فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
مقدار
مناسب استفاده
SPF
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته
40,000 تومان
حاوی SPF 15 حفظ دوام آرایش چشم حفظ رطوبت اطراف چشم پوشانندگی بالا در اطراف چشم پوشش دهی کامل پف دور چشم دارای 3 طیف رنگ مختلف

خرید کانسیلر

کانسیلر چیست و از آن چگونه استفاده می کنند؟

ساختار و ظاهر کانسیلر

در خصوص ساختار و ظاهر کانسیلر باید بگوییم که کرم پودرهایی کاملا فشرده رنگی و روشن هستند. از کانسیلرها برای پوشاندن هر چه بیشتر و بهتر نواقص استفاده می کنند. اما این امر چگونه امکان پذیر است؟

 • کانسیلر را میتوانید قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید .
 • کانسیلرها تیرگی و ایرادهای پوستی را میپوشانند و بدون اینکه آرایش شما را غیرطبیعی جلوه دهد زیبایی صورت شما را چند برابر میکند .
 • کانسیلرهای مایع معمولا باید یک درجه از رنگ کرم پودر شما روشن تر باشد . اما اگر خیلی روشنتر باشد به جای پوشاندن لکه ها آنها را بیشتر نمایان خواهد کرد
 • وظیفه کانسیلر تصحیح کردن است و روی تمام صورت زده نمی شود .
 • کانسیلر به چند رنگ تقسیم می شود و هر کدام از این رنگ ها عملکرد خاص خود را دارند که عبارتند از: زرد، نارنجی، سبز، بنفش
 • هر رنگ کانسیلر برای پوشش لکه های مختلف پوست و ایجاد جلوه خاص روی پوست طراحی شده .

کاربرد رنگ های کانسیلر:

کانسیلر زرد: رنگ زرد برای از بین بردن لکه های تیره مورد استفاده قرار می گیرد و با هر نوع پوستی سازگار است و برای از بین بردن تیرگی های اطراف چشم کاملا مناسب است.

کانسیلر نارنجی: برای این که رنگ نارنجی را خریداری کنید بهتر است آن را در اطراف دهان تست کنید. این کانسیلر را افرادی می توانند استفاده کنند که دارای رنگ پوست سبزه هستند.

کانسیلر بنفش: افرادی که رنگ پوست آنها زرد است بهترین انتخاب برای آن ها کانسیلر بنفش است، این رنگ برای از بین بردن لکه های کبودی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کانسیلر بنفش می تواند این لکه ها را با قدرت بالایی محو کند و هیچ اثری از آنها باقی نگذارد.

کانسیلر سبز: افرادی که رنگ پوست آنها قرمز است برای این که این قرمزی را خنثی کنند می توانند از کانسیلر سبز استفاده کنند. البته این کانسیلر جهت پوشاندن جوش و لکه های قرمز مادرزادی نیز نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

 

انواع کانسیلرها

کانسیلرها به فرم های مختلفی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند و هر یک از افراد ممکن است با یک فرم خاص از آن راحت باشند و یا کانسیلری را انتخاب کنند که با تن پوست آنها متناسب باشد. کانسیلرها به شکل های مایع، پودری، استیکی، مدادی در بازار وجود دارند. لازم به ذکر است که کانسیلر برای پوشاندن لکه های جدی پوست بسیار کاربرد دارد و می تواند بسیار قوی عمل کند.

انواع کانسیلر :

 • کانسیلر استیکی یا ماتیکی
 • کرمی یا جامد
 • مایع
 • مدادی 


  کانسیلر مدادی : این مدل از کانسیلر برای پوشاندن جای جوش ها و لک های کوچک و اطراف ابرو و لب مناسب است و پوشش متوسطی روی پوست ایجاد میکند . این محصول برای فصل تابستان بسیار مناسب است .

  کانسیلر مایع : این مدل از کانسیلر برای انواع پوست مناسب است اما بهتر است برای پوست هایی که خیلی خشک هستند استفاده نشود این کانسیلر برای پوست چرب بسیار مناسب است .برای پوشش بهتر و عالی می شود انها را با قلم های آرایشی یا اسفنج استفاده کرد .

  کانسیلر استیکی یا ماتیکی : این مدل از کانسیلر که پوشش دهی عالی دارد برای پوست خشک مناسب است و برای اطراف چشم ، لب و بینی استفاده می شود و نباید آنرا به صورت مستقیم روی پوست استفاده کرد و بهتر است از انگشت یا برس کمک بگیرید .

  کانسیلر کرمی یا جامد : این مدل از کانسیلر ماندگاری بالایی دارد و روی صورت خشک و پوسته پوسته نمی شود و نباید آن را با غلظت بالا استفاده کرد و برای پوست خشک ، حساس ، معمولی و مختلط استفاده میشود . این کانسیلرها را میتوانید با انگشت یا فرچه استفاده کنید .

برندهای کانسیلر :

مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام