فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
طیف رنگی رنگ مو
آمونیاک رنگ مو
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش مو

رنگ مو تیوپی

قیمت و خرید رنگ مو تیوپی

رنگ مو تیوپی

خرید رنگ مو  همیشه از بزرگ ترین مسئله پیش رو هر خانمی بوده و باتوجه به اینکه رنگ مو برندهای مختلف از تفاوت هایی برخوردار هستند، این انتخاب سخت تر می شود. ما اطلاع داریم که خرید رنگ مو و انتخاب شماره رنگ مورد نظر شما همیشه سخت بوده و معمولا نیاز به مشاوره تخصصی با آرایشگر و انتخاب شماره رنگ مو دارد. به همین جهت در ادامه توضیحاتی در رابطه با انواع موها و رنگ مو تیوپی و قیمت رنگ مو راهنمایی برای خرید رنگ مو برای شما قرار داده ایم تا انتخاب بهتری در هنگام خرید رنگ تیوپی داشته باشید.

تیوپ رنگ مو به صورت کلی برای شماره بندی از سری ها مختلف تشکیل شده اند تیوپ رنگ به طور مثال سری طبیعی با حرف N ، سری زیتونی با حرف M و... تشکیل شده است. در سری های رنگ مو 5 سری اصلی داشته که عبارت است از N M C A G که این سری بندی براساس کلمات انگلیسی مشخص شده است مانند Natural , Matt , Ash  و...

سری های دیگر رنگ-مو که اصطلاحات به سری فرعی یا سری ترکیبی معروف هستند از ترکیب شماره های اصلی تشکیل شده است. رنگ های سری ترکیبی معمولا از ماندگار کمتری نسبت به سری اصلی برخوردار هستند و رنگ های سری ترکیبی رنگ های جدید است.

موردی که در انتخاب رنگ‌مو و شماره مورد رنگ مهم است، زمینه رنگ مو فعلیست، به طور مثال اگر موهای شما رنگ شرابی رنگ داشته باشد شما نمی توانید به صورت مستقیم رنگ موها را به طلایی تغییر دهید و با چندبار رنگ کردن مو و یا دکلره کردن موها امکان تغییر رنگ موها را دارید.

این جدول ترکیب رنگ، در اکثر کاتالوگ ها و پشت آن ها موجود بوده که امکان مشاهده دقیق و نحوه تغییر رنگ مو امکان پذیر است.

برخی رنگ مو ها مثل سری هایلایت یا رنگ های پلاتینه و صدفی امکان اینکه بتوانید به صورت مستقیم موها را به این رنگ ها تغییر دهید وجود ندارد و حتما باید پیش از رنگ کردن موها، یکبار دکلره کرده و سپس رنگ مو مورد نظر را بزنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

مورد دیگر که در در هنگام خرید برند رنگ مو مهم است، نسبت ترکیب رنگ با اکسیدان است که در اکثر برندهای رنگ مو این نسبت 1 به 1 است. برخی برندها نیز از ترکیب رنگ و اکسیدان 1 به 1.5 برخوردار هستند که به معنی این است که شما با یک تیوپ 100 میل رنگ مو می توانید 150 میل اکسیدام ترکیب کنید که در مجموع به شما 250 میل مواد رنگ مو می دهد. که برای موهایی که بلند هستند بسیار به رنگ مو قیمت صرفه و اقتصادی است.

مورد دیگری که در انتخاب شماره رنگ مو مهم است، ضخامت موها و نوع مو است.

رنگ موی دوشس رنگ موی مارال رنگ موی دوماسی رنگ موی وینا رنگ موی پادینا رنگ موی آوایی رنگ موی نچرال اینیستینکس رنگ موی آتوسا رنگ موی لیدی نیو فایو رنگ موی سلیک رنگ موی آرکیا رنگ موی بلگا رنگ موی آلبورا رنگ موی جاسمین مشاهده بیشترمشاهده کمتر
منظور از رنگ مو تیوپی چیست؟

رنگ موها در انواع مختلف به صورت پمپی ( رنگ مو موقت ) ، کیت رنگ مو ( شامل تیوپ رنگ مو، اکسیدان و ... ) و رنگ مو تیوپی هستند.

رنگ موهای تیوپی فقط شامل یک عدد تیوپ رنگ مو هستند.

رنگ موها چه رنگ هایی دارند؟

رنگ موهای تیوپی به صورت کلی برای شماره بندی از سری ها مختلف تشکیل شده اند؛ به طور مثال سری طبیعی با حرف N ، سری زیتونی با حرف M و... تشکیل شده است. در سری های رنگ مو 5 سری اصلی داشته که عبارت است از N M C A G که این سری بندی براساس کلمات انگلیسی مشخص شده است مانند Natural , Matt , Ash و...

کدام رنگ موی تیوپی موهای سفید و خاکستری را می پوشاند؟

به صورت کلی رنگ موهای مختلف پوشش دهی دارند و فقط تنها شرط آن بین پایه رنگ های 1 تا 7 بوده و استفاده از اکسیدان 6% است.

فهرست