فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به دئودورانت و ضد تعریق

دئودورانت زنانه

قیمت و خرید دئودورانت زنانه

اسپری زنانه عطر زنانه را با استفاده از دئودورانت ضد اسپری اسپانیایی یا زنانه انتخاب کنید. مکانیسم ارزیابی اسپری یک مجازات ضد اجتماعی است که از آن مشخص نیست ، می تواند تفسیر شدیدی از بدن استرالیا ایجاد کند و همچنین به شما اجازه دهد. جلسه دئودورانت موجود بوی بد عرق را از بین می برد و می توانید خوشحال باشید. اگر می خواهید از اسپانیا بخرید ، معطر فقط رایحه ای است ، می توانید راهنمای خود را داشته باشید.

این مهم است که شما بتوانید به عنوان دئودورانت روی بدن خود عمل کرده و به رایحه اضافه کنید (بو با استفاده از یک نمایش واضح برنامه ریزی شده برای بازدید کنندگان ، بوی دئودورانت مشاهده می شود ، به عنوان مثال دئودورانت با رایحه ای از گل یا اقیانوس) به آن و فرم که می تواند مرتبط باشد.

اگر دئودورانت زن معلم خود را محدود کنید ، می توانید آن را با عطر یا ادکلن خود مطابقت دهید تا به شما بیاید ، می توانید آن را با مهربانی انجام دهید و آن را خراب نکنید ، یا می توانید از آن استفاده کنید.

هرکدام از اینها را می توان دید و مورد تقدیر قرار گرفت. این روش طبیعی دارای مجوز بدنه مجاز است ، اما تا آنجا که می تواند به شما در نابودی اسپانیایی ها کمک کند ، و با استفاده از استیک ضد باتلاقی و ضد تعرفه اسپانیایی برای آقایان و خانم ها ، خرید و فروش برای شما امکان پذیر است. . گیرنده یا به راحتی توهین شده و قادر به گرفتن عکس از طریق آن خواهید بود.

کاهش دئودورانت زن حاوی مواد اسیدی مجاز که باکتریها را از بین می برد. و حاوی رایحه هایی است که بر اساس بو از بدن بین تشخیص ها استفاده شده است. امکانات بیشتر به عنوان یک محصول زیبا در نظر گرفته می شود و نه پس از دارو.

انتخاب یک انجمن اسپری عطر بدن زنان یک چالش چالش برانگیز برای اکثر زنان انتخاب است. انواع مختلفی از گزینه های اسپری موجود در بازار وجود دارد که به راحتی قابل دسترسی است. معطر ترین اسپری زنان با اجازه طعم دادن و رأی گیری نتیجه می گیرد که انتخاب شده است. این برادر اسپانیایی جسمی است که می تواند نظرات شما ، سالم و با اطمینان داشته باشد. در اینجا نکاتی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد: متأسفانه اگر بخواهیم از آن استفاده کنیم و بتوانیم از کالاهای قاچاق و غیر کشنده استفاده کنیم ، متأسفانه می توانیم از آن به عنوان یک فرد آزاد استفاده کنیم.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
چگونه از دئودرانت استفاده کنیم ؟

 شیوه استفاده از این موارد بسیار آسان بوده و اگر با رطوبتی که این ماده ایجاد می‌کند، مشکلی ندارید، می‌توانید از هر نوع آن که علاقه مند هستید، استفاده کنید. شما می‌توانید از مام‌های صابونی یا ژل استفاده کنید که رطوبت کمتری دارند. این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و بهتر است که قبل از هر اقدامی با یک فرد حرفه ای در این زمینه صحبت کنید.

تفاوت دئودرانت و مام رول چیست؟

عرق بدن به واسطه باکتری‌های پنهانی که در زیر پوست خود دارد، باعث ایجاد بو می‌شود. برای از بین بردن رطوبت حاصل از عرق و مقابله با باکتری‌ها از مام ضد تعریق یا دئودورانت می‌توانید استفاده کنید. بله درست حدس زدید! هر دوی این محصول‌ها مشابه یکدیگر هستند، اما فرمول ساخت آن‌ها و شیوه عملکرد آن‌ها با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارند!

دئودرانت ها برای آقایان مناسب است یا بانوان؟

 دئودورانت تولید شده‌اند که نه تنها می‌توانند در تولید کمتر عرق موثر باشند، بلکه بوی بد آن‌ها را نیز کاهش می‌دهند. این نوع محصولات می‌توانند هم برای زنان و هم مردان مورد استفاده قرار بگیرند.

چرا عرق میکنیم؟

افزایش دمای بدن طی فعالیت‌های جسمانی و یا گرم بودن هواست. در واقع بدن با عرق کردن می‌خواهد، دمای بدن را کاهش دهد و افت دمایی را تجربه کند. شما به واسطه عرق کردن، غدد اکرین (تولید کننده عرق) رها کرده‌اید که به معنای تولید آب و نمک است.

دئودرانت زنانه چیست ؟

در کنار دئودورانت‌ها، ضد تعریق‌ ها یا آنتی پرسپیرانت‌ ها وجود دارند که می‌توانند نمک‌های آلومینیومی تولید شده توسط عرق غدد را کاهش دهند.  ضد تعریق‌ها نیز خاصیت بوزدایی دارند، اما به اندازه دئودورانت‌ها محصولات قوی و قدرتمندی در این زمینه نیستند. شیوه کار این نوع محصولات زیبایی کاهش پی اچ پوست برای ایجاد مقداری کمتری باکتری است

فهرست