فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به مراقبت بدن

روغن بچه

با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
روغن بدن کودک عصاره اسطوخودوس فیروز 200 میل روغن بدن کودک عصاره اسطوخودوس فیروز 200 میل روغن بدن کودک عصاره اسطوخودوس فیروز 200 میل
+
52,100 تومان
محافظ رطوبت پوست  جلوگیری کننده از خشکی پوست کودک فاقد هرگونه ترکیبات حساسیت زا  مناسب برای ماساژ بدن کودک و بزرگسالان مناسب برای استفاده در افتاب گرفتن
+
با هر خرید، در خرید بعدی تخفیف بگیرید. امتیاز خرید
اسپری روغن بچه فیروز 200 میل اسپری روغن بچه فیروز 200 میل
+
47,700 تومان
محافظ رطوبت پوست جلوگیری کننده از خشکی پوست کودک فاقد هرگونه ترکیبات حساسیت زا  مناسب برای ماساژ بدن کودک و بزرگسالان مناسب برای استفاده در افتاب گرفتن
+

خرید روغن بچه

قیمت روغن بچه - روغن بچه - خرید روغن بچه

انواع روغن بچه

ویژگی های روغن بچه

خرید اینترنتی روغن بچه

قیمت انواع روغن بچه

نحوه استفاده/روش استفاده از روغن بچه

نظرات دیگر خریداران در مورد روغن بچه

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
روغن بچه چیست؟

روغن بچه از فرآیند تصفیه روغن بدست می‌آید و در اصل به عنوان یک روان کننده برای ماساژ و تقویت کننده پوست کودک بکار برده می‌شود.

آیا از روغن بچه میتوان به عنوان یک نرم کننده استفاده کرد؟

اگر می‌خواهید پوستی نرم و شاداب داشته باشید بهتر است بعد از حمام کردن، مقداری روغن بچه به پوستتان بزنید. این کار مانع خشکی پوست شما خواهد شد. هنگام مصرف روغن به قسمت‌های حساسی مثل آرنج، زانو و پاشنه پا توجه کنید.

آیا روغن بچه میتواند به اصلاح مو های زائد کمک کند؟

اگر بعد از اصلاح موهای زائد احساس خوبی ندارید یا انجام این کار کمی برایتان سخت است باید قبل از اصلاح موهای ریش یا موهای زائدتان کمی روغن بچه روی پوست این نواحی بمالید. با این کار پوستتان بعد از شیو کردن نرم شده و حتی اصلاح کردن موها هم برایتان راحت‌تر انجام خواهد شد.

آیا میتوان از روغن بچه به عنوان پاک کننده آرایش استفاده کرد؟

روغن بچه یک پاک کننده آرایش عالیست. می‌توانید از این روغن برای پاک کردن آرایش روزانه خود استفاده کنید. برای این کار کافیست چند قطره روغن روی پنبه بریزید و روی صورتتان بکشید. از این محصول می‌توانید به عنوان پاک کننده آرایش چشم هم استفاده کنید و جالب است بدانید بهترین پاک کننده برای انواع رژ لب، همین روغن بچه است.

چگونه از روغن بچه استفاده کنیم؟

بعد از حمام، بدنتان را کامل با حوله خشک نکنید. ابتدا مقداری روغن بچه روی پوست مرطوب بزنید و آن را ماساژ دهید. با اینکار روغن با رطوبت بدن ترکیب شده و پوست را نرم و لطیف می‌کند.

چگونه از روغن بچه یک اسکراب بسازیم ؟

اگر روغن بچه را با نمک دریایی درشت مخلوط کنید یک خمیر اسکراب خواهید داشت. این اسکراب را در حمام روی صورت و لب و بدن بزنید تا پوست‌های مرده از بین بروند.

دسته‌بندی‌ کالاها