فیلتر کن با

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
طول
نوع محفظه نگه دارنده
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

سوهان و پولیش ناخن

28,000 تومان
خشک کننده سریع لاک ناخن تثبیت کننده رنگ لاک براق کنند فوق العاده مراقبت از ناخن در برابر UV جلوگیری کننده از کمرنگ شدن، لب پر شدن و پوسته پوسته شدن لاک ناخن افزایش مقاومت و ماندگاری لاک ناخن قابل استفاده روی لاک،...
+

قیمت و خرید سوهان و پولیش ناخن

سوهان و پولیش ناخن

سوهان و پولیش ناخن چه مزیت هایی برای ناخن دارد؟

برای این که ناخن هایتان را سوهان بکشید نیازی نیست که حتما به آرایشگاه مراجعه کنید. میتوانید در خانه به آسانی ناخن های خود را سوهان بکشید. این عمل باعث میشود که هم در زمان شما صرفه جویی شود و هم دیگری نیازی به رفت و آمد بی دلیل و هزینه اضافی نباشد. سوهان و پولیش ناخن می تواند در رشد، دوام و سلامت ناخن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

 

سوهان و پولیش ناخن

چگونه خودمان کار سوهان و پولیش ناخن را انجام دهیم؟

اگر به نکاتی که در زیر به آنها اشاره میکنیم عمل کنید متوجه سادگی آن خواهید شد.

دست هایتان را به خوبی با آب و صابون بشویید و برای اینکه خاک سوهان در اطراف پخش نشود میتوانید از پارچه و یا حوله استفاده کنید و آن را زیر دست هایتان قرار دهید. برای کوتاه کردن ناخن بهتر است ابتدا از ناخن گیر کمک بگیرید و سپس با استفاده از سوهان ناخن هایتان را حالت بدهید. با استفاده از پولیش ناخن میتوانید آنها را برق بیاندازید. در نهایت دست هایتان را بشویید و با استفاده از یک کرم مناسب آنها را مرطوب کنید.

 

چگونه خودمان کار سوهان و پولیش ناخن را انجام دهیم؟

انتخاب سوهان و پولیش ناخن مناسب

انتخاب سوهان و پولیش ناخن از اهمیت بالایی برخوردار است. برای ناخن های طبیعی بهترین گزینه استفاده از سوهانی با دانه ریز و ظریف است. اما داستان برای ناخن های مصنوعی تفاوت دارد و باید برای آنها از سوهانی استفاده کرد که زمخت است. سعی کنید از سوهان حرفه ای استفاده کنید طبقه بندی آنها بر اساس میزان زبری انجام گرفته است. سعی کنید سوهانی را انتخاب کنید که یکبار مصرف نباشد و بتوانید به طور دائم از آن استفاده کنید. بهترین نوع سوهان، سوهان الماس می باشد که بالاترین دوام را دارد اما قیمت آن بسیار بالاست. بهترین گزینه سوهان لعل است که دوام نسبتا بالایی دارد و قیمت آن نیز بسیار مناسب است.

برند های پرطرفدار سوهان و پولیش ناخن عبارتند از :

  • آر تی اس RTS
  • اسنس essence
  • سالن تک Salon Tech
  • سوییت رز sweet rose
  • سی سی لی Ccli

خلاصه:

برای این که ناخن هایتان را سوهان بکشید نیازی نیست که حتما به آرایشگاه مراجعه کنید. میتوانید در خانه به آسانی ناخن های خود را سوهان بکشید. این عمل باعث میشود که هم در زمان شما صرفه جویی شود و هم دیگری نیازی به رفت و آمد بی دلیل و هزینه اضافی نباشد.

سوهان ناخن پولیش ناخن بافر ناخن مشاهده بیشترمشاهده کمتر

فهرست