فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
طول
سایز
طیف رنگی رنگ مو
آمونیاک رنگ مو
نوع دکلره
رنگ مواد دکلره
نوع اکسیدان
اسانس مشابه
نوع مو مواد فر
نوع مواد فر کننده مو
میزان pH
SPF
تعداد تیغه ها
نوع سرم مو
نوع خودتراش
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات

محصولات مو

قیمت و خرید محصولات مو

روزهای عالی مو به خودی خود اتفاق نمی افتد. برای اینکه موهایتان به بهترین شکل ممکن به نظر برسد ، باید با روال صحیح مراقبت از مو از آنها مراقبت کنید. ما در زیباما همه آنچه برای پاکسازی ، حالت دادن ، حالت دادن و درمان موهایتان لازم دارید را داریم ، بنابراین تعداد بی شماری از روزهای خوب مو در پیش است.

ملزومات مراقبت روزانه از مو

در حالی که انواع موها تفاوت زیادی دارند ، همه موها به تمیز کردن منظم با شامپو و مرطوب کردن با نرم‌کننده نیاز دارند تا در بهترین حالت سلامتی باقی بمانند. ما شامپو و نرم‌کننده را برای انواع مو و بافت های خود حمل می کنیم و با محصولی که مخصوص کودکان و انواع اخلاقی مو طراحی شده است ، چیزی را برای همه ارائه می دهیم.

شما می توانید شامپو مو و نرم‌کننده مو را به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از ست های مراقبت از مو که راحتی خرید یک و یک انجام می دهند انتخاب کنید.

شامپوها و نرم‌کننده های مخصوص سالن به شما امکان می دهند با همان محصولات مورد اطمینان افراد حرفه ای ، تصفیه و هیدراته شوید.

راه حل برای مشکلات یک ظاهر طراحی شده شما

حتی اگر به طور منظم شستشو و حالت دهید ، حالت دادن و ثابت نگه داشتن موهای شما آسان نیست. خوشبختانه ، محصولات یک ظاهر طراحی شده می توانند قابلیت مدیریت را بهبود بخشند و ایجاد انواع مدل های مو را آسان تر کنند.

با پودر ، موم و سایر مواد سازنده بافت اضافه کنید یا بدن را افزایش دهید و با اسپری های موس و حجم دهنده بپرید.

ژل ها مجسمه سازی و شکل دهی آن را آسان تر می کنند و می توانید روی سرم ها حساب کنید تا موخوره را به صورت چشمک زن صاف کنید.

کارها را با اسپری مو تمام کنید تا هر رشته ای محکم شود.

همه این ابزارهای کمک به سبک و موارد دیگر را می توانید در زیباما پیدا کنید.

محصولاتی که هرگونه نگرانی را برطرف می کنند

اگر نگرانی های مربوط به مو و پوست سر مانع از احساس و بهترین حالت شما می شود ، می توانید در انتخاب محصولات مراقبت از مو محصولی را برای رفع مشکلات خود کشف کنید.

درمان های رویش و ضخیم شدن مو ، شامپوها ، محصولات حالت دهنده و مکمل ها برای رفع ریزش و نازک شدن موها ساخته شده اند و به شما کمک می کنند تا رشد سالم را با مواد دارویی ، تجویز کننده و طبیعی بدون نسخه پزشک تشویق کنید.

همچنین می توانید محصولی برای تقویت موهای آسیب دیده ، تسکین خارش پوست سر ، آبرسانی به موهای خشک و کاهش شکستگی و شکاف انتهای آن پیدا کنید.

ابزار ، لوازم و لوازم خانگی

وقتی زمان تعویض یا به روزرسانی ابزارها ، لوازم جانبی و وسایلی است که برای کمک به سبک سازی به آنها اعتماد می کنید ، زیباما محلی برای خرید است.

از برس و شانه استفاده کنید تا موهای شما را از همه طول ، نوع و ضخامت رام کرده ، از بین ببرید و حالت دهید و طیف وسیعی از الاستیک ها ، گیره ها ، سنجاق ها و نوارها را برای افزودن استعداد به مدل مو کمک کنید.

همچنین سشوار ، اتو تخت ، فر و رولر داغ برای انواع موها و انواع مدل ها پیدا خواهید کرد.

رنگ سالن در خانه

برای پوشاندن خاکستری یا تغییر رنگ مو لازم نیست که به سالن سر بزنید. ما کیت های رنگ مو داریم که به شما امکان می دهد در خانه رنگ کنید. با استفاده از اسپری رنگ موقت تا رنگ دائمی ، ما گزینه های مختلفی را در اختیار داریم. حتی کیت های طبیعی را پیدا خواهید کرد که از عصاره های گیاهی به جای مواد مصنوعی استفاده می کنند تا نتایج زیبایی به دست آورند.

منبع Walgreens

آرایش مو شامپو و نرم کننده موی سر مراقبت مو حالت دهنده مو محصولات مو آقایان ابزار آرایش و تزئینات مو مشاهده بیشترمشاهده کمتر

فهرست