فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
قیمت
تومان تومان
نیاز به آبکشی
فیلتر کردن محصولات
برگشت به سرم مو

سرم مو وینا - قیمت و خرید سرم مو وینا

خرید سرم مو وینا

اسپری دوفاز وینا - قیمت سرم مو وینا - خرید انواع سرم اسپری وینا

سرم مو وینا در 7 مدل و کاربرد مختلف تولید شده است.

سرم مو های دوفاز وینا در 5 مدل برای موهای چرب، خشک و معمولی، رنگ شده و آسب دیده تولید شده است که دارای عصاره های مختلف از جمله جلبک دریایی هستند.

اسپری محافط حرارتی وینا یکی از پرطرفدار ترین سرم موها بوده و با ایجاد لایه ای نازک روی موها از موها هنگام استفاده از سشوار محافظت می کند و باعث تقویت موها می شود.

سرم مو وینا مدل ویتامین E و کراتین هیدرولیزه شدهاز قدیمی ترین محصولات شرکت وینا بوده که مناسب برای موهای آسیب دیده و ضد موخوره بوده و جلوگیری کننده از وز شدن موها و خنثی کردن الکتریسیته ساکن مو است. همچنین تغذیه و ترمیم موهای آسیب دیده و افزایش دهنده درخشندگی و براقیت موها است.

روش استفاده از سرم مو وینا

پیش از استفاده از سرم مو وینا مدل دوفاز باید به خوبی تکان دهید تا هر دو ماده ترکیب وشند. و سپس روی موهای مرطوب اسپری کنید و به آرامی مالش دهید تا جذب ساقه مو شود.

روش استفاده از سرم مو وینا مدل محافط حرارتی و هدرولیز شده نیز به همین شکل بوده و فقط بهتر است که اپسری را در نقاطی که ممکن از نظر حرارتی بیشتر در معرض قرار گرفته باشد، استفاده کنید.

قیمت و خرید سرم مو وینا

فروشگاه اینترنتی زیباما نمایندگی محصولات وینا بوده و امکان خرید انواع سرم مو وینا را فراهم کرده است، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق همین صفحه انواع سرم موهای وینا را فراهم کرده ایم و ارسال به سراسر کشور امکان پذیر است.

نظر دیگز کاربران در مورد سرم مو وینا

  • یک کلام بی نقص عالی عالی سرم های وینا
  • خیلیییی خوبه در کل و راحت گره باز میکنه
  • نرم کننده و خوشبو کننده بسیار قوی
  • بوی خیلی خوبی داره مو رو نرم می‌کنه
  • سرم مو وینا خیلی خوبه چند بار سفارش دادم
  • خیلی خوبهه موها کاملا بعد استفاده سرم مو وینا نرم میشه
مشاهده بیشترمشاهده کمتر
کاربرد سرم مو وینا چیست ؟

سرم مو وینا مدل ویتامین E و کراتین هیدرولیزه شدهاز قدیمی ترین محصولات شرکت وینا بوده که مناسب برای موهای آسیب دیده و ضد موخوره بوده و جلوگیری کننده از وز شدن موها و خنثی کردن الکتریسیته ساکن مو است. همچنین تغذیه و ترمیم موهای آسیب دیده و افزایش دهنده درخشندگی و براقیت موها است.

روش استفاده از سرم مو وینا چیست ؟

پیش از استفاده از سرم مو وینا مدل دوفاز باید به خوبی تکان دهید تا هر دو ماده ترکیب وشند. و سپس روی موهای مرطوب اسپری کنید و به آرامی مالش دهید تا جذب ساقه مو شود.

دسته‌بندی‌ کالاها