فیلتر کن با

برند
نوع مو
مقدار
فیلتر کردن محصولات
برگشت به ماسک مو

ماسک مو استلو

خرید ماسک مو استلو

ماسک مو استلو

ماسک مو استلو یک محصول آرایشی است که با روغن آرگان و کراتین تهیه شده است. این ماسک مو را احیا کرده، رطوبت و مواد مغذی از دست رفته را بازیابی می‌کند و موها را ابریشمی، سالم و در برابر گره خوردن مقاوم‌تر می‌کند. برای استفاده از این ماسک، باید یک ویال از روغن مو استلو را با دو قاشق ماسک مو هم زده و بعد از شستن موها با شامپو، روی موهای نم دار اعمال کرده و بعد از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه آبکشی کنید.

به نظر می‌رسد که ماسک مو استلو برای انواع مختلف مو مناسب باشد. این ماسک مو را احیا کرده، رطوبت و مواد مغذی از دست رفته را بازیابی می‌کند و موها را ابریشمی، سالم و در برابر گره خوردن مقاوم‌تر می‌کند. این ماسک دارای روغن آرگان و کراتین است که به تقویت، ترمیم و براق کردن موها کمک می‌کنند. همچنین، این ماسک باعث شلاقی شدن و حجم بیشتر موها بدون سنگین شدن آنها می‌شود.

مشاهده بیشترمشاهده کمتر
ماسک مو استلو چه خواصی دارد؟

ماسک مو استلو حاوی روغن آرگان، کراتین و مواد تغذیه کننده مو است که باعث احیا، ترمیم، نرمی و لطافت موها می شود. این ماسک مو منبع غنی از ویتامین E است که از ایجاد موخوره و وز شدن موها جلوگیری می کند

چگونه از ماسک مو استلو استفاده کنیم؟

برای استفاده از ماسک مو استلو، ابتدا موها را با شامپو مناسب بشویید و نم دار کنید. سپس یک مقدار از ماسک را روی تارهای مو پخش کنید و به خصوص به نوک های مو توجه کنید. بعد از 10 تا 15 دقیقه، ماسک را با آب ولرم بشویید.

چرا باید از روغن آرگان برای مراقبت از موها استفاده کرد؟

روغن آرگان یک روغن گیاهی است که از دانه های درخت آرگان به دست می آید. این روغن دارای خواص ضد التهاب، ضد قارچ، ضد اکسیدان و ضد پیری است. روغن آرگان حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده، ویتامین E، فلاولن ها، فنول ها و استروئید ها است که باعث تقویت سلول های پوست و محافظت از آن در برابر عوامل زیان آور خارجی می شود. روغن آرگان به خصوص برای تغذیه، ترمیم و حفظ رطوبت و لطافت موهای خشک، شکسته و آسیب دیده مناسب است .

دسته‌بندی‌ کالاها