فیلتر اعمال شده:

برند
مناسب برای
جنسیت
رده سنی
کارکرد برای پوست
تعداد در بسته
مقدار
اسانس مشابه
نوع محفظه نگه دارنده
مناسب استفاده
قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات
 تفاوت اسپری بدن مردانه و زنانه  چیست؟

دو تفاوت اصلی بین اسپری بدن زنانه و مردانه وجود دارد. بررسی این تفاوت ها به شما در انتخاب یا عدم انتخاب اسپری بدن جنس مخالف کمک می‌کند.

رایحه های زنانه و مردانه چیست ؟
  •         رایحه‌های چوبی ، مُشکی ، سنگین ، بودار ، چرمی و قوی در بیشتر فرهنگ‌ها مردانه و یا اصطلاحا ماهیچه‌ای محسوب می‌شوند.
  •         رایحه‌های گلی ، میوه‌ای، سبک ،  تازه ،  شیرین و گرم معمولا زنانه و یا اصطلاحا نشانه زنانگی محسوب می‌شوند.
هشدارقبل از استفاده  اسپری بدن چیست ؟

همچنین توجه داشته باشید که اسپری بدن خود را قبل از انتخاب روی تکه کوچکی از پوست خود تست کنید تا واکنش آلرژیک به آن ندهید. هر چند نباید از کیفیت و استانداردهای محصولات خارجی غافل شد

معایب اسپری های تقلبی چیست؟

اسپری‌های تقلبی و قاچاق خارجی ممکن است حتی باعث آسیب به پوست شما شوند، یا خاصیت ماندگاری خود را از دست داده باشند. همچنین رایحه اسپری باید با آنچه که روی توضیحات اسپری و در سایت محصول نوشته شده یکسان باشد و حس لازم و لذت بخش مورد انتظار را به شما منتقل کرده و حس خنکی و تازگی را روی بدن شما ایجاد کند.

دلیل تعریق چیست ؟

میزان تعریق در مردان و زنان با توجه به آنچه می‌خورند، سطح کار غدد، میزان هورمون ‌های ترشح شده و درجه حرارت محیط تعیین می‌شود. البته باید در نظر باشید که پوست مردان 25 درصد ضخیم‌تر است و در نتیجه موادی که به عنوان ضد عرق برای نفوذ به پوست مردان استفاده می‌شود باید قوی‌تر از زنان باشد، به همین دلیل به نظر می‌رسد که مردان بیشتر عرق می‌کنند.

آف

فهرست