چگونه از دئودرانت استفاده کنیم ؟

 شیوه استفاده از این موارد بسیار آسان بوده و اگر با رطوبتی که این ماده ایجاد می‌کند، مشکلی ندارید، می‌توانید از هر نوع آن که علاقه مند هستید، استفاده کنید. شما می‌توانید از مام‌های صابونی یا ژل استفاده کنید که رطوبت کمتری دارند. این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و بهتر است که قبل از هر اقدامی با یک فرد حرفه ای در این زمینه صحبت کنید.

تفاوت دئودرانت و مام رول چیست؟

عرق بدن به واسطه باکتری‌های پنهانی که در زیر پوست خود دارد، باعث ایجاد بو می‌شود. برای از بین بردن رطوبت حاصل از عرق و مقابله با باکتری‌ها از مام ضد تعریق یا دئودورانت می‌توانید استفاده کنید. بله درست حدس زدید! هر دوی این محصول‌ها مشابه یکدیگر هستند، اما فرمول ساخت آن‌ها و شیوه عملکرد آن‌ها با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارند!

دئودرانت ها برای آقایان مناسب است یا بانوان؟

 دئودورانت تولید شده‌اند که نه تنها می‌توانند در تولید کمتر عرق موثر باشند، بلکه بوی بد آن‌ها را نیز کاهش می‌دهند. این نوع محصولات می‌توانند هم برای زنان و هم مردان مورد استفاده قرار بگیرند.

چرا عرق میکنیم؟

افزایش دمای بدن طی فعالیت‌های جسمانی و یا گرم بودن هواست. در واقع بدن با عرق کردن می‌خواهد، دمای بدن را کاهش دهد و افت دمایی را تجربه کند. شما به واسطه عرق کردن، غدد اکرین (تولید کننده عرق) رها کرده‌اید که به معنای تولید آب و نمک است.

دئودرانت زنانه چیست ؟

در کنار دئودورانت‌ها، ضد تعریق‌ ها یا آنتی پرسپیرانت‌ ها وجود دارند که می‌توانند نمک‌های آلومینیومی تولید شده توسط عرق غدد را کاهش دهند.  ضد تعریق‌ها نیز خاصیت بوزدایی دارند، اما به اندازه دئودورانت‌ها محصولات قوی و قدرتمندی در این زمینه نیستند. شیوه کار این نوع محصولات زیبایی کاهش پی اچ پوست برای ایجاد مقداری کمتری باکتری است

آف

فهرست