فیلتر کن با

برند
مقدار
طیف رنگی رنگ مو
فیلتر کردن محصولات

خرید رنگ موی جاسمین

رنگ موی جاسمین

انواع رنگ موی جاسمین

ویژگی های رنگ موی جاسمین

خرید اینترنتی رنگ موی جاسمین

قیمت انواع رنگ موی جاسمین

روش استفاده از رنگ موی جاسمین

نظرات دیگر خریداران در مورد رنگ موی جاسمین

رنگ موی جاسمین حاوی ویتامین های A + C + E فرمولاسیونی با ساختار موی ایرانیان. رنگ موی جاسمین حاوی ویتامین C و روغن آلوئه ورا و نرم کننده و حالت دهنده موی سر می باشد ، که باعث درخشندگی مو می گردد و همچنین از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می نماید . رنگ موی جاسمین با ترکیبی از روغن های گیاهی آلوئه ورا ،کنجد، زیتون، جوانه گندم وکراتینه تولید می گردد.

یکی از محصولات جاسمین که طرفداران زیادی دارد ، رنگ مو آن است. برند جاسمین بر این باور است که اگر شما در انتخاب رنگ مو دچار مشکل هستید و نمی توانید بهترین تصمیم ممکن را برای حل این مسئله انتخاب کنید ، بهترین گزینه استفاده از رنگ موهای محصولات جاسمین است که تنوع زیادی دارند و شامل تعداد زیادی کد رنگ می باشند که می توانند شما را به آن چیزی که می خواهید برساند.

رنگ مو جاسمین : رنگ مو جاسمین یک رنگ موی دائمی به حساب می آِید که می توان گفت فرمولاسیون آن با ساختار موی ایرانیان هماهنگی بالایی دارد. این رنگ مو حاوی ویتامین C ، روغن آلوئه ورا ، نرم کننده و حالت دهنده موی سر می باشد که به همین علت ، موجب می شود موهایتان درخشنده شود و از خشک شدن بیش از حد مو و همچنین ، شکنندگی مو جلوگیری می کند .

رنگ مو بژ جاسمین: این سری از محصولات جاسمین که قصد معرفی آنرا داریم ، رنگ مو بژ جاسمین است. این محصول دارای 5 کد رنگ است و در رنگ های بلوند بژ فوق العاده روشن ، بلوند بژ خیلی روشن ، بلوند بژ روشن ، بلوند بژ متوسط و بلوند بژ تیره تولید و عرضه می شود.

رنگ مو خاکستری جاسمین : این رنگ مو نیز ، شامل بیش از 10 کد رنگ مخنلف می باشد . بلوند خاکستری سوپر پلاتینه خیلی روشن ، بلوند خاکستری فوق العاده روشن ، بلوند خاکستری خیلی روشن ، بلوند خاکستری متوسط ، بلوند خاکستری تیره ، قهوه ایی خاکستری روشن ، قهوه ایی خاکستری متوسط ، قهوه ایی خاکستری تیره و مشکی پر کلاغی از انواع رنگ های این محصول هستند.

رنگ مو دودی جاسمین : این محصول دارای 7 کد رنگ می باشد که شامل بلوند دودی فوق العاده روشن ، بلوند دودی خیلی روشن ، بلوند دودی روشن ، بلوند دودی متوسط ، بلوند دودی تیره ، قهوه ایی دودی روشن و قهوه ایی دودی متوسط می شوند.

رنگ مو زیتونی جاسمین: یکی دیگر از محصولات جاسمین ، رنگ مو زیتونی می باشد. این محصول دارای 8 کد رنگ است و در رنگ های بلوند زیتونی فوق العاده روشن ، بلوند زیتونی خیلی روشن ، بلوند زیتونی روشن ، بلوند زیتونی متوسط ، بلوند زیتونی تیره ، قهوه ایی زیتونی روشن ، قهوه ایی زیتونی متوسط و قهوه ایی زیتونی تیره عرضه و تولید می شود.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها