فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
نوع مو
کارکرد برای مو
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
SPF
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به ابزار آرایش

تراش آرایشی

قیمت و خرید تراش آرایشی

تراش آرایشی

تراش آرایشی و کاربرد آن

هنگامی که قصد دارید مداد های آرایشی خود را مانند مداد لب، ابرو، چشم خود را تیز کنید و بتوانید با ظرافت خط بکشید. مدادهای آرایشی در صورتی که به طور مداوم مورداستفاده قرار بگیرند نوک آنها ظرافت خود را از دست می دهد و کمی پهن می شود بنابر این نیاز دارید که هر چند وقت یکبار آنها را تیز کنید.

تراش آرایشی

تراش آرایشی خوب چه ویژگی دارد؟

برای این که شما بتوانید آرایش زیبا و ظریفی داشته باشید باید نکات مربوط به زیبایی را رعایت کنید و از مهم ترین نکات داشتن مدادهای آرایشی نوک تیز است. از آنجا که مدادهای آرایشی مواد نرم و سبکی دارند برای این که آنها را تراش کرد نیاز به حساسیت بالایی در تراش آرایشی است. بنابر این تیغه های آن را بسیار تیز و حساس طراحی کرده اند. زاویه ای که در تراش آرایشی به کار رفته است بسیار با تراش های معمولی تفاوت دارد، علاوه بر آن مداد تراش نوک مداد را بلند و باریک تراش می دهد در حالی که تراش آرایشی نوک را بر اساس کاربردی که بر روی پوست وجود دارد نوکی کوتاه دارد.

البته در صورتی که نوک مداد را بیش از حد تراش کنید بسیار سریع می شکند و نیاز است که آن را مجددا تراش کنید بنابر این در اندازه نوک مداد دقت کنید.

جنس تراش آرایشی از چیست؟

جنس تراش آرایشی معمولا از پلاستیک است و تیغه آن آلیاژی بسیار محکم و مقاوم است. معمولا تراش آرایشی دارای دو تیغه است که با اندازه های مختلف طراحی شده است. تفاوت در اندازه تیغه های آن برای مدادهایی با بدنه کوچک و بزرگ است. بعضی از تراش های آرایشی دارای محفظه ای می باشند که خرده های تراش در آن جمع میشود که این خود می تواند یک امتیاز مثبت برای یک تراش آرایشی خوب محسوب شود.

تراش آرایشی بل مشاهده بیشترمشاهده کمتر
چونه از شکستن مغز مداد هنگام تراش کردن جلوگیری کنیم ؟

درب مداد خط چشم را گذاشته و سپس خط چشم خود را به مدت پنج دقیقه در فریزر قرار دهید. قرار دادن خط چشم در فریزر قبل از تیز کردن آن باعث جلوگیری از فرو ریختن هسته مداد هنگام تلاش برای تراشیدن آن می شود.

انواع مداد تراش چیست ؟

مداد تراش آرایشی یکی از ابزار های مهم در میان وسایل آرایش بوده و برند و کیفیت تیغه آن بسیار مهم است. برخی از انواع مداد تراش آرایشی دارای تیغه های دو قلو بوده و برخی از آن ها دارای بیش از یک روزنه برای انواع مداد ها هستند. بعضی دارای مخزن جمع آوری ضایعات نیز می باشند. وجود یک مداد تراش آرایشی با بهترین تیغه، مداد های آرایشی به خوبی تیز می نماید.

نتیجه استفاده نکردن از تراش آرایشی چیست ؟

اگر این مرحله را نادیده بگیرید ، ممکن است که هنگام تراشیدن، مداد خط چشم (ابرو) شما شکسته و خرد می شود.

فهرست