کانسیلر

فیلتر جستجو توسط
فیلتر جستجو پیشرفته

کانسیلر چیست و از آن چگونه استفاده می کنند؟

ساختار و ظاهر کانسیلر

در خصوص ساختار و ظاهر کانسیلر باید بگوییم که کرم پودرهایی کاملا فشرده رنگی و روشن هستند. از کانسیلرها برای پوشاندن هر چه بیشتر و بهتر نواقص استفاده می کنند. اما این امر چگونه امکان پذیر است؟

کانسیلر به چند رنگ تقسیم می شود و هر کدام از این رنگ ها عملکرد خاص خود را دارند که عبارتند از: زرد، نارنجی، سبز، بنفش

کاربرد رنگ های کانسیلر:

کانسیلر زرد: رنگ زرد برای از بین بردن لکه های تیره مورد استفاده قرار می گیرد و با هر نوع پوستی سازگار است و برای از بین بردن تیرگی های اطراف چشم کاملا مناسب است.

کانسیلر نارنجی: برای این که رنگ نارنجی را خریداری کنید بهتر است آن را در اطراف دهان تست کنید. این کانسیلر را افرادی می توانند استفاده کنند که دارای رنگ پوست سبزه هستند.

کانسیلر بنفش: افرادی که رنگ پوست آنها زرد است بهترین انتخاب برای آن ها کانسیلر بنفش است، این رنگ برای از بین بردن لکه های کبودی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کانسیلر بنفش می تواند این لکه ها را با قدرت بالایی محو کند و هیچ اثری از آنها باقی نگذارد.

کانسیلر سبز: افرادی که رنگ پوست آنها قرمز است برای این که این قرمزی را خنثی کنند می توانند از کانسیلر سبز استفاده کنند. البته این کانسیلر جهت پوشاندن جوش و لکه های قرمز مادرزادی نیز نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

 

انواع کانسیلرها

کانسیلرها به فرم های مختلفی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند و هر یک از افراد ممکن است با یک فرم خاص از آن راحت باشند و یا کانسیلری را انتخاب کنند که با تن پوست آنها متناسب باشد. کانسیلرها به شکل های مایع، پودری، استیکی، مدادی در بازار وجود دارند. لازم به ذکر است که کانسیلر برای پوشاندن لکه های جدی پوست بسیار کاربرد دارد و می تواند بسیار قوی عمل کند.

انواع کانسیلر :

  • کانسیلر استیکی یا ماتیکی
  • کرمی یا جامد
  • مایع
  • مدادی

برندهای کانسیلر :

  • ویولت  VIOLET
  • شون  SCHON
  • این لی Inlay

فهرست