فیلتر کن با

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
نوع محفظه نگه دارنده
نوع مصرف
قیمت
تومان تومان
نوع خمیردندان
more... less
فیلتر کردن محصولات

خمیر دندان

29,000 تومان
‎−10%
26,100 تومان
 آنتی باکتریال و رفع پلاک ها و جرم دندان بهبود التهابات دهان و لثه برطرف کننده بوی بد دهان سفیدی و درخشش دندان ها محافظت کامل در طول شب
+
15,000 تومان
‎−10%
13,500 تومان
 آنتی باکتریال و رفع پلاک ها و جرم دندان بهبود التهابات دهان و لثه برطرف کننده بوی بد دهان سفیدی و درخشش دندان محافظت کامل در طول شب
+
مهم ترین ویژگی یک خمیر دندان چیست ؟

در خصوص  خرید بهترین خمیر دندان نیز خمیر دندان هایی استاندارد تلقی می شوند که حاوی فلوراید هستند و بدینوسیله مانع از پوسیدگی دندان می‌شوند. بنابراین می توان با اطمینان گفت تمام خمیردندان‌های استاندارد حاوی فلوراید هستند.

کاربرد فلوراید چیست ؟

فلوراید ضمن تاثیری که  بر تکامل سلولهای دندانی  که مسئول ایجاد شکل نهایی دندان هستند می گذارد ، نقش موثری در مقاوم سازی دندان های انسان دارد .

برای دندان های حساس چه خمیر دندانی مناسب است ؟

گروه های حساس باید از خمیر دندان هایی استفاده کنند که حاوی پتاسیم نیترات، استرانسیوم کلراید و استرانسیوم استات باشند . کارکرد این مواد به این گونه است که با رسوب در توبولهای عاجی و مسدود کردن پایانه های عصبی درون آنها، موجب کاهش درد دندان‌های حساس می شوند.

خمیر دندان سفید کننده چیست ؟

این خمیر دندان ها می توانند لکه‌هایی را که روی سطوح خارجی دندانها در اثر نوشیدن چای و قهوه، سیگار کشیدن و دلایل دیگر ایجاد می‌شوند را برطرف کنند .

معایب خمیر دندان سفید کننده چیست ؟

اگر در استفاده از این خمیردندانها زیاده روی شود، درخشندگی دندانها و مینای دندان از بین می‌رود و از بین رفتن  مینای دندان هم  موجبات پوسیدگی را فراهم می آورد.

فهرست