فیلتر اعمال شده:

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات
دستگاه گرم کننده موم خشابی مروارید دستگاه گرم کننده موم خشابی مروارید
+
85,000 تومان
5%
80,750 تومان
دارای 2 المنت جهت حرارت دهی یکنواخت موم استفاده بسیار سهل و آسان سهل کردن فرایند اپیلاسیون دارای پکیجینگ قابلیت گرم نگاه داشتن موم برای مدت طولانی
+

خرید دستگاه اپیلاسیون

دستگاه گرم کننده موم از برندهای معتبر و شناخته شده :

  • پرو وکس Pro_Wax
  • کلاسیک وکس Classic Wax
دستگاه اپیلاسیون مروارید
مشاهده بیشتر
دستگاه گرم کننده موم برای همه ی موها قابل استفاده است؟

بله، البته باید به نوع موم که نیاز به پد دارد یا خیر توجه کنید، چون مو های بدون نیاز به پد پس از سرد شدن مجدد به حالت جامد تبدیل می شوند.

دستگاه اپلاسیون چیست؟

دستگاه اپیلاسیون دستگاهی است که موم را داغ می‌کند.این دستگاه قادر است تا موم را تا درجه مناسب گرم کند. به طوری که دمای موم پوست شما را نسوزاند و آن‌قدر هم سرد نباشد که کار کردن با آن سخت شود.

آیا قبل از اپلاسیون باید حمام کرد؟

بسیاری فکر می‌کنند که قبل از انجام اپیلاسیون، بهتر است حمام کنند. این کار یکی از رایج‌ترین اشتباهات قبل از انجام اپیلاسیون است. پوست شما در حالت عادی لایه‌ای از چربی‌های طبیعی دارد که باعث انعطاف پذیری پوست شما می‌شود. حمام کردن باعث می‌شود این چربی‌ها از بین بروkد و پوست شما حساس شود.

آیا داغ بودن موم باعث تاثیرگذاری بیشتر میشود؟

برخی اعتقاد دارند که هر چه موم داغ‌تر باشد، اثربخشی اثربخش آن بیشتر می‌شود. این هم یکی دیگر از اشتباه‌های رایج در اپیلاسیون است. گرمای موم باید کاملا مناسب پوست باشد. هر گونه گرمای بیش از حد باعث سوختن و التهاب پوستی می‌شود و باید از داغ بودن بیش از حد موم دوری کنید.

بهترین نتیجه اپلاسیون برای چه زمانی است؟

بهترین نتیجه اپیلاسیون زمانی به دست می‌آید که ارتفاع موهای زائد به 8 تا 15 میلیمتر برسد. اگر موهای شما از این مقدار کوتاه‌تر است، اقدام به انجام اپیلاسیون نکنید.

آف

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام