فیلتر اعمال شده:

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
نوع محفظه نگه دارنده
نوع مصرف
قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات
22,500 تومان
5%
21,375 تومان
 آنتی باکتریال و رفع پلاک ها و جرم دندان بهبود التهابات دهان و لثه برطرف کننده بوی بد دهان سفیدی و درخشش دندان ها محافظت کامل در طول شب
+
15,000 تومان
5%
14,250 تومان
 آنتی باکتریال و رفع پلاک ها و جرم دندان بهبود التهابات دهان و لثه برطرف کننده بوی بد دهان سفیدی و درخشش دندان ها محافظت کامل در طول شب
+
37,500 تومان
5%
35,625 تومان
مراقبت روزانه از مینای دندان‌ها دارای خاصبت جرم‌گیری مخصوص استفاده روزانه بزرگسالان ترمیم کننده قسمت‌های حساس و آسیب دیده ضد پلاک دندان
+
20,000 تومان
5%
19,000 تومان
حفظ بهداشت دهان،لثه و دندان  خواص آنتی باکتریال درمان التهابات و بیماری های لثه  جلوگیری از پوسیدگی دندان 
+
مهم ترین ویژگی یک خمیر دندان چیست ؟

در خصوص  خرید بهترین خمیر دندان نیز خمیر دندان هایی استاندارد تلقی می شوند که حاوی فلوراید هستند و بدینوسیله مانع از پوسیدگی دندان می‌شوند. بنابراین می توان با اطمینان گفت تمام خمیردندان‌های استاندارد حاوی فلوراید هستند.

کاربرد فلوراید چیست ؟

فلوراید ضمن تاثیری که  بر تکامل سلولهای دندانی  که مسئول ایجاد شکل نهایی دندان هستند می گذارد ، نقش موثری در مقاوم سازی دندان های انسان دارد .

برای دندان های حساس چه خمیر دندانی مناسب است ؟

گروه های حساس باید از خمیر دندان هایی استفاده کنند که حاوی پتاسیم نیترات، استرانسیوم کلراید و استرانسیوم استات باشند . کارکرد این مواد به این گونه است که با رسوب در توبولهای عاجی و مسدود کردن پایانه های عصبی درون آنها، موجب کاهش درد دندان‌های حساس می شوند.

خمیر دندان سفید کننده چیست ؟

این خمیر دندان ها می توانند لکه‌هایی را که روی سطوح خارجی دندانها در اثر نوشیدن چای و قهوه، سیگار کشیدن و دلایل دیگر ایجاد می‌شوند را برطرف کنند .

معایب خمیر دندان سفید کننده چیست ؟

اگر در استفاده از این خمیردندانها زیاده روی شود، درخشندگی دندانها و مینای دندان از بین می‌رود و از بین رفتن  مینای دندان هم  موجبات پوسیدگی را فراهم می آورد.

آف

فهرست