فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
اسانس مشابه
نوع وازلین
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به مراقبت بدن

وازلین

قیمت و خرید وازلین

وازلین

خرید وازلین

برای خرید وازلین کافیست با توجه به کارکردی که وازلین برای شما دارید، از لیست وازلین در بالای صفحه محصولی را انتخاب کرده و با استفاده از دکمه افزودن به سبدخرید مراحل خرید را تکمیل کنید.

فروشگاه اینترنتی زیباما امکان ارسال به سراسر کشور را داشته و شما می توا‌نید با خرید وازلین، کالای انتخابی خود را هر جای ایران که باشید تحویل بگیرید.

قیمت وازلین

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان خرید و انتخاب انواع وازلین با قیمت های بسیار مناسب فراهم شده است. قیمت ماسک صورت های موجود در فروشگاه اینترنتی زیباما تحت نظارت تیم پایش قیمت بوده و کنترل روی قیمت‌ها اعمال می‌شود.

فروشگاه اینترنتی زیباما امکان ارسال به سراسر کشور را داشته و شما می توانید انواع وازلین را از لیست محصولات در این صفحه مشاهده و خرید کنید.

وازلین کودک وازلین آوند وازلین بهفر وازلین جی وازلین عش وازلین فیروز وازلین وازلین وازلین دکتر لندر مشاهده بیشترمشاهده کمتر
وازلین چیست ؟

 وازلین که با نام دیگر ژل نفتی نیز شناخته می شود به منظور شفاف سازی، جوان سازی و مرطوب نمودن پوست کاربرد دارد

وازلین از چه ساخته شده است ؟

این ماده  که به صورت عمده از نفت تشکیل شده است ترکیبی از مواد معدنی و موم به شمار می رود و می تواند به راحتی بر روی پوست پخش شود. 

وازلین چه مزایایی دارد ؟

این ماده هیچگونه رطوبتی به پوست شما اضافه نمی کند و تنها می تواند رطوبت موجود بر روی پوست را حفظ نماید. علاوه بر این بر روی پوست های آسیب دیده پوششی مومی مانند به وجود می آورد تا از ایجاد حساسیت و آسیب بیشتر جلوگیری به عمل آید. با ایجاد این لایه ی مومی مانند، ترکیب فوق می تواند میزان از دست رفتن آب بدن را به حداقل برساند.

ایا وازلین برای آفتاب سوختگی مناسب است ؟

از آنجایی که این ماده بر پایه ی ترکیبات نفتی است، آفتاب می تواند بر روی آن تاثیر داشته باشد، در نتیجه از این ماده به منظور از بین بردن اثرات آفتاب سوختگی بر روی پوست صورت استفاده نمی شود زیرا می تواند علائم آفتاب سوختگی را دو چندان نماید.

آیا وازلین برای پوست های خشک مناسب است ؟

بله این ماده با حفظ رطوبت پوست می تواند حتی خشکی پوست را بهبود ببخشد و برخلاف اغلب مواد شیمیایی استفاده از آن در اطراف چشم نیز بی خطر گزارش شده است.

فهرست