فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
کارکرد برای مو
مقدار
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به سرم مو

اسپری مو لروکس

خرید اسپری مو لروکس

اسپری مو لروکس - خرید اسپری مو lerox گره باز کن - قیمت انواع اسپری نرم کننده مو لروکس دوفاز

اسپری مو لروکس یک محصول نرم کننده و ضد وز مو است که با ترکیبات طبیعی و بدون عصاره ساخته شده است. این اسپری مو را آبرسانی و مرطوب کرده و از خشکی و شکنندگی مو جلوگیری می‌کند. همچنین مو را درخشان، براق و حالت پذیر می‌کند. برای استفاده از این اسپری، کافی است مقدار مناسبی را روی موهای نمدار اسپری کرده و با سشوار یا وسایل حرارتی مورد نظر خود حالت دهید.


این اسپری برای همه نوع مو مناسب است؟

بله، این اسپری برای همه نوع مو مناسب است. بر اساس توضیحات محصول  این اسپری با ترکیبات طبیعی و بدون عصاره ساخته شده است و مو را آبرسانی، نرم، براق و حالت پذیر می‌کند. همچنین از خشکی، شکنندگی و آلودگی مو جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید این اسپری را روی موهای نمدار اسپری کنید و با سشوار یا وسایل حرارتی مورد نظر خود حالت دهید.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
اسپری مو لروکس چه خاصیت‌هایی دارد؟

 اسپری مو لروکس خاصیت‌های زیر را دارد: نرم کننده و ضد وز مو، رطوبت رسانی و مرطوب کننده مو ، براق کننده و حجم دهنده مو ، انعطاف پذیری و حالت پذیری مو ، ضد آلودگی و مقاوم سازی مو

 اسپری مو لروکس برای چه نوع موهایی مناسب است؟

 اسپری مو لروکس برای همه نوع موهای خشک، آسیب دیده، وز و گره خورده مناسب است

 اسپری مو لروکس چگونه باید استفاده شود؟

پس از شستشوی مو با شامپو، مقدار مناسبی از اسپری را به ساقه موهای نمدار خود اسپری کنید. به آرامی ماساژ داده و با شانه بخشید. با انواع سشوار و یا وسایل حرارتی مورد علاقه خود، موهای خود را حالت دهید.

دسته‌بندی‌ کالاها