فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
مسواک درپوش‌دار
قیمت
تومان تومان
نوع خمیردندان
تمیز کننده زبان
برس مسواک
فیلتر کردن محصولات

مسواک

با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مسواک درپوش دار برس نرم کد 607 آل وایت مسواک درپوش دار برس نرم کد 607 آل وایت
+
30,000 تومان
دارای انعطاف پذیری بیشتر دارای طراحی ارگونومیک   دارای الیافی با موهای نازک  محافظت از دندان ها و لثه پاک کننده انواع جرم و پلاک
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مسواک درپوش دار برس زبر Hard کد 604 آل وایت مسواک درپوش دار برس زبر Hard کد 604 آل وایت
+
40,000 تومان
دارای الیاف چند قسمتی با دسترسی آسان بین دندان ها محافظت از دندان ها و لثه پاک کننده انواع جرم و پلاک عدم ایجاد آسیب به لثه و دندان ها مناسب برای تمامی افراد
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مسواک درپوش دار برس متوسط Medium کد 967 هایدنت مسواک درپوش دار برس متوسط Medium کد 967 هایدنت
+
32,000 تومان
پوششی از الیاف نمک دریایی پیشگیری از پوسیدگی دندان قوی شدن لثه در برابر میکروب‌ کاهش حساسیت عصب دندان به گرما و سرما دارای دسته ارگونومیک  میزان سختی برس: متوسط
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مسواک برس متوسط مدل Recomfort ریجوی مسواک برس متوسط مدل Recomfort ریجوی
+
30,000 تومان
پاکسازی عمیق دندانها  الیاف مخصوص متوسط با زاویه 45 درجه دارای دسته بلند و ظریف برای دسترسی بهتر به دندان های عقب محافظت از دندان ها و لثه پاک کننده انواع جرم و پلاک
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
مسواک درپوش دار برس متوسط Medium کد 917 هایدنت مسواک درپوش دار برس متوسط Medium کد 917 هایدنت
+
24,000 تومان
مناسب برای بزرگسالان پیشگیری از پوسیدگی دندان قوی شدن لثه در برابر میکروب‌ کاهش حساسیت عصب دندان به گرما و سرما دارای دسته ارگونومیک  میزان سختی برس: متوسط
+

خرید مسواک

مسواک - خرید انواع مسواک - قیمت مسواک دستی

مسواک ابزاری است که از زمان‌های باستان به کار گرفته می‌شود و در بهداشت دهان و دندان بسیار مؤثر است. این ابزار که از جنس مختلفی مانند چوب، پلاستیک و بامبو تهیه می‌شود، قادر به تمیز کردن زبان، دندان‌ها و فضای میان دندان‌ها است. از آنجا که بهداشت دهان و دندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، استفاده از مسواک به عنوان یک ابزار اساسی در روزمره به‌شدت توصیه می‌شود.

در این بخش از متن، به بررسی تاریخچه و نقش مسواک در بهداشت دهان و دندان خواهیم پرداخت. همچنین، انواع مختلف مسواک و ویژگی‌های هرکدام را مورد بررسی قرار داده و به خوانندگان اطلاعات کاملی را ارائه خواهیم کرد. از ابتدای مصرف این ابزار تا به امروز، مسواک همواره به عنوان یکی از اصلی‌ترین ابزارها در بهداشت دهان و دندان شناخته می‌شود و تأثیرات مثبت آن بر سلامتی دهان و دندان‌ها به‌وضوح قابل مشاهده است.

مسواک زدن ممکن است تاکنون احساس طبیعت دوم را داشته باشد ، اما پیشرفت هایی مانند مسواک برقی ، مواد سر مسواک و سایر محصولات با تکنولوژی پیشرفته در واقع روش تمیز کردن دندان های مردم را تغییر داده است.

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در خانه برای مراقبت از دندان های خود در بین ویزیت های دندانپزشکی انجام دهید ، و اگر قرار ملاقات دندانپزشکی خود را به دلیل نگرانی از COVID-19 به تعویق می اندازید (نباید این کار را انجام دهید زیرا مطب های دندانپزشکی در حال پاکسازی و اقدامات ایمنی هستند شرح داده شده توسط ADA) ، تمرکز بر ماندن در بالای نخ دندان ، مسواک زدن دو بار در روز و موارد دیگر بسیار مهم است. 3

مسواک زدن صحیح دندان ها (دو بار در روز) خطر ورم لثه ، پوسیدگی دندان و سایر بیماری های دهان را کاهش می دهد. اما یافتن مسواک مناسب باعث می شود که این احساس خیلی کمتر به یک وظیفه احساس شود و بیشتر به یک روال لذت بخش و مراقبت از خود شباهت داشته باشد. طبق انجمن دندانپزشکی آمریکا ، هر دو مسواک برقی و دستی برای تمیز کردن دندان های شما به همان اندازه کار می کنند ، اگر از آنها به طور م usingثر استفاده می کنید (دو بار در روز و هربار دو بار در هر زمان) .4

Parker Mitchell ، دندانپزشک مستقر در آریزونا ، D.M.D. می گوید ، انتخاب مسواک مناسب برای شما ، مانند انتخاب گزینه برقی ، "می تواند تمیز کردن را هیجان انگیزتر کند." با این حال ، استفاده از هر مسواک به کاهش خطر ابتلا به بیماری دهان یا مشکلات دهان و دندان کمک می کند. در اینجا همه مواردی است که شما باید هنگام انتخاب گزینه مناسب برای خود در نظر بگیرید ، خواه خرید بچه ها باشید ، هم بند داشته باشید ، هم سعی کنید بهترین مواد مویی را بفهمید و موارد دیگر.

به طور سنتی ، مسواک های دستی از دسته های پلاستیکی و نایلون روی سر برس ساخته می شدند. امروزه ، گزینه های بهتری برای انتخاب وجود دارد. هنگام خرید برس دستی ، به دنبال دسته های برس باشید که زیست تخریب پذیر باشند. آنهایی که از نشاسته ذرت غیر GMO یا حتی بامبو ساخته می شوند. 5 هر دو گزینه های سازگار با محیط زیست هستند.

زغال چوب ماده دیگری است که در بازار مراقبت از دهان و دندان ، مسواک ، خمیر دندان و موارد دیگر بخار می بخشد. شان فلین ، DDS و رئیس دندانپزشکی در BURST Oral Care می گوید: "مسواک های ذغالی در حال حاضر مد هستند ، اما در واقع برای سلامت دهان و دندان ما مفید هستند." "شناخته شده است که زغال چوب ناخالصی ها را پاک می کند و دندان های شما را تمیز و تمیز نگه می دارد." برخی مطالعات همچنین نشان می دهند که در از بین بردن لکه های زرد دندان موثر است

دکتر میچل می گوید ، زغال فعال موجود در موی مسواک "قبل از جذب بدن به سموم و مواد شیمیایی مضر متصل می شود." وی افزود: "آنها همچنین مقدار کمی سایش را برای صیقل دادن دندان ها ، از بین بردن پلاک ها و حساب های مضر فراهم می کنند. این می تواند منجر به لبخند روشن تر و سفیدتری شود. برای دندان های شما خوب است که این نوع مالش و قرار گرفتن در معرض آنتی توکسین را داشته باشند. " گزینه های دستی و الکتریکی زیادی وجود دارد که از زغال در موها استفاده می کند.

راحتی در استفاده

مسواک های دستی کاملاً رو به جلو هستند ، اگرچه برخی از آنها ممکن است مسواک های برقی را راحت تر استفاده کنند و برای بچه ها ممکن است مسواک زدن را جذاب تر کند. اکثر مسواک های برقی کنترل ساده با یک دکمه دارند و با لرزش یا خاموش شدن به شما اطلاع می دهند که برای مدت زمان مشخصی (به طور معمول دو دقیقه) مسواک زده اید تا به یک تمیز کردن مطلوب برسید.

اگر گزینه الکتریکی را انتخاب می کنید ، ممکن است بخواهید برای اشتراک به موقع سر جایگزین ثبت نام کنید تا واقعاً حدس مسواک زدن را بردارید. اگر نمی خواهید بیش از نیاز خود به فکر مراقبت از دهان و دندان بپردازید ، حمل خودکار این سرهای جایگزین به خانه شما می تواند کمک بزرگی باشد.

اگر نگران از بین بردن خطوط لثه یا التهاب لثه هستید ، دکتر فلین توصیه می کند که بیماران هنوز هم می توانند از مسواک برقی استفاده کنند ، اما به گزینه های تنظیم کننده توجه کنند. وی می گوید: "اگر بیمار از فشار بیش از حد به بافت لثه بترسد ، معمولاً تنظیم كندتری انجام می شود." "هنگامی که دچار رکود اقتصادی لثه می شوید ، لثه های شما تا حدی عقب می روند که ریشه آنها شروع می شود.

نتیجه

باز هم ، انتخاب برس دستی یا برقی کاملاً به خود شما بستگی دارد و گرچه ممکن است متخصصان گزینه مورد علاقه خود را داشته باشند ، اما اتفاق نظر کلی این است که کاملاً به عهده مصرف کننده است و هر دو در صورت استفاده صحیح از بیماری لثه و التهاب لثه جلوگیری می کنند.

بسته به آنچه که به دنبال آن می گردید ، بسیاری از گزینه های اساسی و بدون هیچ زحمتی برقی وجود دارد که می توانید با قیمت مناسب شروع کنید. برس های دستی نیز در سال های اخیر توسعه یافته اند. اکنون می توانید گزینه های سازگار با محیط زیست را که از مواد بازیافتی ، نشاسته ذرت قابل تجزیه زیست و غیره ساخته شده اند ، بدست آورید ، و بیشتر ثابت کنید که هر گزینه ای که متناسب با نیازهای شما به دنبال آن باشید ، وجود ندارد.

اطمینان حاصل کنید که برای مسواک زدن به بخشی از برنامه روزمره سلامتی خود احتیاج دارید زیرا نادیده گرفتن بهداشت دهان و دندان می تواند به موارد بسیار بزرگتری مانند بیماری های دهان ، بیماری های کلیوی یا حتی بیماری های قلبی کمک کند. سلامت دهان شما به همان اندازه سلامت قلب شما مهم است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هرگز آن را ماندگار نکنید.

خرید مسواک از فروشگاه آنلاین زیباما

فروشگاه آنلاین زیباما یکی از معتبرترین و معروف‌ترین فروشگاه‌های آنلاین در ایران است که محصولات بهداشتی، بهداشت دهان و دندان و مسواک‌های مختلف را به مشتریان ارائه می‌دهد. با توجه به محبوبیت این فروشگاه آنلاین و نمایندگی‌های زیاد آن در سراسر کشور، خرید مسواک از این فروشگاه آسان و راحت خواهد بود.

برای خرید مسواک از فروشگاه زیباما، کافیست وارد وبسایت این فروشگاه شده و در بخش مربوطه به جستجوی مسواک بپردازید. سپس، محصولات مختلف مسواک را مشاهده کرده و با توجه به نیاز و سلیقه‌ی خود، مدل مناسب را انتخاب کنید. پس از انتخاب مسواک موردنظر، می‌توانید آن را به سبد خرید اضافه کنید و با وارد کردن اطلاعات مربوط به نشانی و روش پرداخت، خرید خود را نهایی کنید.

قیمت مسواک‌ها در فروشگاه زیباما متناسب با نوع و برند محصول متغیر است. از مسواک‌های ارزان قیمت و معمولی تا مدل‌های لوکس و پیشرفته، انواع مختلفی از مسواک‌ها در این فروشگاه عرضه می‌شوند. قیمت مسواک‌ها در فروشگاه زیباما بین چند هزار تومان تا چندین صد هزار تومان متغیر است. با توجه به انواع مختلف مسواک‌ها و برندهای معتبری که در این فروشگاه ارائه می‌شوند، هر کس با هر بودجه‌ای می‌تواند مسواک مناسب خود را به راحتی پیدا کند.

در نتیجه، خرید مسواک از فروشگاه آنلاین زیباما انتخابی مناسب و بهینه برای بهداشت دهان و دندان است. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت‌های رقابتی، به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که از خرید خود راضی خواهند بود و میل به استفاده‌ی مداوم از مسواک در روزمره را در آن‌ها ایجاد می‌کند. با خرید مسواک از این فروشگاه معتبر، می‌توانید به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بدهید و از لبخندی سالم و زیبا بهره‌مند شوید.

مسواک پنبه ریز مسواک ریجوی مسواک سیگنال مسواک کانفیدنت مسواک آل وایت مسواک پاپیتال مسواک بی بی لند مسواک پاتریکس مسواک اورال بی مسواک هایدنت مسواک بنات مسواک 2080 مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها