فیکساتور

فیلتر جستجو توسط
فیلتر جستجو پیشرفته
فیلتر جستجو توسط
برند

فیکساتور و کاربرد آن

فیکساتور می تواند در دوام آرایش تاثیر بسیار بالایی داشته باشد به گونه ای که آرایش را تا ساعت ها تازه و دست نخورده نگه می دارد، فیکساتور توانسته خود را به یکی از مهم ترین لوازم آرایشی تبدیل کند. از فیکساتور برخلاف پرایمر در آخرین مرحله آرایش استفاده می کنند، این محصول به دو شکل پودری و اسپری در بازار وجود دارد. آرایش شما بدون فیکساتور هم کامل است اما وجود آن دوام و زیبایی آرایش شما را دو چندان می کند. 

 

فیکساتور

اسپری فیکساتور و نحوه استفاده از آن

بعد از تکمیل آرایش، اسپری را به خوبی تکان دهید و آن را با فاصله 20 الی 25 سانتی متری صورت خود قرار دهید. دقت داشته باشید که چشمان خود را ببندید و فیکساتور را با نوشتن دو حروف X و T بر روی صورت خود اسپری کنید، چند دقیقه صبر کنید تا کاملا خشک شود. لازم به ذکر است که استفاده از این نوع فیکساتور برای افراد مبتدی بسیار راحت تر از نوع پودری می باشد.

 

اسپری فیکساتور

دقت در انتخاب اسپری فیکساتور

همه افراد از لحاظ جنس و رنگ پوست با یکدیگر تفاوت دارند و در انتخاب این محصول مانند دیگر لوازم آرایشی باید دقت بسیار بالایی داشت که کاملا با پوست شما هماهنگ باشد.

افرادی که دارای پوست خشک می باشند: سعی کنند از اسپری هایی استفاده نکنند که الکل دارند، زیرا الکل پوست را بسیار خشک تر می کند و تحریک و حساسیت پوست را بیشتر می کند. این دسته از افراد بهتر است به سمت فیکساتور هایی بروند که حاوی مرطوب کننده هستند زیرا باعث آبرسانی و رطوبت به پوست میشوند.

افرادی که دارای پوست چرب می باشند: این دسته از افراد بهتر است به سمت اسپری اویل فری یا بدون چربی بروند، این اسپری منافذ باز پوست را نمی بندد در نتیجه احتمال ایجاد جوش را به صفر می رساند.

بهترین برند های فیکساتور :

  • اوریفلیم Oriflame
  • مک MAC
  • ویشی VICHY

خلاصه:

فیکساتور می تواند در دوام آرایش تاثیر بسیار بالایی داشته باشد به گونه ای که آرایش را تا ساعت ها تازه و دست نخورده نگه می دارد، فیکساتور توانسته خود را به یکی از مهم ترین لوازم آرایشی تبدیل کند. از فیکساتور برخلاف پرایمر در آخرین مرحله آرایش استفاده می کنند، این محصول به دو شکل پودری و اسپری در بازار وجود دارد.

فهرست