فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به دئودورانت و ضد تعریق

اسپری بدن

قیمت و خرید اسپری بدن

اسپری بدن

اسپری پودر بدن و اسپری در زیباما

هر روز ، شما می خواهید احساس اعتماد به نفس و راحتی کنید. برداشتن گام هایی برای کاهش بو و رطوبت همراه با تعریق می تواند به شما کمک کند تا در طول روزانه در بهترین حالت خود باشید و Walgreens در اینجا است تا یافتن بهترین محصولات برای نیازهای مراقبت شخصی شما را تا حد ممکن آسان کند. ما مجموعه متنوعی از محصولات خوشبو کننده و ضد تعریق را بصورت آنلاین و در فروشگاهها حمل می کنیم. در این انتخاب محصول ، ما تمام پودرهای بدن و اسپری های بدن را که در حال حاضر برای زنان و مردان در دسترس است قرار داده ایم. اکنون مجموعه محصولات را کاوش کرده و بهترین راه حل مبارزه با بو را برای نیازهای خود کشف کنید.

دئودورانت در مقابل ضد تعریق

در این انتخاب محصول ، اسپری هایی با خاصیت دئودورانت و ضد تعریق پیدا خواهید کرد. هر دو نوع محصولات می توانند به شما کمک کنند تا در طول روز احساس طراوت کنید ، اما به روش های مختلف کار می کنند. دئودورانت ها بوی بدن را به حداقل می رسانند. ضد تعریق میزان عرق آزاد شده توسط منافذ پوست را کاهش می دهد و باعث خشکی پوست می شود.

فواید اسپری ها

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود افراد از اسپری بدن استفاده کنند. از آنجا که آنها با یک اسپری اسپریتز یا آئروسل توزیع می شوند ، محصولات بسیار سریع و آسان اجرا می شوند. همچنین می توان اسپری هایی را در قسمت هایی از بدن که دستیابی به آنها سخت است مانند ناحیه عرق خیز در امتداد کمر استفاده کرد. علاوه بر این ، اسپری ها به سرعت خشک می شوند و باقی مانده های سنگین را روی پوست باقی نمی گذارند.

مقایسه اسپری های بدن

اولین چیزی که باید هنگام خرید اسپری بدن در نظر بگیرید این است که شما کدام نوع را ترجیح می دهید. برخی از اسپری های بدن به عنوان دئودورانت یا ضد تعریق کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر شامل مواد معطر و ضد تعریق هستند. شما همچنین می توانید اسپری های بدن را پیدا کنید که به راحتی عطر و بویی دلپذیر و بدون هیچ خاصیت خوشبو کننده و ضد تعریق از خود به جای می گذارند. هنگامی که شما بهترین نوع خود را برای نیازهای خود متمرکز کردید ، می توانید عطرهای محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید. رایحه ها اغلب متناسب با سلیقه زنان و مردان ساخته می شوند. با این حال ، برخی از محصولات برای هر دو جنسیت ایده آل هستند.

اسپری بدن اسکلاره اسپری بدن رکسونا اسپری بدن ریلکس وان اسپری بدن لمسر اسپری بدن مالیزیا اسپری بدن مای اسپری بدن نیو برند اسپری بدن نیوا اسپری بدن کامان اسپری بدن کوبا اسپری بدن سلکشن سیتی اسپری بدن کاسپین اسپری بدن الد اسپایس اسپری بدن آکس اسپری بدن بادی کر اسپری بدن داو اسپری بدن امپر اسپری بدن لورال اسپری بدن رمی مارکز اسپری بدن ساپیل اسپری بدن رایت گارد اسپری بدن عماد آرا اسپری بدن وودلایک اسپری بدن اکو اسپری ضد تعریق فا مشاهده بیشترمشاهده کمتر
چگونه از اسپری بدن استفاده کنیم ؟

اسپری بدن را از فاصله 15 سانتی متری به بدن با لباس خود اسپری کنید.

کارکرد اسپری بدن چیست؟

اسپری بدن بوی خوش را به ارمغان آورده و اعتماد به نفس شما را افزایش میدهد.

رایحه های اسپری بدن چگونه است؟

اسپری بدن ها در رایحه های گرم، سرد، ملایم، تند ، خنک و  شیرین در بازار عرضه میشوند.

اسپری بدن مناسب کیست؟

اسپری بدن ها برای کودکان و بزرگسالان در بازار عرضه شده است.

اسپری بدن ها چند میل هستند؟

اسپری بدن ها معمولا در حجم 200 ، 150، 175 و...میل هستند که به آسانی قابل حمل اند.

فهرست