فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به مراقبت بدن

کرم پا

قیمت و خرید کرم پا

کرم پا

اگر برای شما در خرید اینترنتی کرم پا، کیفیت و ضمانت اصل بودن کالا مهم است، فروشگاه اینترنتی زیباما این تضمین را به شما می‌دهد که محصولات این فروشگاه، دارای بالاترین کیفیت هستند. یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود مشتریان بیشتر آن را در خریداری محصولات در نظر بگیرند، برند محصولات است. زیباما نیز انواع برند تولیدکننده محصولات کرم پا را در بین محصولات خود جای‌داده است تا محدودیتی در انتخاب و خرید نداشته باشید. البته پیشنهاد می‌شود قبل از خریداری محصول، حتماً مشخصات و ویژگی‌ها و از همه مهم‌تر نحوه مصرف ذکرشده در محصولات را مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

قیمت کرم پا

قیمت کرم پا می تواند شما را از تصمیمتان منصرف کند اما نیاز شما به این کرم است که موجب آن می شود که حتماً آن را تهیه نمایید. برای مثال ممکن است حساسیت پوستی بالایی داشته باشید، بنابراین محصولات کرم پا با ویژگی‌های ضد حساسیت برای شما مناسب هستند یا طرفدار برند خاصی هستید یا قبلاً از کرم پا با برند و مدلی استفاده کرده‌اید و از آن راضی بوده‌اید را می‌توانید هم‌اکنون از طریق زیباما خریداری کنید.

خرید اینترنتی کرم پا به‌راحتی از زیباما قابل انجام است و بعد از نهایی کردن سفارش، در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. این خرید برای شما بهترین قیمت کرم پا را به دنبال خواهد داشت.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
چگونه از ترک پا جلوگیری کنیم ؟

همچنین در طی شبانه روز آب زیاد بنوشید تا پوست شما دچار خشکی نشود و تغذیه سالم داشته باشید. همچنین اگر شما در طی روز به وسیله کفش و جوراب پای خود را اذیت می کنید حتماً بعد از خارج کردن پا از کفش آن را بشویید و پای خود را سالم و تمیز نگه دارید تا دچار آسیب ها نشوید. با خرید کرم های رفع ترک پا دیگر نگران درد ناشی از ترک پا نباشید و ترک پاهای خود را از بین ببرید.

ترک پا چیست و چگونه ایجاد میشود ؟

عوامل بسیار زیادی مانند سرمای زمستان و هوای سرد و خشک سبب می شود که پاشنه پای شما دچار ترک هایی شود. اگر این ترک ها به طور عمیق ایجاد شود و پوست پای شما نیز پوسته پوسته شود آن وقت شما در راه رفتن با دردهای دردناک زیادی مواجه خواهید شد.

ترک پا چپونه ایجاد میشود ؟

علت های زیادی وجود دارد که می تواند سبب شوند تا کف پای شما ترک بخورد و ترک های زیادی در پاشنه ایجاد شود. بعضی از این دلایل ممکن است اگزما باشد که سبب ایجاد ترک های پوستی شده یا خشکی بیش از اندازه پوست می تواند سبب ایجاد ترک شود. همچنین سایر عوامل دیگر از جمله سن و سال آب و هوای خشک و سرد سبب ایجاد ترک می شود البته بالاتر رفتن سن نیز سبب می شود که پوست نازک تر شود و حالت کشسانی پیدا کند که همین عامل سبب می شود تا شما با ترک های پوستی بیشتری مواجه شوید.

هنگام خرید کرم ترک پا به چه موردی باید توجه کرد ؟

 کرم ترک پا لازم است که حتما با میزان ترک خوردن پوست خودتان تناسب داشته باشد چرا که اگر هر طرف به لایه های زیرین پوست شما رسیده باشد. آن وقت لازم است که محصولات خریداری کنید که میزان نفوذ آن چند متر است. در واقع شما باید برای طرح های شدید محصولاتی که خاصیت درمانی بالاتری دارند خریداری کنید.

کرم ترک پا برای چه نوع پوستی مناسب است ؟

جدا از اینکه کرم ترک پا برای آن دسته از اشخاصی که دارای ترک های پوستی هستند مناسب می باشد برای پیشگیری نیز مناسب است. در واقع اگر شما پوستی سالم دارید و زمان طولانی به روی پاهای خود می ایستید لازم است که مراقبت های پوستی پا را رعایت کنید تا پوست شما سالم و تمیز بماند. 

فهرست