فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به التیام بخش پوست

ضد چروک

قیمت و خرید ضد چروک

ضد چروک

متخصصین جهت اثبات تاثیر چین و چروک آمایشی رو در سال 2008 بر روی پوست دو گروه 48 نفره به مدت 4 هفته انجام دادند در مجموع 96 خانم این کرم ها را استفاده کردند.که 12 نوع مرطوب کننده معمولی و 12 نوع نوع کرم ضد چروک در نظر گرفته شده بود که هیچ یک از نوع کرم ها مطلع نبودند.در پایان مدت از خانم ها خواسته شد که حدس بزنند از کرم ضد چروک استفاده کرده اند و یا مرطوب کننده؟

بیشتر خانم ها تفاوت این دو کرم را حس نکرده بودند و تغییر خاصی در پوست خود احساس نکرده بودند. ده نفر از 48 نفری که از کرم های ضدچروک استفاده کرده بودند احساس تغییر خوبی در پوست خود احساس کرده بودند و تعداد 18 نفری که از کرم های مرطوب کننده استفاده کرده بودند نیز احساس پیشرفت خوبی بر روی پوست خود داشتند و نتیجه این تحقیقات این ادعا رو ثابت کرد که کرم های ضد چروک کاری بیش از آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست را انجام می دهد.

استروژن:

 عامل جوانی پوست استروژن می باشد. موجب سفتی پوست شده و کولاژن و آب را افزایش می دهدکه این عامل موجب می شود پوست کمتر خشک و یپوسته پوسته شود.در صورت استفاد از کرم ضد پیری و ضد چروک پوست شما تا مدتی بهبود یافته و پس ازشش ماه استفاده دیگر تغییری محسوسی نخواهد داشت. این کرم بر روی خطوط عمیق گردن ، بینی و دهان تاثیر آنچنانی نخواهد داشت.

بوتولینیوم توکسین: 

این ماده یک م قوی می باشد که با تزریق اش از فعالیت های فیبرهای عصبی جلوگیری می کند و به عنوان یک درمان جهت ضد چروک و پیری شناخته شده است.با تزریق این ماده پوست ناحیه صاف می شود و دیگر در این منطقه چین و چروکی ایجاد نمی گرد چرا که پوست دیگر قادر به چین وچروک نمی باشد. تاثیر این تزریق تا چند ماه باقی می ماند .

پرکنندهها: 

مکمل هایی همانند کولاژنها که با تزریق در زیر پوست منافذی که ایجاد خطو خطوط کرده را پرمی کند برای خطوط اطراف بینی و دهان و خط اخم به کار می رود که هر 3 تا 6 ماه می بایست تمدید گردد.این کار کمی دردناک بوده و قرمزی و التهاب را ایجاد میکند. البته موقتی هست و یک روزبعد از بین می رود.

تزریق سیلیکون:

این ماده در 5 جلسه ماهی یکبار انجام می گردد و تا به اکنون عوارض اش مشخص نشده است.

پیلینگ شیمیایی:

یک راه مقابله با چین و چروک های پوستس  می اشد که در کلینیک های پوستی انجام می گردد.البتهاین راه از زمانی که لیزر متداول گردید  با وجود موفقیت لیزر کمتر مورد استقبال قرار گرفت.اما در هر صورت مجدد در حال رواج گرفتن هست. با پوسته برداری با ایجاد یک سوختگی شیمیایی بر روی پوست ایجاد می گردد. و در زمان التیام یافتن پوست برخی از چروک های ریز  از بین می رود.

لیزر:

 در درمان با لیزر یک سطح از پوست( اپیدرم)برداشته می شودو این لایه در طول مدت 3 تا 6 هفته از بقایای آن در غدد چربی و فولیکول ها رشد خواهد نمود. که در طی این هفته ها ظاهر شخص آفتاب سوخته  و قرمز به نظر می رسد.در این مدت می بایست حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.در فرآیند ترمیم کلاژن پوست نیز تغییر می کند.

بررسی شود.این روش برای از بین بردن  خطوط ریز اطراف لب و چشم ها و پیشانی  موثر می باشد. 

جراحی پلاستیک:

این روش درمان بر روی تمام سطح پوست به صورت یکپارچه غیر ممکن هست .در ضمن در این روش می بایست قبل از جراحی و بعد از آن عکس  برداری کرد تا وضعیت به بهترین شکاین روش باعث از بین رفتن چروک های دور چشم ها به طور محسوس می شود اما بر روی تمام سطح پوست بطور یکپارچه انجام پذیر نیست. در این روش درمانی قبل و بعد از جراحی باید از صورت عکس گرفته شود تا تمام وضعیت پوست مورد نظر چک شود.

چگونگی استفاده از کرم ضد چروک

با توجه به تنوع کرم های ضد چروک می بایست با مراجعه به پزشک متخصص نوع ونیاز پوست شما تشخیص داده شود.

اینکرم به صورت روزانه می بایست استفاده شود تا تاثیر خودش رو روی پوست نشان دهد.نتیجه در طولانی مدت قابل مشاهده هست.با ورود به سنین 30 و 40 می بایست پیشگیری های لازم از چین و چروک انجام شود.در صورتی عمق چین و چروک ها زیاد نباشد می توان به راحتی به نتیجه مطلوب رسید..

-ارزیابی نوع پوست:اگر پوست آسیب پذیر و حساسی دارید و مشکل آکنه دارید کرم های ضد چروک مشکلات پوستی را حل می کند.اینکه پوست چرب و یا خکی دارید مشخص کنید در صورتی که پوست چربی دارید پوستتان برق می زند و اگر پوستتان خشک باشد ورقه ورقه و پوسته پوسته می شود.

-نوع آسیب دیدگی پوستتان: اگر علت آسیب دیدگی نور خورشید باشد درمان های به خصوصی برایش وجود دارد ولی اگر آسیب دیدگی بر اثر عادت های روزانه باشد باز هم روش های درمانی برایش وجود دارد.علاوه بر این ها ممکن است این چروک ها بر اثر  پاره شدن پوست خشک و یابالا رفتن سن و ضعیف شدن پوست باشد.

- مشورت با متخصص پوست:یک متخصص پوست می تواند پوست شما و نیازهایی که پوست شما دارد را در نظر گرفته و با توجه به آن محصول مناسبی را که روی پوست شما تاثیر گذار خواهد بود معرفی کند..

- در نظر گرفتن بودجه خاص:با در نظر گرفتن اینکه کرم ها در طولانی مدت قدرت اثر بخشی دارند می بایست این نکته را در نظر داشت که چه مقدار برای خرید این محصولات می خواهید درنظر بگیرید.

-تحقیق در مورد ضمانت و گارانتی محصولات:با اینکه ممکن هست تمامی جوانب را برای خرید یک محصول در نظر گرفته می باشید در نهایت شاید محصول خریداری شده مناسب نباشد، و شما می توانید محصول را عودت بدهید.

کرم ضد چروک لورال کرم ضد چروک نیوا کرم ضد چروک آون avon سرم ضدچروک لاروش پوزای مشاهده بیشترمشاهده کمتر
ضد چروک چیست؟

ضد چروک محصولاتی هستند که برای جلوگیری و کاهش چین و چروک‌های پوست استفاده می‌شوند. این محصولات معمولاً شامل ترکیباتی از ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و پپتیدها هستند که به پوست کمک می‌کنند جوان و تازه به نظر بیاید.

آیا استفاده از ضد چروک می‌تواند به شما کمک کند تا پوست جوان‌تر به نظر بیاید؟

بله، استفاده از ضد چروک می‌تواند به شما کمک کند تا پوست جوان‌تر به نظر بیاید. با استفاده مداوم از این محصولات، می‌توانید از تشکیل چروک‌های بیشتر جلوگیری کنید و چروک‌های موجود را کاهش دهید.

آیا استفاده از ضد چروک در هر سنی مناسب است؟

بله، استفاده از ضد چروک در هر سنی مناسب است. هر چند که بهتر است از سنین پایین‌تر با استفاده از این محصولات شروع کنید، اما حتی در سنین بالاتر نیز می‌توانید از ضد چروک استفاده کنید تا پوست خود را نرم و جوان‌تر نگه دارید.

فهرست