فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع پوست
کارکرد برای پوست
مقدار
فیلتر کردن محصولات
برگشت به مراقبت پوست و صورت

کرم روز

قیمت و خرید کرم روز

کرم روز

پوست صورت نسبت به پوست سایر نقاط بدن حساس تر بوده و تحت شرایط خارجی از جمله هوای آلوده و تغییر دما و نور خورشید دچار تغییراتی می گردد. که این موارد می تواند به درخشندگی و زیبایی پوست آسیب وارد کندو پوستمان را خشک کند.

همان طور که از اسم این کرم بر می آید کرمی هست که در طول روز استفاده میگردد.قبل از خارج شدن از منزل و در معرض مستقیم نور خورشید قرار گرفتن می بایست از این کرم استفاده نمود.کرم روز همانند کرم شب ترکیبات همانندی دارد با این تفاوت که کرم روز را در طول روز و زیر نور خورشید و بیرون از منزل هم می توان استفاده نمود.چرا که ترکیبات موجود در کرم روز در برابر نور خورشید حساسیتی نشان نمی دهند.از این کرم به هیچ عنوان نباید برای دور چشم که پوستی حساس دارد استفاده نمود.کرم روز اولین کرمی هست که بعد از بیدار شدن می بایست استفاده نمود در صورتی که  کرم ‌روز اولین کرمی است که بلافاصله پس از بیدارشدن و شستشوی پوست باید استفاده کرد.این محصول دارای مقادیری از ترکیبات ضد پیری هست که در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. از ترکیبات کرم روز می توان ویژگی ضد پیری، ضد آلودگی و ضد اشعه ماورابنفش ذکر کرد.

از چه سنی باید از کرم روز استفاده نمود؟

بهترین سن شروع از این کرم ها از 25 سالگی به بعد هست اما از سنین 27 تا 30 سالگی مصرف کرم های روز و شب بهترین تاثیر را دارند.در حال حاضر کرم هایی با ترکیباتی وجود دارد که هم کرم روز هستند و هم حاوی ضد آفتاب هستند .

پوست آدمی به مرور زمان دچار تغییراتی می شوند همچون وضعیت زندگی، استرس های عصبی و آب و هوا از جمله نور آفتاب همگی تاثیر گذار هستند.اوج شادابی پوست در سن 25 سالگی می باشد زیراکه از این سن بعد کلاژن سازی به مرور کم می شود مخصوصا از سن 50 سالگی به بعد هورمون استروژن که در کلاژن سازی نقش مهمی دارد ناگهان قطع می شود..

با انجام مراقبت و محافظت های پوستی می توان از این مطلب جلوگیری نمود و یا روند را کند تر کرد و یکی از راه ها استفاده از کرم های روز و شب می باشد.

چگونگی محافظت از پوست با کرم روزو شب

باید به این نکته توجه داشت که با استفاده از کرم های روز و شب بدون داشتن شیوه ی زندگی مناسب مانع از چین و چروک نمی شود.عادت های غذایی همچون مصرف بیش از اندازه شکر، خوردن مواد چرب و شیرین و نوشیدن الکل و سیگار کشیدن و بدخوابی و انجام ندادن فعالیت های جسمی با این اوصاف نباید انتظار داشتکرم ها چین و چروک زود رس را از بین ببرند.موضوع دیگر در زبر نو آفتاب قرار گرفتناز مهم ترین عامل پیری پوست می باشد.با تعدل هر یک از موارد می توانیم ازکرم های محافظ استفاده کنیم. ‌بعد از کرم روزمی بایست کرم مرطوب کننده و بیست دقیقه یعد کرم ضد آفتاب استفاده گردد.

مطالعات انجام شده بر روی دوقلوها این مطلب را تصدیق می کند که قلویی که منظمو مستمر از کرم ها استفاده می کرده است چندین سال جوان تر به نظر می رسیده است. 

تفاوت کرم روز و مرطوب کننده

این که عملکرد لین دو کرم یکسان هست در اشتباه هستید کرم روز فراتر از کرم مرطوب کننده  ویژ گی آبرسانی و نرمکنندگی دارد که باث کاهشخطوط چین و چروک های صورت می شود بدون شک نمی توان این دو کرم را با هم مقایسه کرد.

کرم روز لورال مشاهده بیشترمشاهده کمتر
کرم روز از چه برندی موجود است ؟

کرم روز از برند فابریگاس موجود است 

کرم روز فابریگاس چند میل است ؟

کرم روز فابریگاس 50میل می باشد 

ویژگی کرم  روز در چیست ؟

کرم روز دارای ویژگی ضد چروک روشن کننده مخافظت از پوست در برابر افتاب و آبرسانی می باشد 

فهرست