فیلتر کن با

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
مقدار
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

دستگاه اپیلاسیون

دارای 2 المنت جهت حرارت دهی یکنواخت موم استفاده بسیار سهل و آسان سهل کردن فرایند اپیلاسیون دارای پکیجینگ قابلیت گرم نگاه داشتن موم برای مدت طولانی
ناموجود

قیمت و خرید دستگاه اپیلاسیون

انواع دستگاه اپیلاسیون

ویژگی های دستگاه اپیلاسیون

خرید اینترنتی دستگاه اپیلاسیون

قیمت انواع دستگاه اپیلاسیون

روش استفاده از دستگاه اپیلاسیون

نظرات دیگر خریداران در مورد دستگاه اپیلاسیون

دستگاه اپیلاسیون مروارید دستگاه اپیلاسیون خشابی مشاهده بیشترمشاهده کمتر
دستگاه گرم کننده موم برای همه ی موها قابل استفاده است؟

بله، البته باید به نوع موم که نیاز به پد دارد یا خیر توجه کنید، چون مو های بدون نیاز به پد پس از سرد شدن مجدد به حالت جامد تبدیل می شوند.

دستگاه اپلاسیون چیست؟

دستگاه اپیلاسیون دستگاهی است که موم را داغ می‌کند.این دستگاه قادر است تا موم را تا درجه مناسب گرم کند. به طوری که دمای موم پوست شما را نسوزاند و آن‌قدر هم سرد نباشد که کار کردن با آن سخت شود.

آیا قبل از اپلاسیون باید حمام کرد؟

بسیاری فکر می‌کنند که قبل از انجام اپیلاسیون، بهتر است حمام کنند. این کار یکی از رایج‌ترین اشتباهات قبل از انجام اپیلاسیون است. پوست شما در حالت عادی لایه‌ای از چربی‌های طبیعی دارد که باعث انعطاف پذیری پوست شما می‌شود. حمام کردن باعث می‌شود این چربی‌ها از بین بروkد و پوست شما حساس شود.

آیا داغ بودن موم باعث تاثیرگذاری بیشتر میشود؟

برخی اعتقاد دارند که هر چه موم داغ‌تر باشد، اثربخشی اثربخش آن بیشتر می‌شود. این هم یکی دیگر از اشتباه‌های رایج در اپیلاسیون است. گرمای موم باید کاملا مناسب پوست باشد. هر گونه گرمای بیش از حد باعث سوختن و التهاب پوستی می‌شود و باید از داغ بودن بیش از حد موم دوری کنید.

بهترین نتیجه اپلاسیون برای چه زمانی است؟

بهترین نتیجه اپیلاسیون زمانی به دست می‌آید که ارتفاع موهای زائد به 8 تا 15 میلیمتر برسد. اگر موهای شما از این مقدار کوتاه‌تر است، اقدام به انجام اپیلاسیون نکنید.

فهرست