فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
نوع محفظه نگه دارنده
مناسب استفاده
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید گوش پاک کن کودک

وقتی صحبت از تمیز کردن گوش کودک می شود ، ایمنی حرف اول را می زند. روش ها و ابزارهای زیادی برای تمیز کردن گوش کودک وجود دارد. نکته اصلی یافتن بهترین مورد مناسب برای شما و کودک است. تمیز کردن گوش کودک به آسانی که فکر می کنید نیست.

ابتدا باید اولین چیزها را بدانید - شما باید بفهمید که وقتی صحبت از جرم گوش است با چه سر و کار دارید و چگونه می توانید گوش های کودک را تمیز کنید.

جرم گوش چیست؟

اگر می خواهید فانتزی شوید ، به موم گوش سرموم نیز گفته می شود. جرم گوش چیزی است که همه بدن ما به طور طبیعی و حتی بدن نوزادان می سازد. غدد موجود در گوش ، موم گوش را به دام می اندازد تا آلودگی و سایر مواردی را که می تواند به گوش آسیب برساند ، به دام بیندازد. همانطور که دیده اید ، رنگ موم گوش از مایل به قهوه ای تا مایل به زرد متغیر است. در کودکان و نوزادان ، موم نرم تر و سبک تر است. اما فقط به این دلیل که اتفاقی است که به طور طبیعی رخ می دهد به این معنی نیست که والدین باید آن را کاملاً نادیده بگیرند - مهم است که بدانیم چگونه گوش کودک را به روش صحیح تمیز کنیم.

جرم گوش معمولاً جمع می شود ، خشک می شود و در آنجا که می ریزد به سمت گوش خارجی حرکت می کند. اما ، وقتی موم گوش سریعتر از بدن کودک می تواند از شر آن خلاص شود ، مواردی مانند گوش درد ، خارش و حتی مشکلات شنوایی ایجاد می شود.

بایدها و نبایدهای تمیز کردن گوش کودک

وقتی صحبت از چگونگی تمیز کردن گوش نوزاد می شود ، پیچیده تر از آنچه که در گوش گوش است انجام می شود.

از پنبه استفاده نکنید! این روش پاک کردن گوش کودک نیست! هرگز نباید به عنوان راهی برای خلاص شدن از موم ، چیزی را در گوش گوش کودک بچسبانید. ممکن است لاله گوش را پاره کنید یا مشکل موم را بدتر کنید.

انگشت خود را در گوش آنها قرار ندهید. پنبه انسان به اندازه معامله واقعی مضر است.

اگر جرم گوش مسئله جدی تری است ، از قطره های جرم گوش کودک استفاده کنید. بخاطر داشته باشید ، هر ذره گوش مو بد نیست. خواه پارچه های دستشویی باشد یا روش دیگری ، همیشه بهتر است با پزشک متخصص اطفال مشورت کنید تا مطمئن شوید گوش های کودک را به بی خطرترین روش تمیز می کنید.

هنگامی که والدین در مورد نحوه تمیز کردن گوش کودک می پرسند ، گاهی اوقات پزشک یک محلول رقیق پراکسید هیدروژن را توصیه می کند. همانند قطره ، ابتدا می خواهید با پزشک متخصص اطفال خود مشورت کنید. اگر چراغ سبز دریافت کردید ، ابتدا یک بطری شیشه ای کوچک و تمیز را در نیمه راه با پراکسید هیدروژن پر کنید. بعد ، بقیه بطری را با آب پر کنید. آن را تکان دهید تا مخلوط شود. حالا شما آماده اید که آن را به گوش نوزاد بریزید.

چه از محلول پراکسید هیدروژن استفاده کنید و چه از قطره های تجویز شده ، مواردی وجود دارد که باید هنگام استفاده از آنها به خاطر بسپارید.

قطره های برداشتن موم گوش برای نوزادان فقط باید در صورت آرام بودن کودک تجویز شود.

بطری را بین دستان خود بمالید تا گرم شود.

قطره چکان را در سطح مناسب پر کنید.

قطره چکان را در بالای مجرای گوش قرار دهید.

اگر بیش از یک قطره لازم است ، مایع را یک بار در گوش قرار دهید.

سعی کنید کودک را به مدت پنج دقیقه دراز بکشید تا مطمئن شوید قطره ها به مجرای گوش وارد می شوند.

اگر هنگام پاکسازی گوش کودک ، قطره های موم گوش کودک و پارچه های گرم شستشو کار نکنند ، ممکن است پزشکان استفاده از ابزار پاک کردن موم گوش نوزاد را انتخاب کنند. موم لجبازی گوش را گاهی با ابزاری به نام کورته تراش می دهند. ممکن است دردناک به نظر برسد ، اما پزشکان این کار را به آرامی انجام می دهند تا کودک آسیب نبیند.

به یاد داشته باشید ، همه جرم گوش کودک مضر نیست. بعضی از آن طبیعی و خوب است. اما ، شما می توانید خیلی چیزهای خوبی داشته باشید. وقتی این اتفاق می افتد و مانع از گوش های تمیز کودک می شود ، وقت آن است که اقدام کنید. اگر در مورد نحوه تمیز کردن گوش نوزاد سوال بیشتری دارید ، همیشه با پزشک متخصص اطفال خود مشورت کنید. به یاد داشته باشید ، اگر شهود مادرتان به شما می گوید چیزی درست نیست ، به آن گوش دهید.

ادامه مطلب

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام