فیلتر کن با

برند
جنسیت
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به خانه و آشپزخانه

خوشبو کننده هوا

قیمت و خرید خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده هوا یکی از ابزارهای موثر در بهبود و ارتقاء محیط زندگی است. این محصولات قادرند بوی نامطبوع و ناخوشایند را از فضاهای مختلف برداشته و بجای آن‌ها عطر و بوی خوشایند و مطبوعی را در محیط ایجاد کنند. خوشبو کننده‌های هوا به صورت اسپری، عصاره، عودها و اسانس‌های گیاهی و گلی عرضه می‌شوند و انواع مختلفی از بوها و عطرها را در اختیار شما قرار می‌دهند.

۱. انواع خوشبو کننده هوا:

اسپری‌های خوشبو کننده هوا: این نوع خوشبو کننده‌ها به شکل اسپری عرضه می‌شوند و با پاشیدن آنها در فضاهای مختلف، بوی خوشایندی را در محیط ایجاد می‌کنند. اسپری‌های خوشبو کننده هوا معمولاً در بسته‌بندی‌های کوچک و قابل حمل عرضه می‌شوند و می‌توانند در منازل، محل کار، خودرو و سایر فضاهایی که نیاز به تازگی و خوشبو دارند، استفاده شوند.

عصاره‌ها و عودها: این نوع خوشبو کننده‌ها از مواد طبیعی مثل چوب عود، عرقیجات گیاهی و گل‌ها ساخته شده‌اند. با سوختن چوب عود یا تخمیر گل‌ها و گیاهان معطر، بوی خاصی را در فضا ایجاد می‌کنند. عصاره‌ها و عودها معمولاً در قالب عود و چوبهای خاص عرضه می‌شوند و با سوختن یا گرم شدن این مواد، بوی خوشایندی را در فضا منتشر می‌کنند.

اسانس‌های گیاهی و گلی: این نوع خوشبو کننده‌ها از اسانس‌های مختلف گیاهان و گل‌ها ساخته شده‌اند. با قراردادن اسانس‌ها در دستگاه‌های خاص، بوی مطبوع و خوشایند را در محیط ایجاد می‌کنند. این اسانس‌ها معمولاً در قالب بطری‌های کوچک و قابل حمل عرضه می‌شوند و می‌توانند در منزل، محل کار و سایر فضاها استفاده شوند.

۲. خرید خوشبو کننده هوا از فروشگاه زیباما:

شما می‌توانید خوشبو کننده هوا را از فروشگاه زیباما تهیه کنید. در صفحه مربوط به خوشبو کننده هوا در وبسایت زیباما، نوع موردنظر خود را انتخاب کنید و با اضافه کردن محصول به سبد خرید، فرآیند خرید را آغاز کنید. پس از وارد کردن اطلاعات موردنیاز و انتخاب روش پرداخت، می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید.

۳. قیمت خوشبو کننده هوا در فروشگاه زیباما:

قیمت خوشبو کننده هوا بسته به نوع و برند متفاوت است. اما فروشگاه زیباما همواره قیمت‌های رقابتی و مناسب برای محصولات خود در نظر می‌گیرد. به وبسایت زیباما مراجعه کنید و صفحه محصول موردنظر خود را بررسی کنید تا قیمت را مشاهده کنید. همچنین، در صورت وجود تخفیفات و پیشنهادهای ویژه برای خوشبو کننده هوا، می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید و این محصولات را با قیمتی مناسبتر تهیه کنید.

قرص بوگیر دستشویی اسپری خوشبو کننده هوا لمسر خوشبوکننده هوا ایرویک خوشبوکننده هوا جی ام خوشبوکننده هوا یوموش مشاهده بیشترمشاهده کمتر
انواع خوشبو کننده هوا چیست؟

می توان خوشبو کننده هوا را همراه با دستگاه های تصفیه هوا نیز مورد استفاده قرار داد؛ اما این تنها راه استفاده نمی باشد و با توجه به محیط و شرایطی که وجود دارد میتوان از انواع خوشبو کننده استفاده کرد. برای مثال خوشبو کننده هایی وجود دارند که می توان با ریختن چند قطره از آن داخل دستگاه، هوا را معطر کرد. اسپری خوشبو کننده هوا یکی دیگر از انواع خوشبو کننده ها می باشد. حتی موادی نیز وجود دارد که می توان با قرار دادن در محیط خاص، مانند حمام و دستشویی از بوی آن ها استفاده کرد؛ مانند شمع ها، عودهای خوشبو کننده، ژل های خوشبو کننده و …

خوشبو کننده هوا چیست؟

خوشبو کننده های هوا محصولات مصرفی هستند که برای تأمین رایحه در فضا ، پوشاندن بو یا هر دو رایحه ای منتشر می کنند. خوشبو کننده های هوا در نسخه های مختلفی وجود دارد

معایب خوشبوکننده هوا چیست؟

باید این نکته را همواره در نظر داشت که این گونه خوشبو کننده ها از مواد شیمیایی تشکیل شده اند و استفاده بیش از حد آن ها نه تنها محیط ما را برای تنفس بهتر نمی کند، بلکه اثرات سوء جبران ناپذیری را نیز به همراه خواهد داشت.

چگونه میزان مصرف خوشبو کننده را کنترل کنیم ؟

یکی از بهترین راه هایی که می توان میزان استفاده از خوشبو کننده هوا را کنترل کرد، استفاده از دستگاه های اتوماتیک اسپری کننده است. این دستگاه ها قابل تنظیم بوده و در بازه زمانی که شما تعیین می کنید، اسپری را پخش می کند.

از خوشبو کننده هوا کجا استفاده میشود ؟

از خوشبو کننده های هوا در سراسر جامعه ، توسط افراد ، صنایع و... استفاده می شود. محیط های معمولی داخلی با خوشبـو کننده های هوا شامل موارد زیر است: ساختمانها و تأسیساتی مانند دفاتر ، مدارس ، بیمارستان ها ، کلیساها ، تئاترها ، فروشگاه ها ، هتل ها ، کلوپ های بهداشتی ، رستوران ها و سرویس های بهداشتی. حمل و نقل مانند هواپیما ، فرودگاه ، اتومبیل ، تاکسی ، اتوبوس ، قطار ، ترمینال و قایق ؛ محل های اقامت و مراقبت ، از جمله خانه ها ، آپارتمان ها ، پناهگاه های بی خانمان ، مراکز نگهداری ، مراکز نگهداری از سالمندان و مراقبت از کودکان. و دیگران.

فهرست