فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
تعداد در بسته
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به ابزار آرایش

سوهان پا

با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
سوهان پا دو رو مدل Z170 زد وان سوهان پا دو رو مدل Z170 زد وان
+
83,190 تومان
5%
76,000 تومان
دوام و ماندگاری عالی جهت از بین بردن پوست مرده پاشنه پا مناسب برای پوست های زبر طراحی سبک و قابل حمل
+

خرید سوهان پا

سوهان پا - قیمت سوهان پاشنه پا - خرید انواع سوهان کف ترک پا

رسیدگی به پوست پا و تقویت آن هم مانند رسیدگی به پوست صورت از اهمیت خاصی برخوردار است اما عموما از آن غافل می شویم. پاها به خصوص در تابستان به مراقبت بیشتری احتیاج دارند زیرا بیشتر در معرض گرد و غبار قرار می گیرند. همچنین پا تمیز حاکی از بهداشت شخصی شما است. پاهای پینه دار، پاشنه خشک و ترک خورده جذاب نیستند و به شدت در معرض جمع آوری خاک، گرد و غبار است که همین امر باعث بدتر شدن اوضاع پینه پا می شود.برای اینکه پاهای شما تمیز و زیبا به نظر برسد، می توانید به صورت منظم کف سابی کف پا را انجام دهید. . کفسابی پا به وسیله سوهان پدیکور انجام می شود که ما در این مطلب در مورد انواع سوهان پا و روش موثر استفاده از آن توضیح داده ایم.

سوهان پا چیست؟

سوهان پا یا همان سوهان پدیکور، از مواد لایه بردار ریز مانند فلز یا سمباده درست شده است که پوست مرده سخت شده را از روی پا جدا می کند. می توان از سوهان پدیکور برای مراقبت منظم از پا استفاده نمود و با آن پوست کف پا و پاشنه را صاف و تمیز کرد. سوهان پا از نظر میزان زبری و نرمی دارای انواع مختلفی است که درجه زبر آن مناسب برای سوهان کشی روی پوست پینه دار و پوست های ضخیم شده است و درجه نرم آن برای صاف کردن و یکدست کردن سطح پوست و زمانی که ترک پا سطحی می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. سوهان کف پا دارای انواع دستی و برقی است. سوهان کف پا برقی بدون تلاش زیاد و در مدتی کمتر به راحتی پوست های مرده را جدا می نماید.همچنین پایه سرسوهان برقی پدیکور این امکان را فراهم آورده است که با استفاده از سوهان برقی خود، سوهان کشی کف پا را انجام دهید. تنها کافی است که دیسک پدیکور را با توجه به درجه زبری و نرمی مورد نیاز، روی هندپیس دستگاه سوهان برقی قرار دهید و با استفاده از آن پوست های مرده را سوهان بکشید.

ویژگی سوهان پا 

  • جهت ازبین بردن پوست مرده پاشنه پا
  • طراحی سبک و قابل حمل
  • کاربرد دو طرفه با عملکرد متفاوت
  • مناسب برای پوست‌ها زبر
  • سطح فلزی مخصوص پدیکور و لایه‌برداری از کف پا
  • سطح کاغذی برای پولیش کف پا
  • بدنه پلاستیکی سبک

 

روش استفاده سوهان پا 

1-سوهان پدیکور مناسب با پوست پای خود را انتخاب نمایید.

اگر از سوهانی استفاده می کنید که دارای هر دو درجه زبر و نرم می باشد، ابتدا با قسمت زبر آن روی پوست و پینه های ضخیم را سوهان بکشید و سپس با قسمت نرم آن سطح پوست را صاف و تمیز نمایید. سوهان پدیکور با جنس خوب تهیه نمایید با خیال راحت از آن استفاده کنید و نگران خرابی سوهان خود نباشید.

2-ظرفی از آب گرم تهیه کنید.

ظرفی از آب گرم آماده کنید که بتوانید هر دو پا را در آن قرار دهید. نیاز نیست که حتما حوضچه آب گرم مخصوص پدیکور را تهیه کنید، تنها استفاده از ظرفی که بتوانید پاها را در آن قرار دهید کافی است. آب باید به اندازه ای گرم باشد که بتوانید آن را تحمل کنید و پوست نسوزد. لازم نیست خیلی داغ باشد.

برخی مواردی که می توانید به ظرف آب اضافه کنید:

شما می توانید شرایط خیساندن پاها را مطابق میل خود فراهم نمایید. برای تولید آب کف می توانید از شامپو یا صابون استفاده کنید. همچنین برای اینکه پوست بهتر خیس بخورد و راحت تر پوست های مرده جدا شوند، می توانید به ظرف آب مقداری روغن زیتون، نمک اپسوم، کوکتل پدیکور، نمک دریایی یا اسانس های بابونه یا اسطوخودوس اضافه کنید.

3-پای خود را خیس کنید.

پس از آماده شدن ظرف آب گرم می توانید پاهای خود را در آن قرار دهید. اجازه دهید پاها به مدت 5 الی 15 دقیقه خیس بخورد. شایان ذکر است که زمان ایده آل 15 دقیقه می باشد.

قبل از استفاده از سوهان پا، مطمئن شوید که پوست پاها تا حد ممکن نرم و حتی چروک شده باشد. این کار از خونریزی پاها در هنگام سوهان کشی جلوگیری می کند.

4-پای خود را خشک کنید.

حوله ای تمیز را در کنار ظرف آب خود قرار دهید. بعد از 15 دقیقه پاهای خود را از ظرف آب بیرون آورده و آنها را روی حوله بگذارید. حوله را به آرامی روی پاهای خود مالش دهید و پاهای خود را به اندازه کافی خشک کنید که خیس نباشد ولی رطوبت لازم برای سوهان کشی را هم داشته باشد. اگر پوست را کامل خشک کنید و پوست نرمی و رطوبت کافی را نداشته باشد در هنگام استفاده از سوهان پدیکور، امکان خونریزی و آسیب به پوست پا وجود دارد.

5-کف پای خود را لمس و بررسی نمایید.

دستان خود را روی کف پاها بکشید و قسمت های ناهموار را حس کنید. به قسمت هایی توجه کنید که پوست ضخیم وجود دارد مانند پاشنه پا و زیر انگشتان. پس از مشخص کردن قسمت هایی که نیاز به سوهان کشی دارد، می توانید از سوهان استفاده نمایید.

6-با استفاده از سوهان پدیکور روی پوست های مرده را سوهان بکشید.

پای خود را روی زانوی پای دیگر قرار دهید و از قوزک پا خم نمایید تا پاشنه بیرون بزند و در موقعیت مناسب برای سوهان کشی قرار بگیرد. سوهان پدیکور را در جهت رو به پایین و یکطرفه روی قسمت های مدنظر بکشید تا پوست سخت مرده را بچیند. ابتدا از قسمت زبر سوهان کف پا استفاده کنید و تمام نواحی که دارای پوست ضخیم است را صاف کنید. اگر بعد از سوهان کشی احساس کردید که هنوز قسمت هایی از پا دارای پوست مرده است، از قسمت نرم سوهان پا استفاده کنید و با آن قسمت های مورد نظر را صاف کنید.

به همین ترتیب پای دیگر را هم سوهان کشی کنید.

یک پیشنهاد:

برای رسیدن به نتیجه بهتر از سنگ کف پا استفاده نمایید. مخصوصا اگر در منزل کف سابی را انجام می دهید از سنگ کف پا استفاده کنید تا خطر آسیب به پوست کمتر شود و پوست های مرده را راحت تر جدا کنید. بعد از اینکه سطح پوست را سنگ پا کشیدید، از سوهان پدیکور استفاده نمایید و باقی پوست های مرده را از بین ببرید. همچنین بعد از سوهان کشی، برای اینکه مطمئن شوید همه پوست های مرده از بین رفته است، می توانید سنگ پا بکشید.

7-پای خود را بررسی کنید.

دستان خود را روی پاهای خود بکشید و بررسی کنید که آیا هنوز پوست مرده باقی مانده است یا خیر. اگر هنوز احساس ناهمواری می کنید، از سوهان پا و سنگ پا استفاده کنید.

8-پوست پاهای خود را مرطوب کنید.

بسیار مهم است که پاهای خود را بعد از سوهان کشی پا مرطوب نگه دارید. مقداری لوسیون را روی پاهای خود بمالید تا مرطوب شوند. می توانید از هر نوع لوسیون، کرم پا یا روغن معطر استفاده کنید اما مطمئن شوید که رطوبت لازم برای انتقال به پوست را داشته باشد. 

9-پای خود را ماساژ دهید.

ماساژ برای پوست تازه کفسابی شده بسیار مناسب است. درد را کاهش می دهد، گردش خون را افزایش می دهد و عضلات را شل می کند. حداقل یک دقیقه هر پا را ماساژ دهید. برای فشار دادن پا در نزدیکی انگشتان پا از هر دو دست استفاده کنید. به تدریج به سمت مچ پا حرکت کنید. از هر دو دست استفاده کنید تا پا را به آرامی در جهت های مخالف بچرخانید. انگشتان هر دو دست را در طول پا با حرکات دایره ای بچرخانید.

نکته:

1-در استفاده از سوهان پدیکور دقت لازم را داشته باشید زیرا فشار بیش از حد روی پوست ممکن است باعث خونریزی شود و روی پینه باعث عفونت شود.

2-حتما سوهان را با فشار ملایم روی پوست بکشید و روی قسمت های صاف پوست از سوهان استفاده نکنید.

3-بیش از حد از سوهان و سنگ پا استفاده نکنید زیرا این امر می تواند باعث قرمزی، سوزش یا بریدگی پوست شود.

سوهان پا یکی از محصولات مراقبتی و بهداشتی پا است که برای بهبود و حفظ سلامت پوست پاها استفاده می‌شود. این محصول حاوی عناصر غذایی و مواد مرطوب‌کننده است که با ترکیبی مناسب، به پاها نرمی، تغذیه و تازگی می‌بخشد. استفاده از سوهان پا به شما امکان می‌دهد تا پاهای خسته و خشک خود را نرم و لطیف کنید و از مشکلات مربوط به خشکی و ترک‌های پوست پا جلوگیری کنید.

بسیاری از افراد با مشکلاتی همچون خشکی پوست پا، ترک‌ها و تردی پوست روبه‌رو هستند. سوهان پا به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای مراقبت از پوست پاها شناخته می‌شود. این محصول در صنعت بهداشت و زیبایی پاها به عنوان یک مرطوب‌کننده و تغذیه‌کننده معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوهان پا در انواع مختلفی و با ترکیبات متنوع در دسترس است، که به شما امکان می‌دهد محصول مناسبی را برای نیازهای خاص پوست پاهای خود انتخاب کنید.

خرید سوهان پا از فروشگاه آنلاین زیباما:

شما می‌توانید سوهان پا را از فروشگاه آنلاین زیباما تهیه کنید. زیباما یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین فروشگاه‌های آنلاین در زمینه محصولات بهداشتی و زیبایی است. با استفاده از وبسایت یا اپلیکیشن زیباما، شما به سادگی می‌توانید به حاشیه سوهان پا دسترسی پیدا کنید و آن را سفارش دهید.

قیمت سوهان پا در زیباما:

قیمت سوهان پا در فروشگاه آنلاین زیباما متغیر است و بسته به نوع و برند محصول ممکن است متفاوت باشد. همچنین، عواملی مانند تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهند. برای اطلاع از قیمت دقیق سوهان پا موردنظرتان، به وبسایت یا اپلیکیشن زیباما مراجعه کنید. زیباما از قیمت‌های رقابتی برای محصولات خود استفاده می‌کند و با توجه به کیفیت برتر سوهان پا، قیمت مناسبی را برای شما فراهم می‌کند.

به طور خلاصه، سوهان پا یک راهکار عالی برای مراقبت و بهبود پوست پاها است. با استفاده از این محصول و با توجه به راهنمایی‌های مربوطه، می‌توانید به راحتی پوست پاهای خود را نرم و لطیف کنید و از مشکلات خشکی و ترک‌های پوست پا جلوگیری کنید. با مراجعه به فروشگاه آنلاین زیباما و خرید سوهان پا، شما می‌توانید از جنس و کیفیت برتر این محصول بهره‌برداری کنید و به آسانی پوست پاهای خود را بهبود دهید. با قیمت مناسب و خدمات ارائه شده توسط زیباما، تجربهٔ خریدی راحت و رضایت بخش را تجربه خواهید کرد.

برای خرید از فروشگاه آنلاین زیباما، به سایت زیباما مراجعه کنید و محصول موردنظرتان را به سبد خرید اضافه کنید. سپس، اطلاعات مربوط به آدرس و شیوهٔ پرداخت را وارد کرده و سفارش خود را تکمیل کنید. پس از تایید سفارش، محصول به آدرس موردنظرتان ارسال می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی بیشتر، تیم پشتیبانی زیباما همواره آمادهٔ پاسخگویی به شماست.

سوهان پا از طریق فروشگاه آنلاین زیباما در دسترس است و می‌توانید با خرید این محصول از کیفیت و اعتماد به نفس بالایی بهره‌برداری کنید.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها