فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مقدار
سایز
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به آرایش ناخن

ناخن مصنوعی و چسب

خرید ناخن مصنوعی و چسب

ناخن مصنوعی و چسب

آنچه باید درباره ناخن مصنوعی و چسب بدانید!

ناخن مصنوعی میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبا نشان دادن دست داشته باشد، معمولا افرادی به سمت آن میروند که ناخن هایی ضعیف داشته باشند. ناخن مصنوعی و چسب آن را میتوانید از تمامی فروشگاه ها خریداری کنید.

در ادامه قصد داریم شما را با نحوه استفاده از ناخن مصنوعی و چسب آن آشنا کنیم.

 

ناخن مصنوعی و چسب

چگونه از ناخن مصنوعی و چسب ناخن استفاده کنیم؟

در ابتدا ناخن هایتان را کوتاه کنید یا با استفاده از سوهان ناخن آنها را کوتاه کنید و به آنها شکل بدهید. در هنگام خرید ناخن مصنوعی به بلندی و رنگ آن حتما توجه کنید. 

دست های خود را به خوبی بشویید و انگشت و کوتیکول خود را به خوبی خشک کنید. به هیچ عنوان نباید بر روی ناخن هایتان لاک وجود داشته باشد. ناخن های مصنوعی را از جعبه خارج کنید و اندازه مناسب با ناخن خود را انتخاب کنید. به آرامی با استفاده از چوب مانیکور کوتیکول ها را به سمت عقب بکشید و بعد از آماده کردن ناخن هایتان هم اکنون نوبت به چسب ناخن می باشد، یک قطره به ناخن هایتان بزنید و یک قطره به ناخن مصنوعی بزنید توجه داشته باشید که به هیچ وجه از چسب به مقدار زیاد استفاده نکنید زیرا ممکن است با پوست تماس پیدا کند که این بسیار امر خطرناکی است زیرا چسب ناخن دارای مواد شیمیایی می باشد که به شدت برای پوست مضر است. بعد از استفاده از چسب ناخن، ناخن مصنوعی را در بالای کوتیکول قرار دهید و بر روی ناخن قرار دهید و فشار دهید تا به درستی به ناخن بچسبد، توجه داشته باشید در صورتی که چسب بیرون زد آن را به آرامی با گوش پاک کن پاک کنید. 

 

چگونه از ناخن مصنوعی و چسب ناخن استفاده کنیم؟

نکات مربوط به چسب ناخن

رابطه ای که بین ناخن مصنوعی و چسب ناخن وجود دارد باعث شده است در انتخاب چسب ناخن حساسیت بالایی به خرج دهید. به هیچ وجه از چسب دیگری مانند چسب قطره ای به جای چسب ناخن استفاده نکنید زیرا ممکن است به ناخن هایتان آسیب جدی وارد کند و چه بسا باعث کنده شدن آنها شود. 

برند های پرطرفدار ناخن مصنوعی و چسب ناخن عبارتند از :

  • سالن تک Salon Tech

خلاصه:

ناخن مصنوعی میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبا نشان دادن دست داشته باشد، معمولا افرادی به سمت آن میروند که ناخن هایی ضعیف داشته باشند. ناخن مصنوعی و چسب آن را میتوانید از فروشگاه اینترنتی زیباما خریداری کنید.

چسب ناخن مصنوعی ناخن مصنوعی مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها