فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
نوع محفظه نگه دارنده
نوع مصرف
مناسب استفاده
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات
(1)
50,000 تومان
حاوی ترکیبات سیلیکونی جهت افزایش درخشندگی و نرمی موها حاوی پرو ویتامین B5،جهت آبرسانی به تارهای مو  حاوی کراتین جهت ترمیم و بازسازی موها  حاوی آلوئه ورا جهت آبرسانی به ساقه مو  جلوگیری ازایجاد الکتریسیته ساکن در موها 
+
(6)
50,000 تومان
 آبرسانی قوی مو توسط پرو ویتامین B5 حاوی کراتین جهت ترمیم سریع قسمت های آسیب دیده ی مو افزایش براقیت مو مقاوم کردن مو در برابر حرارت ناشی از اتو و سشوار استفاده ی آسان ( به صورت اسپری دو فاز )
+
75,000 تومان
حاوی ترکیبات سیلیکونی جهت افزایش درخشندگی و نرمی موها حاوی پرو ویتامین B5،جهت آبرسانی به تارهای مو  حاوی کراتین جهت ترمیم و بازسازی موها  حاوی آلوئه ورا جهت آبرسانی به ساقه مو  جلوگیری ازایجاد الکتریسیته ساکن در موها 
+
(1)
درخشندگی،براقیت و حالت پذیری فوق العاده شادابی مو افزایش مقاومت مو در برابر آسیب های حرارتی و مکانیکی حفظ رطوبت طبیعی مو جلوگیری از وز شدن و موخوره حفاظت از مو در برابر آلودگی های محیط ، مانند:دود،گردو غبار و …
ناموجود

خرید سرم مو مارال

سرم مو مارال در مدل ها و عصاره های مختلفی تولید شده است، سرم مو به واسطه کارکرد منحصر به فردی که دارد، بدون نیاز به آبکشی بوده و باید بعد از حمام و روی موهای تمیز اسپری یا مالیده شود.

انواع سرم مو مارال:

 • سرم مو فاز مارال
 • سرم مو 3 فاز مارال
 • سرم مو روغنی مارال
 • سرم مو گره باز کن مارال

سرم مو مارال براساس عصاره:

 • عصاره روغن آرگان
 • عصاره روغن زیتون
 • عصاره آلوئه ورا
 • ویتامین B5  و کراتینه

روش استفاده از سرم مو مارال:

سرم مو دوفاز و سه فاز مارال:

 • قبل استفاده از این سرم مو باید به خوبی تکان دهید تا به خوبی مخلوط شود، پس از مخلوط شدن باید روی موهای تمیز اسپری کنید و به خوبی مالش دهید تا به تمامی قسمت های ساقه ی مو برخورد داشته باشد.

سرم مو روغنی مارال ( روغن زیتون، روغن ارگان ):

 • برای استفاده از این مدل سرم مو مارال می بایست روی موهای تمیز و کمی مرطوب استفاده کنید و روغن را روی موها مالیده و به خوبی مالش دهید تا به ساقه مو جذب شود.

سرم مو گره باز کن مارال:

 • برای استفاده از این مدل سرم مو مارال ، روی مو تمیز و گره خورده اسپری کنید و توسط یک شانه موها برای باز کردن گره موها اقدام کنید.

معرفی سرم مو دوفاز مارال:

سرم مو دوفاز مارال در 3 مدل تولید شده است که هر کدام دارای 2 حجم متفاوت هستند. حجم های سرم مو دوفاز مارال 250 میلی لیتر و 450 میلی لیتر است.

سرم مو دوفاز کراتینه مارال:

 • سرم مو دوفاز کراتینه مارال با رنگ بسته بندی بنفش بوده که البته یکی از موارد داخل این مدل سرم مو نیز بنفش است. این مدل سرم مو دوفاز مارال باعث آبرسانی قوی مو توسط پرو ویتامین B5 و حاوی کراتین جهت ترمیم سریع قسمت های آسیب دیده ی مو و پس استفاده باعث افزایش براقیت مو می شود و درنهایت باهث مقاوم کردن مو در برابر حرارت ناشی از اتو و سشوار می شود.

سرم مو دوفاز ضد وز مارال:

 • سرم مو دوفاز کراتینه مارال با رنگ بسته بندی سبز تولیده شده است. این مدل سرم مو دوفاز مارال که به آن سرم مو آنتی فریز مارال نیز گفته می شود  حاوی ترکیبات سیلیکونی جهت افزایش درخشندگی و نرمی موها بوده و حاوی پرو ویتامین B5،جهت آبرسانی به تارهای مو ، کراتین جهت ترمیم و بازسازی موها ، آلوئه ورا جهت آبرسانی به ساقه مو بوده و باعث جلوگیری ازایجاد الکتریسیته ساکن در موها می شود.

سرم مو روغن آرگان مارال:

 • سرم مو دوفاز آرگان مارال با رنگ بسته بندی نارنجی-قهوه ای تولید شده است. این مدل سرم مو دوفاز مارال که حاوی عصاره روغن آرگان بوده باعث محافظ کامل مو و رفع شکنندگی و موخوره شده و همچنین تقویت کننده موهای آسیب دیده است پس از استفاده باعث افزایش شفافیت و شادابی  موها و از بین برنده شوره سر است.

مشاهده بیشتر

آف

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام