فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
نوع دستمال مرطوب
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به پاک کننده های آرایشی

دستمال مرطوب

قیمت و خرید دستمال مرطوب

دستمال مرطوب

دستمال مرطوب مورد کاربرد زیاد این محصول برای خانم های جوان به دلیل بوی ملطوف و خوشایند هست.

از دیدگاه بسیاری از مصرف کنندگان دستمال مرطوب صرفه اقتصادی و قابلیت استفاده آسان اون می توان نام برد.

ادعا بر این است که با استفاده از دستمال مرطوب میزان صرفه جویی آب به حداقل می رسد.ضمنا  آب نیز کمتر آلوده می گردد.

به دلیل استفاده دستمال مرطوب به صورت موقت ضرری متوجه پوستمان نبوده البته در صورتی که پوست خشکی نداشته باشیم در اولین فرصت می بایست شستشو صورت بگیرد.در صورتی که پوستی خشک دارید استفاده از دستمال مرطوب را محدود نمایید.

مزایای استفاده از دستمال مرطوب

  • صرفه‌جویی در مصرف آب
  • عدم آلوده شدن آب در طی گذر زمان
  • قابل‌دسترس بودن دستمال

از دیگر کاربردهای دستمال مرطوب

دستمال مرطوب علاوه برمصرف بهداشتی جهت چربی زدایی سطوح لکه زدایی تمیز کاری و برق انداختن وسایل نیز مورد استفاده قرار می گیرد.دستمال مرطوب را می توانید علاوه بر مصارف بهداشتی برای استفاده های دیگری نیز به کار بگیرید. در صورتی که به نرم کننده دسترسی ندارید می توان به عنوان ماسک بر پوست خود قرار دهید. این کار سبب نرم شدن پوست می گردد.

کاربرد ریلکسی دستمال مرطوب بر پوست صورت

برای اینکار کافیست دستمال مرطوب را مدتی در یخچال قرار داده زمانی که خنک شد ن روی پوست صورت بگذارید تا علاوه بر ریلکسی  آلودگی پوست رو هم از بین می بردو موجب طراوت و تازگی پوست صورت شما می گردد.

دستمال مرطوب کودک دستمال مرطوب دافی دستمال مرطوب دکتر از دستمال مرطوب مولفیکس دستمال مرطوب نینو دستمال مرطوب پنبه ریز دستمال مرطوب کامان دستمال مرطوب بیول مشاهده بیشترمشاهده کمتر
دستمال مرطوب چیست؟

دستمال مرطوب ها برای مصارف مختلفی تولید می شوند که بر پایه آب بوده و از الکل در آن ها استفاده نمی شود. از ترکیبات به کار رفته در دستمال مرطوب می‌توان به فنوکسی اتانول و فتالات‌ها اشاره کرد.

دستمال‌های مرطوب بیشتر از پارچه‌های بافته نشده “non-woven” (مشابه آنچه در ورق‌های خشک کن استفاده می‌شود)، ساخته می‌شوند.

استفاده از دستمال مرطوب برای کودکان کار درستی است؟

استفاده طولانی مدت برای کودکان موجب ایجاد حساسیت های غذایی، حساسیت های پوستی می شود و حتما از دستمال مرطوب مناسب کودکان استفاده کنید.

روش استفاده از دستمال مرطوب چگونه است؟

درب بسته بندی دستمال مرطوب را باز کنید و دستمال را بیرون بکشید و از دستمال بعدی جدا کنید. سپس برای جلوگیری از خشک شدن محتویات بسته، درب را به حالت بسته برگردانید. یک برگه دستمال را جدا کرده و روی پوست صورت قرارداده و به آرامی بکشید تا کم کم تمام آرایش پاک شود.

چند توصیه هایی درباره دستمال های مرطوب می کنید؟
  1.  از دستمال‌های مرطوب تنها در مواقع ضروری استفاده کنید.
  2. در صورتی که امکان استفاده از آب و صابون را دارید، از این مواد به جای دستمال‌های مرطوب استفاده کنید.
  3. سعی کنید هنگام خرید، انواعی را انتخاب کنید که روی آنها قید شده از نظر آلرژی‌زا بودن کنترل شده‌اند.
  4.  اگر برای پاک کردن ادرار و مدفوع کودک زیر سه سال از دستمال مرطوب در ناحیه تناسلی استفاده می‌کنید، بعد از آن با پارچه‌ای نمناک و تمیز محل را پاک کنید.
  5. از دستمال‌های الکلی بیش از حد استفاده نکنید، زیرا باعث خشکی شدید پوست می‌شوند.
نحوه خرید دستمال مرطوب چگونه است؟

برای خرید اینترنتی دستمال مرطوب مناسب پوست و کاربرد شما، کافیست از طریق وبسایت زیباما اقدام کنید و تا به راحتی خرید خود را ثبت و دریافت کنید. مزیت خریدآنلاین دستمال مرطوب از زیباما، داشتن تخفیف و قیمت های بسیار مناسب است.

فهرست