا کدام موها را بر می دارید.

برای موهای زیر پوستی از چه موچینی باید استفاده کرد؟

موچین های نوک تیز برای در آوردن موهای نازک یا زیر پوستی و تراشه های چوب، ایده آل هستند

برای کاهش درد برداشتن ابرو چه باید کرد ؟

برای اینکه درد کندن مو به حداقل برسد، پوستی که فولیکول مو در آن قرار دارد را بکشید اما نه خیلی محکم. موها را موازی با جهت رشد آنها بکنید (در ابروی سمت راست، به سمت راست و در ابروی سمت چپ، به سمت چپ بکشید).

چگونه عمر موچین را افزایش دهیم ؟

هر اصطکاکی روی نوک موچین، باعث کندی آن می شود، بنابراین هنگامی که از موچین استفاده نمی کنید، آن را بطور افقی روی یک پارچه ی نرم بگذارید.

فهرست