فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
نوع محفظه نگه دارنده
مناسب استفاده
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید موچین

موچین و نکات مربوط به آن!

از موچین می توان برای مرتب کردن ابرو و برداشتن موهای اضافی اطراف ابرو استفاده کرد. موکن ها به دو صورت طبی و آرایشی وجود دارد و سر های آن نیز به دو شکل کج و صاف وجود دارد. برا ی این که دچار عفونت نشوید بهتر است از فولاد ضد زنگ و آلیاژ و عدم وجود نیکل در ساختار استفاده کنید.

موچین های مناسب چه ویژگی هایی دارند؟

موچین هایی که سر آنها کج است می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد زیرا ظرافت در این نوع موکن بسیار بالاست.

از موکن هایی که نوک آنها تیز است می توان برای خارج کردن موهای نازک و زیر پوستی استفاده کرد. چه بسا بر حسب اتفاق ممکن است تراشه چوب وارد پوست شما شود شما به راحتی با استفاده از موکن های نوک تیز می توانید تراشه چوب را خارج کنید.

موچین های نامناسب چه ویژگی هایی دارند؟

سعی کنید به سمت موکن هایی نروید که سر آنها صاف، گرد و مربعی است.  این نوع از موکن نمی توانند ظرافت لازم را داشته باشند و علاوه بر آن باعث می شود شما به اشتباه بخش بزرگی از موهای ابرو را بردارید و این امر بسیار آزار دهنده است. 

چگونه موها را با استفاده از موچین برداریم؟

برای این که موهای اضافی اطراف ابرو را بردارید باید آنها را از ریشه بردارید، زیرا اگر مو را به گونه ای بردارید که گردی انتهای فولیکول مو خارج نشود در واقع مو را در ضخیم ترین نقطه از فولیکول می شکنید و این امر باعث می شود که مو ضخیم تر از قبل رشد کند، بنابر این در برداشتن مو دقت بالایی داشته باشید و با بالاترین ظرافت این کار را انجام دهید. برای این که درد برداشتن مو را به حداقل برسانید سعی کنید از کرم های بی حس کننده استفاده کنید و این عمل را 15 دقیقه قبل از برداشتن ابرو انجام دهید بعد از اتمام کار می توانید از یک یخ برای کم کردن التهاب استفاده کنید.

موچین از برندهای پرطرفدار :

  • آر تی اس RTS
  • آنی Anny
  • سالن تک Salon Tech
  • سوییت رز sweet rose
  • سی سی لی Ccli
مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام